Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praworęczni vs. Leworęczni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jestem osobą...
Praworęczną
82%
 82%  [ 134 ]
Leworęczną
17%
 17%  [ 28 ]
Wszystkich Głosów : 162

Autor Wiadomość
Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 02-02-2010, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem praworeczna, ale pilke wole kopac lewa noga. Myśli A na lyzwach jezdze z prawej nogi. Puszcza oko

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 02-02-2010, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uśmiechnięta Ja ostatnio nauczyłam się właśnie od lewej nogi na łyżwach przeplatanką do tyłu na przeciwną stronę - tą mniej wygodną, super mi już idzie. Skręcasz w lewą a nie na prawą stronę. Fajna zmiana. W ten sposób zmusza się obie półkule mózgowe do pracy. Uśmiechnięta
Powrót do góry

brunecia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 10-04-2010, 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm prawą ręką piszę, ale lewą też potrafię zrobić wiele rzeczy. Uśmiechnięta
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Nie 24-06-2012, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem praworęczna.

Podpis 05.09.2008 r.Zakochany
Every moment is good to change everything.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 24-06-2012, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem leworęczna. Złośliwa
Absolutnie wszystko robię lewą ręką, jedynie myszkę od komputera trzymam w prawej. Uśmiechnięta
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Nie 24-06-2012, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Absolutnie wszystko robię lewą ręką, jedynie myszkę od komputera trzymam w prawej. Uśmiechnięta

Jesteś ścisłowcem? Podejrzliwa

Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Nie 24-06-2012, 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

lizka napisała:
Jesteś ścisłowcem? Podejrzliwa

Odkąd pamiętam dobrze czułam się zarówno w przedmiotach humanistycznych jak i ścisłych. No może w humanistycznych ciut lepiej. Puszcza oko
Powrót do góry

lizka

PostWysłany: Nie 24-06-2012, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Odkąd pamiętam dobrze czułam się zarówno w przedmiotach humanistycznych jak i ścisłych. No może w humanistycznych ciut lepiej. Puszcza oko

Leworęczni podobno są ścisłowcami, a praworęczni humanistami, ale nie spotkałam się jeszcze z osobą leworęczną, która jest ścisłowcem, sama lepiej czułam się w przedmiotach ścisłych.

Powrót do góry

ol_ka1981
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 24-06-2012, 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem praworęczna, jednak wiele czynności wykonuję lewą ręką.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 25-06-2012, 7:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem leworęczna i wolę przedmioty ścisłe. Puszcza oko Choć nie wiem czy to ma duże znaczenie.
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 26-06-2012, 7:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:

Ja mam dokładnie tak samo, tylko myszkę od kompa mam na prawą rękę, wszystkie inne czynności wykonuję lewą ręką.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 26-06-2012, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:

Dokładnie tak jak u mnie. Uśmiechnięta

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 27-06-2012, 8:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem praworęczna, ale obunożna chyba Bardzo szczęśliwa . Piłkę zawsze kopałam prawą nogą, ale na desce mam lewą z przodu Uśmiechnięta .
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 27-06-2012, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem praworęczna Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Linka

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też jestem praworęczna. Jak byłam dzieckiem pisałam trochę prawą, trochę lewą. Wygrała prawa. Puszcza oko

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 8 z 11

Skocz do: