Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Pralko- suszarka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 19-01-2011, 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odpowiadając na pytanie Gieniusi, nie chcę robić OT w innym temacie, więc przenoszę tu:

gieniusia napisała:
Przepraszam za OT, ale jak sprawuje się pralko-suszarka? Myśleliśmy krótko żeby sobie kupić, ale podobno ni to pralka, ni suszarka. Skonsternowana

Gienia ja jestem bardzo zadowolona. Ma wiele funkcji, więcej niż moja poprzednia. Wybieram możliwość suszenia np. do prasowania, na wieszak, do szafy. Mogę tylko prac lub tylko suszyć, lub połączyć obydwa. Ja jestem zadowolona. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 20-01-2011, 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A możesz podać mi jakiej jest firmy? I ewentualnie wymiary? Uśmiechnięta
Akurat jesteśmy na etapie szukania dość intensywnego i skoro jesteś zadowolona to warto się zapoznać. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 21-01-2011, 0:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gienia Indesit IWDD 7143 S. Nie jest żadną z górnej półki, jedną z tańszych, ale 1400 obrotów, 7kg pralka wsad / 5 kg. suszarka. Uśmiechnięta

A wymiary to ci jutro podam, bo muszę małża zapytać. Śmiejąca się Zakłopotana

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Nimfa

PostWysłany: Czw 01-12-2011, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmmm.... a w jakiej cenie są średnio takie suszarki?
Powrót do góry

trust22

PostWysłany: Sro 20-06-2012, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miałam pralko-suszarkę LG ale oddałam rodzicom, bo dostałam nową. Nie pamiętam, żeby były jakieś problemy z zagnieceniami. Wszystko ładnie wysuszone i puszyste.
Powrót do góry

pentelka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 21-06-2012, 7:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja też dobrze się sprawuje, ale ja to się najbardziej cieszę z tego, ze pozbyłam się suszarek i sznurków z łazienki i pokoju. No i rzeczywiście ubrania nie są wygniecione, można je śmiało składać prosto do szafy.
Powrót do góry

Darma36

PostWysłany: Nie 20-01-2013, 19:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja pralka jest już na wykończeniu, więc powoli nastawiam się psychicznie na chodzenie po sklepach. Smutna
Też się zastanawiam, czy nie lepiej wziąć pralko-suszarkę, albo pralkę i suszarkę oddzielnie. Trzeba będzie rozważyć za i przeciw.
Powrót do góry

spinka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 11-09-2014, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja może jestem trochę dziwna, ale wolałabym, albo dobrą suszarkę albo dobrą pralkę, jakoś nie mogę się przekonać do rzeczy 2 w 1. Zastanawiam się jakie znaczenie ma temperatura suszenia i dlaczego im chłodniej tym lepiej??

Podpis to tylko ja
Powrót do góry

mirella23

Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 29-09-2014, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ile wydałyście na pralko-suszarkę? Też ostatnio myślę nad zakupem, bo może to ułatwić życie, zwłaszcza teraz, kiedy nadchodzi zima.
Powrót do góry

pentelka

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 08-12-2014, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czemu 2 w 1 cię nie przekonuje? A jeśli chodzi o temperaturę suszenia to sama ją dobierasz, zwłaszcza w tych hybrydowych pralko suszarkach masz do wyboru suszenie parą lub powietrzem
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: