Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prawdy i mity
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Litai

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 08-05-2013, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ziemniaki ani nie pomagają w chudnięciu, ani nie pogrubiają same w sobie, co innego sosy, tłuszczyk do nich, z tymi owocami też się zdziwiłam, banan też jest kaloryczny. Smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Iwona Waleczko

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Nie 26-05-2013, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale tu z ziemniakami to się nie zgodzę. Ziemniaki to puste kalorie. To warzywa które najczęściej się gotuje w osolonej wodzie. Wszystkie witaminy i składniki odżywcze zawarte w ziemniakach przedostają się do wody a wodę się wylewa po ugotowaniu i zostają same puste kalorię bez wartości. Inna sprawa jak się je gotuje w mundurkach to część witamin i minerałów zostaje.
Powrót do góry

Litai

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 28-05-2013, 7:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Iwona właśnie o to chodzi, SAME ziemniaki nie są kaloryczne, co innego dodatki do nich, jak np. ta sól, o której wspomniałaś. Puszcza oko

Uwagi  Emotka nie zastępuje kropki!
scoto.
Powrót do góry

le_male

PostWysłany: Czw 16-06-2016, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Możesz jeść wszystko, nawet codziennie jeść całą Milke Oreo z lodami, a o ile trzymasz się ujemnego bilansu makroskładników to będziesz chudnąć.

Słodycze i tłuste potrawy nie przeszkadzają w redukcji wagi i bf, a są potrzebne, choćby dla zdrowia psychicznego !
Powrót do góry

kieka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 28-06-2016, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jadaj to na co masz ochotę, jest mylne pojęcie o tym wśród odchudzających co powinni jeść a odpowiedź jest prosta - WSZYSTKO tyle że w racjonalnych i odpowiedzialnych ilościach. Mój dietetyk ustalając mi dietę sam powiedział żebym jadła cos na co mam ochotę raz w tygodniu, pizza, frytki, słodycze. Schudłam z nim 17 kg, w pół roku nie spełna. Brałam suplementacje wspomagającą na bazie ziół, bioperine i Sinetrolu, therm line hydrofast się zwał, ćwiczyłam nie wiele bo czasu brak, ale do pracy szłam pieszo 3km, raz w tygodniu chodziłam na dwie godziny na basen.
Powrót do góry

dezyda89

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 12-11-2016, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Smutna to prawda, ale żeby schudnąć, trzeba dbać o kalorie (nawet nie stricte dietę) i oczywiście o prawidłowy rozkład makroskładników w ciągu dnia (białko, węglowodany, tłuszcze).
Mnie po miesiącu pilnowania kalorii (ale i ograniczenia cukrów prostych, fast foodów, etc.), ćwiczeń 2-3 w tyg. waga spadła o 1kg po miesiącu + spadły obwody. Nie jest źle, pilnuję się, ale nie jem tylko gotowanego kurczaka z ryżem, więc i moje postępy nie są jakieś mega szybkie. Ale wolę wolniej i na spokojnie, bez psychicznego stresu Uśmiechnięta

Podpis Sweet dreams are made of this...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: