Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pralka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 26-03-2013, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja podobnie robię z ubraniami, jak np wychodzę z domu to owijam rękę taśmą papierową i przecieram spodnie. Ale Nuta śpi na 2 kocach równocześnie i to na dużych takich, więc to chyba więcej niż pół godziny będzie.;P Także wygodniej jest czyścić pralkę.Puszcza oko
Poczytałam trochę o tej funkcji w Beko i mam mieszane uczucia. Jedni piszą, że to tylko dodatkowe płukanie (spróbuję sama ustawić drugie płukanie następnym razem), a inni, że to płukanie gorącą i zimną wodą i w między czasie spuszczanie wody z sierścią.
Jeszcze mam czas, bo wprowadzać się będziemy pod koniec wakacji, także wtedy kupimy sprzęt, ale będę się rozglądać.Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

amriell

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 27-03-2013, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej. A orientujecie się, czy są jakieś pralki z opcją do prania wrażliwszych tkanin, przede wszystkim wełny. Nie wiem, czy to teraz standard, czy nie, ale w starej pralce to zaryzykowałam tylko raz i więcej nie prałam w ten sposób. Jak jest z nowszymi modelami? I czy da radę znaleźć coś w okolicach 1000 zł z tym programem?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Violla

PostWysłany: Czw 28-03-2013, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest taki program wełniane/ pranie ręczne z tego co widziałam w pralkach Whirlpoola i słyszałam, że można spokojnie prać delikatne rzeczy i się nie martwić o ich zniszczenie.
Powrót do góry

Violla

PostWysłany: Wto 09-04-2013, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ta opcja to raczej standard. Ja akurat słyszałam o tym, że w pralkach whirlpoola można spokojnie prać każdy rodzaj materiału bez obaw. A czemu uważasz, że są lepsze?
Powrót do góry

toffinek

PostWysłany: Wto 09-04-2013, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Violla napisała:
Życie może być wygodniejsze Cool. Jest także opcja Bez zagnieceń- idealna dla ludzi, którzy nie lubią prasowania, czyli jak ja:-P.

Cud marzenie:) Żelazko wyciągam z szafy bardzo rzadko, nie cierpię prasowaćUśmiechnięta.
Powrót do góry

Bajkolandia

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 10-04-2013, 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio czytałam o pralce, że jak się zepsuje to wystarczy nacisnąć specjalny przycisk, przyłożyć smartfona i dzwoniąc na serwis dać "pralkę do słuchawki" i ona przekaże serwisowi co się dokładnie zepsuło (nie wiem czy to po prostu mówi, przkeazuje kod czy co, ale jest takie coś). Aż czasem mnie dziw bierze, jak to technologia idzie do przodu. Puszcza oko
Powrót do góry

Violla

PostWysłany: Czw 11-04-2013, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ha ha.. Wiecie co, ja chyba zostanę serwisantem. Czy nie uważacie, że rozmowa z pralką to bardzo ciekawa sprawa?Złośliwa Naprawdę niektóre rzeczy zaskakują Bardzo szczęśliwa. No ale może być łatwo i wygodnie:-). A z jakich udogodnień wy najczęściej korzystacie? Uśmiechnięta
Powrót do góry

mader

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 22-04-2013, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Violla napisała:
Jest taki program wełniane/ pranie ręczne z tego co widziałam w pralkach Whirlpoola i słyszałam, że można spokojnie prać delikatne rzeczy i się nie martwić o ich zniszczenie.

Tak, ta opcja stała się standardem od jakiś kilku lat. Tylko pralki z niższego segmentu cenowego tego nie mają ale są też i chlubne wyjątki.
Powrót do góry

Violla

PostWysłany: Wto 23-04-2013, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że warto dopłacić, jeśli tańsza pralka nie ma takiego programu. Lepiej dopłacić do pralki i mieć spokój niż co chwila kupować nowe ubrania w razie zniszczenia. Skoro pralka uruchamia delikatniejszy tryb prania w przypadku prania bez zagnieceń to przy delikatnych tkaninach tym bardziej.
Powrót do góry

ewunia198612

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 23-04-2013, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Beko 61041 również jest opcja prania rzeczy delikatnych. Pralkę można kupić za 1000, a jeżeli poszukasz to znajdziesz taniej.

Podpis "Człowiek szczęśliwy to taki, który nie chce tego, czego nie ma."

04.04.13 - najszczęśliwszy dzień w moim życiu <3
08.07.15
Powrót do góry

mader

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 24-04-2013, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie polecałbym Beko - bardzo usterkowe pralki. To widać po opiniach użytkowników.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 24-04-2013, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mader napisała:
Nie polecałbym Beko - bardzo usterkowe pralki. To widać po opiniach użytkowników.

A ja bym polecała Puszcza oko. Wśród moich znajomych nikt na beko się nie skarży Puszcza oko. I ja też nie, choć na razie mam ją krótko Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 24-04-2013, 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
A ja bym polecała Puszcza oko. Wśród moich znajomych nikt na beko się nie skarży Puszcza oko. I ja też nie, choć na razie mam ją krótko Puszcza oko.

Moja z Beko ma już 3 lata i śmiga bez problemu. Pewnie wszystko zależy od modelu. Przewraca oczami
Powrót do góry

Violla

PostWysłany: Czw 25-04-2013, 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasami można trafić na jakiś mankament, ale jak ma się doświadczenie z jakąś firmą to chętniej się kupuje (jeżeli jest dobre). Oglądałam dziś w sklepie model Whirlpool AWSP63213P i myślę, że się już na nią zdecyduję. Co myślicie?
Powrót do góry

czarnameg

PostWysłany: Sro 29-05-2013, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam pralkę anachroniczną. CO tu dużo mówić, już nawet kilka razy się przez nią poczułam zawstydzona. Bardzo szczęśliwa Pracuje tak głośno, że raz zwabiła jedną sąsiadkę do mnie z zapytaniem, dlaczego ona tak głośno pracuje. Faktycznie jest okrutnie głośna. Teraz chcę kupić coś cichego, chociaż nie wiem, czy dla pralek za kilkaset zł jest to już standard, a tyle mogę wydać (tak do 900zł).

Uwagi  Emotka nie zastępuje kropki!
scoto.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do: