Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Pralka
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 27-06-2007, 13:58    Temat postu: Pralka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Musze kupic pralke i nie moge sie zdecydowac Bardzo smutna
Pomozcie... Fajnie jakby miala program do welny, do recznego, do delikatnych i w ogole zeby byla super Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 27-06-2007, 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najbardziej sprawdzone są chyba pralki whirpool. Osobiście patrzyłabym przede wszystkim na klasę - wiadomo im więcej A, tym lepiej. Konkretnej nie doradzę, bo się nie znam niestety aż tak dobrze.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 27-06-2007, 14:55    Temat postu: Re: Pralka Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Fajnie jakby miala program do welny, do recznego, do delikatnych i w ogole zeby byla super Puszcza oko

Moja ma takie programy ale super to ona nie jest. Niezdecydowana
Niby wszystko OK, ogólnie nie jest taka strasznie zła, może nawet była bym z niej zadowolona ale tylko pod jednym warunkiem: gdybym straciła słuch... Przewraca oczami Skubana wyje jak szalona... Diablica lub Bardzo wściekła
(Whirpool)
Powrót do góry

agaat

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 27-06-2007, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam LG. Ma programy, nie jest ręcznie ustawiana ( z takim pokrętełkiem) tylko automatycznie. Jest cicha i fajnie pierze. Jestem bardzo zadowolona. Jak dla mnie minusem jest to, że jest duża. Niezdecydowana
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-06-2007, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka teraz większość pralek ma te programy, które wymieniłaś Uśmiechnięta
Zgadzam się z efrell, im więcej A tym lepiej. Uśmiechnięta My mamy Candy. Wizualnie nam się najbardziej podobała. Puszcza oko Na razie sprawuje się bez zarzutu. Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 27-06-2007, 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje mi się że Whirpool to dobra pralka jeśli chodzi o pralki. Trzeba też zwrócić uwagę czy jest ładowana od góry czy z boku. Już jakiś temu u mnie w domciu zepsuła się pralka, znaczy się mamy ładowaną od góry bo taką chciała moja mama. Przez cały cykl normalnie prała, a podczas wirowania, pod sam koniec, otworzył się bęben. I na tym był koniec prania Smutna. Tak się wszystko zablokowało że prania nie można było wyjąć. Próbowałyśmy z mamą wyjąć pranie, ale się nic nie dało, nic na siłę. Mieliśmy takie szczęście, że było jeszcze kilka dni do końca gwarancji i uznali nam gwarancję (wymienili bęben) Dobrze było zamknięte (moja mama jeszcze sprawdzała przed włączeniem pralki), a przy wirowaniu siła odśrodkowa otworzyła pralkę...

Dołączone po 1 minucie 4 sekundach:

*wróć otworzyła bęben, nie pralkę Zakłopotana

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 27-06-2007, 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gwiazdeczka napisała:
Przez cały cykl normalnie prała, a podczas wirowania, pod sam koniec, otworzył się bęben. I na tym był koniec prania Smutna. Tak się wszystko zablokowało że prania nie można było wyjąć. Próbowałyśmy z mamą wyjąć pranie, ale się nic nie dało, nic na siłę. Mieliśmy takie szczęście, że było jeszcze kilka dni do końca gwarancji i uznali nam gwarancję (wymienili bęben) Dobrze było zamknięte (moja mama jeszcze sprawdzała przed włączeniem pralki), a przy wirowaniu siła odśrodkowa otworzyła pralkę...
Dołączone po 1 minucie 4 sekundach:
*wróć otworzyła bęben, nie pralkę Zakłopotana

Też mieliśmy taki przypadek z naszą pralką. Tzn. otworzyła sie z trakcie prania. Pranie włączał mój K. tak więc nie ręczę czy aby na pewno dobrze zamknął bęben. Puszcza oko Pralka na gwarancji już nie była ale pan "od pralki" przyjechał, "naprawił" jeśli to można nazwać naprawą, zapłaciliśmy chyba za sam dojazd 40zł lub 50zł. Uśmiechnięta
Powrót do góry

pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 27-06-2007, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam Candy. Teraz mam BOSCHAi jest super - do trzech prań dziennie przy moich aniołkach!!!!! ( bosch i simens to podobno to samo!!!!)
Powrót do góry

Aneta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 28-06-2007, 6:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam tej chwili Whirlpool (AWT 2205)

Cytat:
Dane techniczne WHIRLPOOL AWT 2205:

* Pralka AWT 2205 Whirlpool
* 1000 obr/min
* Wielkość wsadu: 5 kg
* Programy: bawełna, syntetyczne, delikatne, wełna, pranie bielizny
* System kontroli piany
* System równomiernego rozłożenia ładunku
* Eco-ball to system zapobiegający wypłukiwaniu detergentu
* Regulacja ilości obrotów
* Regulacja temperatury
* Zatrzymanie płukania
* Płukanie intensywne
* Pranie wstępne
* Eco
* Klasa efektywności energetycznej A
* Klasa jakości prania A
* Zużycie energii: 0,95 kWh/cykl
* Zużycie wody: 59 l/cykl
* Wymiary produktu WxSxG: 90x40x60 cm
* Biały

Mogę ją z czystym sumieniem polecić! Uśmiechnięta
Powrót do góry

agaat

Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 28-06-2007, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przy wyborze pralki na pewno zwróciłabym uwagę na zużycie wody i energii - to wydaje mi się naprawdę ważne.
Ważna jest też cena i jej adekwatność do tego co pralka ma.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 28-06-2007, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki dziewczyny Bardzo szczęśliwa
Ja chyba jednak zdecyduje sie na pralke Zanussi ZWF10070W.
Ma wszystko to co chce no i cena przystepna Puszcza oko
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 28-06-2007, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie cudo? Podejrzliwa Ile kosztuje? Podejrzliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 28-06-2007, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W najtanszym sklepie 180 funtow, prawie 1000zl....
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 28-06-2007, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
W najtanszym sklepie 180 funtow, prawie 1000zl....

To chyba dosyć tanio. Puszcza oko
Na necie widziałam ją za 203 funty, a u nas kupić pralkę za 1000zł to chyba by nie dało rady... Skonsternowana
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 28-06-2007, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam taka fajna stronke do porownywania cen. Najtansza jest wlasnie ta za 180 i darmowa dostawa a najdrozsza okolo 230 plus 20 za dostawe Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Skocz do: