Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praworęczni vs. Leworęczni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jestem osobą...
Praworęczną
82%
 82%  [ 134 ]
Leworęczną
17%
 17%  [ 28 ]
Wszystkich Głosów : 162

Autor Wiadomość
niesia

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 28-07-2007, 6:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zszokowana Czy tylko ja tu jestem leworęczna. Zszokowana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

joasia_09

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 07-08-2007, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem praworęczna. Bardzo szczęśliwa Ale zawsze marzyłam aby nauczyć się pisać lewą ręką bo wrazie złamania prawej mogła bym pisać lewą. Śmiejąca się Niestety dalej jestem w fazie nauki i przyznaje że marnie mi to idzie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Sro 08-08-2007, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

niesia napisała:
Zszokowana czy tylko ja tu jestem leworęczna Zszokowana

Nie tylko Ty, ja teżZłośliwa

Z moich ciekawostek: gdy jem np. sałatkę widelcem-zawsze trzymam widelec w lewej ręce, gdy jem za to np. kotlet, widelec wędruje do prawej-a w lewej trzymam nóż.

Ni wiem czy ma to związek z leworęcznością, po części pewnie tak-mam uzdolnienia plastyczne, muzyczne i błyskawicznie łapię języki. Mam ogromne problemy z lateralizacją-tak więc nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie zdać prawo jazdy, jestem bardzo ambitna-wciąż pnę się wyżej, w sytuacjach kryzysowych zawsze zachowuję zimną krew, więc wiele osób w sytuacjach trudnych szuka we mnie oparcia, mam naturę choleryczną..

Piszę jak kura pazurem, nie potrafię uzywać pióra wicznego, bo robię na kartce masakrę...Moja ciocia jest oburęczna-potrafi posługiwać się obiema rękami równie dobrze.

ps. Nie cierpię, gdy mówi się o mnie "mańkut", brzmi to jak jakaś choroba psychiczna Bardzo szczęśliwa

Podpis Zero podniesione do potęgi nadal daje zero..
Powrót do góry

laurette

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 08-08-2007, 7:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem praworęczna, a mój brat był leworęczny, ale kiedyś przymuszali w szkole do pisania prawą ręka i teraz jest praworęczny, ale chyba lewą też coś tam napisze. Myśli

Podpis banan=papa, ptak=pa, a mama=mama
Powrót do góry

dotka
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 14

PostWysłany: Sro 08-08-2007, 8:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od zawsze praworęczna - i pewnie tak już pozostanie.
Powrót do góry

Otka4x4

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 08-08-2007, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem jak większość tutaj praworęczna, ale potrafię oprócz pisania wiele rzeczy robić lewą ręką. Pewnie to wynika z tego, że mam w rodzinie wiele leworęcznych osób Uśmiechnięta a jak poćwiczę pisanie lewą to chyba mogłabym się do tych leworęcznych zaliczyć Bardzo szczęśliwa więc nie wiem jak to jest u mnie do końca. Puszcza oko Cool

Podpis Niczego nie będzie żal.
Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 08-08-2007, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem leworęczna i jestem z tego powodu dumna. Wbrew pozorom mam bardzo ładne i czytelne pismo, nawet jak piszę piórem to niczego sobie nie zamazuję. Perfekcyjnie umię posługiwać się sztućcami(widelec w lewej, nóż w prawej-ale nic innego prawą nie potrafię Bardzo szczęśliwa ).
Co do zdolności to lubię pisać wiersze, kocham muzykę i jestem słuchowcem-dlatego zawsze chodziłam na lekcje, bo jak słuchałam wykładów to już później nie musiałam uczyć się w domu. Co do "lewości" to wszystko robię lewą ręką, ale kopie piłkę już np. prawą Bardzo szczęśliwa

Podpis Aresek w serduszku moim na zawsze...
Kocham Cię malutki Płacze
Powrót do góry

julliaa

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 08-08-2007, 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Praworęczna. Uśmiechnięta Ale lewą ręka też trochę potrafie np. pisac. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

niesia

PostWysłany: Sro 08-08-2007, 17:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No w końcu odezwały się lewoeręczne forumki.
LeeLoo jeżeli chodzi o pismo to podobnie jak ty mam ładny charakter pisma, a i z piórem nie mam problemów. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 08-08-2007, 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A słyszałam, że leworęczni częściej zapadają na choroby psychiczne np. Einstein.

Powrót do góry

niesia

PostWysłany: Czw 09-08-2007, 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

LeeLoo napisała:
A słyszałam, że leworęczni częściej zapadają na choroby psychiczne np. Einstein

Ja narazie nie zaobserwowałam u siebie żadnej (chyba). Puszcza oko
Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 09-08-2007, 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czasami mam odpały, ale dodam też, że mój tato od kilkunastu lat na to choruję, więc ja jestem lekko obciążona genetycznie Płacze lub Bardzo smutna

Powrót do góry

niesia

PostWysłany: Czw 09-08-2007, 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przykre. Smutna
Powrót do góry

LeeLoo

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw 09-08-2007, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale życie toczy się dalej. Im mniej o tym myślę tym mniejsze ryzyko. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

niesia

PostWysłany: Pią 10-08-2007, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

LeeLoo napisała:
Ale życie toczy się dalej. Im mniej o tym myślę tym mniejsze ryzyko Bardzo szczęśliwa

Oby tak dalej. Ok
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Skocz do: