Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pralka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 31-10-2008, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też mam pralkę Whirpoola i też z góry otwieraną.
Raz moja pralka otworzyła się podczas prania. Przewraca oczami
Wezwaliśmy fachowca, na szczęście bemben się tylko "zblokowł" i nie doszło do uszkodzenia.
Fachowiec powiedział, że przy każdym zamykaniu bembna trzeba dokładnie sprawdzić, czy aby przypadkiem kawałek materiału nie zaczepił się o "drzwiczki", bo to najczęściej jest przyczyną awarii.

Ogólnie jestem zadowolona z tej pralki, oprócz tego jednego incydentu. Przewraca oczami

Dołączone po 1 minucie 25 sekundach:

Elwira jaką teraz kupiłaś pralkę? Podejrzliwa

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata

Zodiak: Strzelec
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 31-10-2008, 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My kilka miesięcy temu kupiliśmy pralkę Mastercook ładowaną od góry.
Na dzień dzisiejszy jestem z niej bardzo zadowolona i nie zamieniłabym jej na żaden inny model Uśmiechnięta

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 31-10-2008, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam od dwóch lat Electroluxa 1016 (ładowaną z góry) i też się nie chcę zamieniać. Uśmiechnięta

Ostatnio zmieniony przez Jowita dnia Pią 31-10-2008, 20:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 31-10-2008, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W mojej starej pralce (kupiliśmy cztery lata temu) nie było blokaty, którą trzeba wcisnąć by otworzyć drzwiczki bębna. Teraz jak kupowołam zwracałam na to uwagę. Otwierałam każdą i sprawdzałam to zabezpieczenie, tzn. próbowałam ją otworzyć bez wciskania tego zabezpieczenia, no i jedna pralka Whirpoola otworzyła się mimo tego Podejrzliwa
Wybraliśmy Elektoluxa - nie ma siły rzeby otworzyć, trzeba koniecznie zwolnić blokadę.
Dziś prałam w niej trzy razy, póki co jestem zadowolona Bardzo uśmiechnięta

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 31-10-2008, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Elwira gratuluję udanego zakupu i żeby Ci się w niej dobrze prało. Bardzo szczęśliwa

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kimi

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 31-10-2008, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka napisała:
Elwira gratuluję udanego zakupu i żeby Ci się w niej dobrze prało. Bardzo szczęśliwa

Dzięki, mam nadzieję, że udany Bardzo uśmiechnięta Na starą też nie narzekałam do tego zdarzenia. Niezdecydowana
Dostałam też do tej pralki zgłoszenie, które muszę wysłąć do producenta, to gwarancja będzie przedłużona do 5 lat Bardzo uśmiechnięta .

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 01-11-2008, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

elwira napisała:
Otwierałam każdą i sprawdzałam to zabezpieczenie, tzn. próbowałam ją otworzyć bez wciskania tego zabezpieczenia, no i jedna pralka Whirpoola otworzyła się mimo tego Podejrzliwa

No to niezłe rybki. Zszokowana
Moja pralka też nie ma tej blokady, pewnie dlatego, że też ma swoje lata (chyba 5lat).

Elwira mam nadzieję, że będziesz zadowolona z nowej pralki. Uśmiechnięta

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 17-11-2008, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam pralkę Whirpoola, ale taką zwykłą. Kilka razy nam się psuła i dlatego nie za bardzo jestem z niej zadowolona. Ale póki pierze nie będę narzekać.
Powrót do góry

Tulipanek

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 17-11-2008, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam Boscha 6-cio kg. Jest super! Uśmiechnięta
Szczególnie, ze wcześniej miałam starą pralkę, baaaardzo starą...

Podpis Szczęśliwa Żonka - 29 kwiecień 2006
Szczęśliwi rodzice - 15 czerwiec 2008
Powrót do góry

Lila

PostWysłany: Pon 17-11-2008, 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mam 6-kilową samsunga. NIe wyobrażam już sobie mniejszej..nie wsadziłabym pokrycia naroznika Puszcza oko..
Powrót do góry

koral

PostWysłany: Pon 17-11-2008, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam jakas stara pralke, ktora wczoraj sie popsula ;(;( i do naprawy sie nie nadaje.

Podpis wierze,ze sie uda.
Powrót do góry

supriyo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 28-05-2009, 0:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 tez mam Boscha, to najlepsza marka pralek jaka do tej pory przetestowalam. mamy ja juz od ponad roku i ani razu nie wydala z siebie nawet podejrzanego dzwieku, do tego jest cichutka i niesamowicie oszczedna.
dodam tylko, ze ten model to WAA 16161 i kupilismy go na electro.pl po promocyjnej cenie.
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 28-05-2009, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od prawie dwoch lat mamy pralke Bauknechta klasa A, do 6kg. Podoba mi sie w niej to ze jak zacznie juz prac to nie mozna otworzyc drzwiczek,czasami mnie to jednak wkurza bo cos bym dorzucila do prania a tu dupa. Śmiejąca się I musze czekac do az skonczy prac. Na szczescie ma zegar i ustawiony czas prania,nie pierze za dlugo np. jak piore na 30 st. to pierze 30 min. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Małgo

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 22-09-2011, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odnawiam temat pralki.
Właśnie poszukujemy. Znalazłam pralkę Samsung Eco Bubble - nowość. Znalazłam już kilka opinii w necie - wszystkie opinie pozytywne.

Specyfikacja:
Sposób załadunku: od przodu
Głębokość: 60 cm
Prędkość wirowania: 1400 obr/min
Wielkość załadunku: 8 kg
Klasa energetyczna: A+++

Jest dość droga, bo kosztuje ok 2300 zł, ale coś czuję że się skusimy na coś z wyższej półki.

Ma któraś z Was taką pralkę? Jakie wrażenia?

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry

Kaasiuncia21

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 22-09-2011, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tylko powiem : nie kupujcie pralki BECO!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

Skocz do: