Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pralka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 10-10-2014, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Smaluszku a przy tym krotkim praniu ile wody zuzywa?

Zadajesz kłopotliwe pytania Złośliwa - najzwyczajniej w świecie nie wiem Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Malwina...

PostWysłany: Pon 13-10-2014, 8:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam samsunga juz jakis czas i jestem zadowolona.

Podpis " To nie brak informacji. To brak odwagi, by pojąć to, co wiemy, i wyciągnąć wnioski."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lena87

PostWysłany: Pon 13-10-2014, 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musielibyśmy wymienić pralkę a nie wiem co wybrać i na jaką się zdecydować.
Krotkie pranie powiadasz.
No właśnie podobno ta funkcja pary też działa podobnie, ale nawet potrafi garnitur odświeżyć.
Im więcej modeli oglądam to głupieję coraz bardziej
Powrót do góry

jessika

Zodiak: Baran

PostWysłany: Wto 25-11-2014, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dopiszę się, bo padła mi ostatnio stara pralka. Od tygodnia nie robiłam prania, więc w weekend idę i coś wybiorę - macie jakieś szybkie rady? Co jest teraz najlepszym wyborem? Chciałabym żeby to była inwestycja na lata...
Powrót do góry

marcys

PostWysłany: Wto 25-11-2014, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My również posiadamy pralkę Samsunga i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni. Nasza jest jeszcze z serii z tzw. diamentowym bębnem, ale teraz są jeszcze nowocześniejsze Uśmiechnięta
Powrót do góry

jessika

PostWysłany: Sro 26-11-2014, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mogłabyś mi podpowiedzieć jakie są te najnowocześniejsze technologie? Takie, które warto brać pod uwagę przy wyborze nowej pralki? Uśmiechnięta
Powrót do góry

marcys

PostWysłany: Czw 27-11-2014, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Np. Samsung wypuścił pralki z technologią "eco buble" - pierze w niższej temp., ale dopiera i nie niszczy ubrań. Nie chcę tu robić reklamy, więc najlepiej wybrać się do jakiegoś sklepu AGD i mieć szczęście go sensownego i obeznanego pracownika, który doradzi i zaproponuje kilka opcji Uśmiechnięta
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 27-11-2014, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja słyszałam od pracownika sieciówki z agd, że te tańsze samsungi z eco buble, te co często są w promocji to się częściej psują Puszcza oko. Jak eco buble to tę droższą Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

pentelka

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 08-12-2014, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jakoś nie przekonuje mnie pranie w zimnej wodzie, to już zdecydowanie wybrałabym pralkę parową, to przynajmniej jest duża oszczędność wody i prądu, a ubrania odświeżane parą wyglądają jak nowe.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 30-12-2014, 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pentelka a masz kogoś kto się zna na tej funkcji parowej ? Upatrzyłam sobie jeden model Electroluxa, ale nie wiem czy jest potrzebna ta funkcja parowa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: