Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Prezent dla chlopca 7-8lat

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Dzieci starsze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 03-02-2017, 7:57    Temat postu: Prezent dla chlopca 7-8lat Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej, przyjeżdża chrześcijan mojego męża. Nie mamy zielonego pojęcia co mu kupić. Może któraś z Was ma syna w tym wieku i podpowie co jest teraz na czasie, albo z czego wasze dziecko by się ucieszyło. Budżet do 300zł.

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 03-02-2017, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam chrześniaka w tym wieku, on uwielbia lego Złośliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 03-02-2017, 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lego bardzo dużo dzieciaków lubi. Także to chyba dobry prezent. Uśmiechnięta

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 03-02-2017, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też bym stawiała na lego. Za 300zł to już spory komplet będzie tych classicow Uśmiechnięta
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 08-02-2017, 13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieciaki uwielbiają klocki, gry itp. Może play station? Dobrze, aby sie też poruszały więc można kontroler ruchu Puszcza oko Jak szukacie tańszej opcji to kupcie używany: /reklama/ No a jak już mają, no to w artykule widziałam fajne propozycje gier.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 09-04-2017, 8:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też się podepnę, niedługo jadę do mojego 7letniego chrześniaka i totalnie nie wiem co mu kupić, lego będzie ok a co oprócz tego, bo już lego ode mnie kiedyś dostał
Powrót do góry

baśka654

PostWysłany: Czw 26-04-2018, 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My teraz na komunię kupowaliśmy play station wspólnemu chrześniakowi, a widziałam w media expert że jest jakaś opcja z wymianą starego, jakby ktoś miał np nieużywany sprzęt w domu.
Powrót do góry

beti25

PostWysłany: Sro 21-11-2018, 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nasz synek ucieszył sie z modelu do sklejania, lubi statki wiec kupiliśmy takie coś https://revell.com.pl/modele-do-sklejania/zestawy-upominkowe/royal-swedish-warship--vasa-,art,7442.html ale są też inne rodzaje. Chwile z nim razem zaczęliśmy sklejać, ale później już sam sobie poradził bo instrukcja jasna, wiec myśle ze to idealny prezent Bardzo uśmiechnięta Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Sob 24-11-2018, 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli lubi MInecraft, jest świetna książka "Minecraft. Wyspa" - Maxa Brooksa, to pierwsza powieść o tej grze. My czytamy przed snem i zabawne, bo sporo mi musi młody tłumaczyć, ale czyta się dobrze. Polecam.
Powrót do góry

szpileczka909

PostWysłany: Pon 26-11-2018, 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A może w tym roku zamiast kupować po raz kolejny górę prezentów które wylądują w kącie po krótkim czasie dacie trochę magii świętom. Nie marzyliście nigdy o tym żeby dostać od Mikołaja osobisty list? Od teraz macie szansę aby urzeczywistnić te marzenia. Jest to usługa https://www.listymikolaja.pl/ gdzie Mikołaj wysyła list do wskazanej osoby. Oczywiście do listu możecie dorzucić dodatkowo jakiś extra prezent ale myślę że sam list to będzie coś.
Powrót do góry

beata_smol1983

PostWysłany: Wto 27-11-2018, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chętnie dołączę się do dyskusji. Szukam fajnego, gwiazdkowego prezentu dla 6- latka. Macie jakieś pomysły? Uśmiechnięta
Powrót do góry

dandir

PostWysłany: Sro 05-12-2018, 18:39    Temat postu: Kosz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dla swoich chrześniaków niedawno zamówiłem kosz słodyczy Uśmiechnięta wiadomo, że na codzień Rodzice zabraniają im jakiś batoników czy chipsów, ale dobrej jakości czekolada nie zaszkodzi Uśmiechnięta
Powrót do góry

yaomi

PostWysłany: Pon 10-12-2018, 19:39    Temat postu: Re Kosz Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dandir napisała:
Ja dla swoich chrześniaków niedawno zamówiłem kosz słodyczy Uśmiechnięta wiadomo, że na codzień Rodzice zabraniają im jakiś batoników czy chipsów, ale dobrej jakości czekolada nie zaszkodzi Uśmiechnięta

Bardzo fajne te kosze Uśmiechnięta
kwiaciarnia internetowa oni mają jakieś kosze ze słodyczami + pluszaki, myślę, że też fajna sprawa Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Dzieci starsze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: