Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pralka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Vierka28

PostWysłany: Pią 01-03-2013, 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No w moim przypadku takie bajeczne sumy (powyżej 2000 zł Bardzo szczęśliwa ) nie wchodzą w grę. Prawdę mówiąc, chciałabym znaleźć coś do 1000 zł. Tylko, czy to możliwe, tzn. czy można znaleźć coś dobrego za mniejszą kwotę?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 01-03-2013, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, proszę Was o radę. Uśmiechnięta
Chciałabym poznać Wasze opinie co do pojemności pralek. Zastanawiam się, jak będzie najbardziej optymalna. Przez początkowe użytkowanie tylko we dwoje, a zaraz pewnie z dziećmi.
Nie chciałabym robić prania nie wiadomo jak rzadko, aż mi się uzbiera kolor dany. Jednak też nie co chwila. No i mieć możliwość wrzucenia całego pościelowego. Złośliwa
Jedno wiem na pewno - nic ładowanego od góry!
Myślicie, że takie 6 kg będzie w sam raz?
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 01-03-2013, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko 6 kg spokojnie Ci wystarczy Puszcza oko.

Vierka ja swoją pralkę kupiłam za 740zł. i jestem z niej zadowolona Uśmiechnięta. Także wszystko można Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 01-03-2013, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aurinko, mniejszej niż 6 raczej nie bierz. My mamy 4,5 i czasem jest w sam raz, ale nieraz brakuje trochę miejsca. No i dzieci nie mamy. Także jak macie w niedalekich planach powiększenie rodziny, to poniżej 6 kg bym na pewno nie schodziła. Uśmiechnięta

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 01-03-2013, 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Yussi napisała:
Aurinko, mniejszej niż 6 raczej nie bierz. My mamy 4,5 i czasem jest w sam raz, ale nieraz brakuje trochę miejsca. No i dzieci nie mamy. Także jak macie w niedalekich planach powiększenie rodziny, to poniżej 6 kg bym na pewno nie schodziła. Uśmiechnięta

Z mojego doświadczenia- ubranka dziecięce piorę często i rzadko kiedy mam pełny wsad pralki, dlatego patrząc pod kątem przyszłych dzieci warto zwrócić uwagę raczej nie na to, ile wsadu ma pralka, a na to czy program dostosowuje wodę itp. do ilości prania lub czy są programy, które są na mniejszą ilość prania.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 01-03-2013, 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Z mojego doświadczenia- ubranka dziecięce piorę często i rzadko kiedy mam pełny wsad pralki, dlatego patrząc pod kątem przyszłych dzieci warto zwrócić uwagę raczej nie na to, ile wsadu ma pralka, a na to czy program dostosowuje wodę itp. do ilości prania lub czy są programy, które są na mniejszą ilość prania.

Własnie to też będę brała pod uwagę. Fajnie, żeby była opcja prania szybkiego, połowy itp. Tak własnie sobie myślę, ze jak kupię za małą to będę ciągle tylko prała, bo nie zrobię np. białego za jednym razem.
My teraz mamy taką max 6 kg chyba (zależy od cyklu prania). Robię dwa prania tygodniowo, a rozkładam zawsze na czarne, białe i kolorowe mieszane. Jak czarnego za dużo się nazbiera, to wtedy mi się kiepsko płucze i sa plamy.
Chyba taka 6 kg będzie najlepsza. Kiedyś myślałam o 5kg max, ale teraz widzę, że to za mało.
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 01-03-2013, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam 6 kg wsadu. Uśmiechnięta
Mój Samsung był z wyprzedaży za 749zł i od 2,5 roku działa ciągle tak samo.
Powrót do góry

Yussi

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 01-03-2013, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Jak czarnego za dużo się nazbiera, to wtedy mi się kiepsko płucze i sa plamy.

No właśnie też mam czasem ten problem, że jak za dużo rzeczy naraz włożę, to nie do końca wypłukane wyciągam Niezdecydowana . Dlatego jakbym teraz miała pralkę kupować, to na pewno większą.

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

Violla

PostWysłany: Czw 14-03-2013, 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziałam ostatnio pralki Compactowe. To jakaś nowa linia firmy Whirlpool. Mają technologię 6-ty zmysł i sporo czytałam, że spełnia swoje zadania bardzo dobrze. Wkładamy pranie i nie musimy się martwić o nic, bo pralka dobiera temperaturę i odczytuje ile jest załadunku- bardzo wygodne. Jest także jest Program Super Szybki co pomoże odświeżyć krótko noszone ubrania:-).
Powrót do góry

toffinek

PostWysłany: Nie 24-03-2013, 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Violla napisała:
Jest także jest Program Super Szybki co pomoże odświeżyć krótko noszone ubrania:-)

Szkoda że w mojej starej pralce nie ma takiego programu. Ale przynajmniej będę wiedzieć, co oglądać, jak tamta padnie:).
Powrót do góry

Violla

PostWysłany: Wto 26-03-2013, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Życie może być wygodniejsze Cool. Jest także opcja Bez zagnieceń- idealna dla ludzi, którzy nie lubią prasowania, czyli jak ja:-P.
Powrót do góry

sisi

Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 26-03-2013, 21:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My niedługo też będziemy musieli kupić sprzęt, w tym pralkę. Na pewno musi być funkcja ta związana z sierścią zwierząt (nie wiem jak to się nazywa;) ) i szybkie pranie. Teraz na wynajmowanym mieszkaniu najczęściej korzystam z programu 40- w 40 stopniach w 40 minut, czy jakoś tak.Uśmiechnięta Takie ogólne szybkie pranko, na bluzki, koszulki itp. No i też dobrze byłoby jakby była cicha, bo teraz to buczy, że nic nie słychać.Złośliwa

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 26-03-2013, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sisi z tego co wiem to Beko ma funkcję odsierściania, ale od znajomej słyszałam, że kiepsko się sprawdza. Niezdecydowana

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

sisi

Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 26-03-2013, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie też słyszałam, że Beko nie za bardzo.Smutna Ale co jak co, u nas ta funkcja musi być, bo po praniu kocyków Nutki, trzeba myć bęben pół godziny.Bardzo szczęśliwa

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 26-03-2013, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A próbowałaś mokrą rękawiczką gumową najpierw przejechać kocyk, a potem do pralki? Ja tak robię z kocykami Froda i zdaje to egzamin. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Skocz do: