Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Prezent dla 5-letniego ch這pca
Id do strony 1, 2  Nast瘼ny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Dzieci starsze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
Agata

P貫: Kobieta
Zodiak: Strzelec
Zodiak chi雟ki: Kogut
Do陰czy豉: 19 Maj 2006
Pochwa: 2
Ostrze瞠: 1
Sk康: po逝dnie Polski

PostWys豉ny: Sob 18-09-2010, 11:08    Temat postu: Prezent dla 5-letniego ch這pca Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przede mn zakup prezentu urodzinowego dla 5-letniego ch這pca.
Kopmpletnie nie wiem co kupi, bo nie wiem co ch這piec lubi i czym si interesuje. Nie mam kogo podpyta wi璚 pytam Was 妃iej帷a si

Macie jakie pomys造 co kupi?

Podpis Syneczku, zanim zosta貫 pocz皻y- pragn窸am Ci.
Zanim si urodzi貫- kocha豉m Ci.
Zanim min窸a pierwsza minuta Twojego 篡cia- by豉m gotowa za Ciebie umrze!
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

ranking produkt闚, najtaniej, ranking, jaki kupi, jaki wybra
niepokorna

Zodiak: Wodnik
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 20 Cze 2010
Ostrze瞠: 2

PostWys豉ny: Sob 18-09-2010, 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam ten sam problem. M鎩 siostrzeniec ko鎍zy w pa寮zierniku 5 lat i kompletnie nie mam pomys逝 na prezent Smutna

Podpis Dla ciebie znajd s這鎍e nawet tam, gdzie nie ma nieba...
Powr鏒 do g鏎y

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chi雟ki: Szczur
Do陰czy豉: 30 Cze 2007
Pochwa: 5
Sk康: st康 co zwykle ;)

PostWys豉ny: Sob 18-09-2010, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi si wydaje 瞠 takim uniwersalnym prezentem mo瞠 by jakie ubranie. Bluza, spodnie- cokolwiek.
Inne prezenty dla ch這paka to jaki samoch鏚, samolot. Mog to by te puzzle, gry edukacyjne, klocki lego, mo瞠 jaka bajka na DVD. Nie mog pomin望 te ksi捫ek- tylko tu problem z tematyk, trzeba mniej wi璚ej wiedzie co ch這pak lubi U鄉iechni皻a.

Tyle wymy郵i豉m Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie by這 wymy郵i豉bym Ci... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
Powr鏒 do g鏎y

ulunius
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Skorpion
Do陰czy豉: 16 Pa 2006
Pochwa: 4

PostWys豉ny: Sob 18-09-2010, 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym postawi豉 na albo samochodzik, albo na gry edukacyjne.
W ciuchy bym nie sz豉, bo w徠pi czy 5-latek by豚y zadowolony z takiego prezentu. Puszcza oko

Podpis P造 z wiatrem w plecy i z twarz do s這鎍a
Na falach losu ta鎍z帷 z gwiazdami
Powr鏒 do g鏎y

Aikaterina
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Lew
Do陰czy豉: 04 Sty 2010
Pochwa: 1
Sk康: Hamburg

PostWys豉ny: Sob 18-09-2010, 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co powiesz na drewniane zabawki? Ja jestem ich wielka fanka. Pamietam tez, ze swojemu chrzesniakowi kupowalam wlasnie rozne gry edukacyjne, rewelacyjnie sie sprawdzaly.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powr鏒 do g鏎y

Edzia
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 16 Mar 2006
Sk康: Z drugiego pi皻ra

PostWys豉ny: Sob 18-09-2010, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z takich uniwersalnych prezent闚 to ksi捫ki, gry lub klocki lego. U鄉iechni皻a

M鎩 4-latek najbardziej ucieszy by si z jakiegokolwiek pojazdu. Puszcza oko Wszelkie samochody, teren闚ki, ci篹ar闚ki, koparki, wywrotki, jest tego sporo do kupienia i wydaje mi si, 瞠 wi瘯szo嗆 ch這pc闚 bawi si takimi zabawkami. Puszcza oko
Ubrania absolutnie nie, chyba 瞠 by豉by to bluza z Rajdkiem na przyk豉d. Puszcza oko Ale tu trzeba wiedzie, czym si dziecko interesuje.

Podpis Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

如i帷y

P貫: M篹czyzna
Zodiak: Kozioro瞠c
Zodiak chi雟ki: Ko
Do陰czy豉: 03 Cze 2010
Sk康: Warszawa

PostWys豉ny: Sob 18-09-2010, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najlepiej podpyta rodzic闚 Puszcza oko

W tym wieku dzieci lubi ju puzzle ( oczywi軼ie nie wszystkie ) - ze 3 lata temu mia貫m 2 As闚 w tym wieku i byli zadowoleni z puzzli . Oczywi軼ie nie 1500 sztuk Puszcza oko

Podpis Z這郵iwa
Powr鏒 do g鏎y

sisi24

Zodiak: Lew
Do陰czy豉: 26 Sie 2010

PostWys豉ny: Sob 18-09-2010, 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Klocki lego z jak捷 tematyk np.stra po瘸rna,policja,itp.
Mo瞠 jakie auto,albo ludzik z pojazdem.

Podpis Droga do szcz窷cia jest trudna i prowadzi przez ciernie,ale o鈍ietla j nadzieja.

30.08.2008-zaobr帷zkowana
20.02.2010-przyszed na 鈍iat m鎩 skarb
Powr鏒 do g鏎y

Marlenn

Zodiak: Ryby
Zodiak chi雟ki: Pies
Do陰czy豉: 27 Pa 2009
Sk康: Warszawa

PostWys豉ny: Sob 18-09-2010, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Klocki Lego, auta i inne czteroko這we pojazdy, Robocopy, terminatory i inne robotopodobne U鄉iechni皻a

Podpis Nie id za mn, bo nie umiem prowadzi. Nie id przede mn, bo mog za Tob nie nad捫y. Id po prostu obok mnie i b康 moim przyjacielem...
Powr鏒 do g鏎y

dziuba

Zodiak: Bli幡i皻a
Zodiak chi雟ki: Smok
Do陰czy豉: 28 Sty 2009
Sk康: Anglia

PostWys豉ny: Sob 18-09-2010, 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym stawia豉 na Lego. M鎩 siostrzeniec jest ju starszy, a nadal ch皻nie si bawi klockami. To takie uniwersalne - jak si znudzi mo積a przebudowac, co rozwija wyobra幡ie, cwiczy zdolno軼i manualne (odczepianie tych mniejszych to koszmar....Z這郵iwa) , mo積a kolekcjonowac i dopasowywc z innymi zestawiami. Jest w ko鎍u tyle typ闚 - Lego Star Wars, Lego City, Lego Castle, pojazdy, statki, samoloty...

Akurat m鎩 siostrzeniec uwielbia si bawic takimi Lego Bionicle:
http://farm4.static.flickr.com/3042/2953591851_f4a41a932f.jpg
http://www.comparestoreprices.co.uk/images/le/lego-bionicle-brutaka.jpg

M這dy bawi si nimi znakomicie. Bardzo szcz窷liwa Wszystkie cz瘰ci 'cia豉' s ruchome, cz瘰to z dodatkowymi bajerami - strzelanie z pocisk闚, mruganie 鈍iat豉mi, 鈍iecenie w ciemnosciach...No wiecie...Typowo m瘰ki gad瞠t. Puszcza oko
Produkty Lego s tez doskona貫j jako軼i - widzia豉m jak M這dy si nimi zajmowa, spada造 ze sto逝, by造 topione, wychodzi造 na spacery do piasku, a wszystko dobrze dzia豉這 przez kilka lat.

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powr鏒 do g鏎y

Majek
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chi雟ki: 安inia
Do陰czy豉: 19 Wrz 2006
Sk康: .ie

PostWys豉ny: Sob 18-09-2010, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja te posz豉bym w stron zabawki, samochodzik czy klocki na pewno sprawi du穎 rado軼i takiemu ch這pcu.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powr鏒 do g鏎y

Agata

Zodiak: Strzelec
Do陰czy豉: 19 Maj 2006
Pochwa: 2
Sk康: po逝dnie Polski

PostWys豉ny: Nie 19-09-2010, 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzi瘯i za rady. Mo瞠 poszukam jakiej fajnej gry z samochodami Bardzo u鄉iechni皻a

Podpis Syneczku, zanim zosta貫 pocz皻y- pragn窸am Ci.
Zanim si urodzi貫- kocha豉m Ci.
Zanim min窸a pierwsza minuta Twojego 篡cia- by豉m gotowa za Ciebie umrze!
Powr鏒 do g鏎y

lady_jagodka

Zodiak: Waga
Zodiak chi雟ki: Byk
Do陰czy豉: 10 Gru 2009

PostWys豉ny: Nie 19-09-2010, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Popieram kolcki lego.Polecam jeszcze kostiumy .Moj synek non stop w tym latal
http://cgi.ebay.co.uk/BOYS-BUMBLE-BEE-TRANSFORMERS-COSTUME-7-8-large-NEW-/120623142399?pt=UK_Clothes_Children_sFancyDress_RL&hash=item1c15b315ff

Podpis "Po co te nerwy? Poczucie humoru potrafi wiele rzeczy naprawi. Sprawy wielkie stan si 鄉iesznie ma貫. Sprawy przera幢iwie trudne strac ze swego ci篹aru."
Powr鏒 do g鏎y

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 16 Lut 2010
Sk康: Z magicznego miejsca

PostWys豉ny: Pon 20-09-2010, 8:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio kupi豉m synkowi kole瘸nki , kt鏎y jest wa郾ie w tym wieku puzzle 3D. My郵a豉m, 瞠 ma造 sobie z nimi nie poradzi, ale okaza這 si, 瞠 to by strza w 10!

Podpis " Znalaz豉 pewna Pani aparat do bani......"
皋neczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dosta豉m pi瘯ny prezent od Miko豉ja!
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chi雟ki: 安inia
Do陰czy豉: 01 Kwi 2009
Sk康: PO

PostWys豉ny: Pon 20-09-2010, 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Absolutnie popieram LEGO, absolutnie nie popieram ubra ani niczego praktycznego. 5-latek na pewno si z takiego prezentu nie ucieszy. A klocki, uk豉danki raczej lubi wszyscy i p騧no si z nich "wyrasta".

Podpis Kobiety bez towarzystwa m篹czyzn wi璠n, a m篹czy幡i bez kobiet g逝piej.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Male鎥a :-*
11.12.2010- Pani K. U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Dzieci starsze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony 1, 2  Nast瘼ny
Strona 1 z 2

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach