Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Praworęczni vs. Leworęczni
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Jestem osobą...
Praworęczną
82%
 82%  [ 134 ]
Leworęczną
17%
 17%  [ 28 ]
Wszystkich Głosów : 162

Autor Wiadomość
Carinio

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 12-10-2007, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak ogólnie,to pisze i robie prawą ręką.Lecz potrafie też i lewą np: jak gram w siate.Lewą ręke mam chyba mocniejszą. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 12-10-2007, 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Praworęczna w 100%. Kiedyś chciałabym być oburęczna, ale jakoś pisanie lewą ręką mi nie wychodziło Bardzo szczęśliwa .

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 04-09-2008, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem leworęczna.
Lewą ręką piszę, maluję i wykonuję wiele czynności manualnych. Kroję także lewą ręką, chociaż przy stole sztućcami robię to prawą Bardzo szczęśliwa Serwuję lewą, rzucam do kosza, kozłuję piłkę i jedną i drugą bez problemu, ale jak grałam w nożną to lewa noga jest dużo lepsza. Nie mam najmniejszych problemów z prowadzeniem samochodu i bardzo to lubię. ;D Myszkę obsługuję prawą ręką i nie wyobrażam sobie robić to lewą.
Z pisaniem nigdy nie miałam problemów i pióro też mi się nie rozmazywało, mówią że mam ładny charakter pisma Uśmiechnięta
Moja siostra też jest leworęczna. Nikt nas nie przestawiał na prawą rekę. Leworęczny jest mój dziadek.
Powrót do góry

zaneta1

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Czw 04-09-2008, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem leworeczna Bardzo szczęśliwa

Podpis Du bist alles was ich brauche Uśmiechnięta Ich liebe dich Schatz :**
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 04-09-2008, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od czasu jak poszłam na studia zaczęłam poznawać coraz więcej ludzi leworęcznych. Uśmiechnięta Jak byłam mała, to wydawało mi się, że bardzo mało jest takich osób, dopiero później uświadomiłam sobie, że jest wręcz przeciwnie.
Powrót do góry

Izma

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 04-09-2008, 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem leworęczna
Prawą nie potrafię robic nic,piłkę też kopie lewą nogą.
Pismo mam prawie nieczytelne i cierpię na dysortografię.
Podobno niemal każda osoba leworęczna ma jakis talent-ja jeszcze nie odkryłam w czym jestem naprawdę dobra ale to akurat może miec związek z bardzo niską samooceną i brakiem pewnosci siebie. Płacze lub Bardzo smutna
Ciekawostki: są sklepy z artykułami przeznaczonymi wyłącznie dla osób leworęcznych,można w nich nabyc np. pióro,nożyczki czy temperówkę niestety osobiscie nigdy nie znalazłam takiego sklepu.
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Pią 05-09-2008, 10:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem praworęczna.
Ale robótki ręczne wykonuję lewą ręką Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 05-09-2008, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Praworęczna.
Ale wiele rzeczy robię paradoksalnie lewą ręką. Najbardziej wszystkich dziwiło, że biuretę zamykałam i otwierałam właśnie lewą ręką. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Pią 05-09-2008, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Najbardziej wszystkich dziwiło, że biuretę zamykałam i otwierałam właśnie lewą ręką. Puszcza oko
Heh, ja też Cool
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 05-09-2008, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Artifficial_Minds napisała:
Heh, ja też Cool

Nie no piąteczka. Bardzo szczęśliwa

Jeszcze pipetowałam lewą ręką. Puszcza oko

Powrót do góry

Em_S

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 08-09-2008, 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Praworęczna Uśmiechnięta pipetowałam też prawą ale biuretę zamykałam lewą Puszcza oko i jeszcze umiem pisać jak odbicie w lustrze... tzn w obu rękach długopis i pisze się jakieś słowo prawa ręką w prawo w lewą ręką w lewo zaczynając od środka kartki. Tak ma wyglądać to jak lustrzane odbicie, fajna zabawa Puszcza oko
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 08-09-2008, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem praworęczna, ale za to lewomyszna - tzn. myszkę od komputera zawsze trzymam w lewej. Puszcza oko
Powrót do góry

Potargana

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 09-09-2008, 5:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem praworęczna całkowicie.
Fenomenem dla mnie jest moja przyjaciółka, która pisze oburącz (straszny ma charakter pisma swoją drogą - jak zawodowy zabójca) je lewą ręką a kurze wyciera prawą. Czesze sie lewą, a zapina guziki prawą... Niemożliwa jest! Uśmiechnięta
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 09-09-2008, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem zdecydowanie praworęczna.
Pewnie są jakieś rzeczy, które robię lewą ręką... ale to jak mi się prawa zmęczy Śmiech do łez

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 09-09-2008, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Jestem praworęczna, ale za to lewomyszna - tzn. myszkę od komputera zawsze trzymam w lewej. Puszcza oko

Ja znam właśnie masę leworęcznych, którzy mysz mają w prawej ręce. Puszcza oko

A kiedyś miałam docenta od fizyki, który był oburęczny. Gość potrafił nagle zmienić rękę i pisać identycznie jak poprzednią. A jak się go spytaliśmy czy jest oburęczny, to stwierdził że nigdy o tym nie myślał. Śmiejąca się

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

Skocz do: