Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Prezent na 60 rocznice slubu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aoiya

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 18-05-2010, 7:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim dziadkom przydarzy się to w październiku. Na prezent dam im moje oficjalne zaręczyny Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

redlipkap

PostWysłany: Pon 28-05-2018, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A moi dziadkowie mają w tym roku 60 rocznice. Są wciąż aktywni i nieźle się trzymają mimo sędziwego wieku, więc prezent na rocznicę ślubu powinien im się spodobać - bon prezentowy "Wieczór wrażeń - kolacja i teatr" i jestem pewna, że będą zachwyceni.
Powrót do góry

przemki_

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 05-07-2018, 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam serdecznie! Czy mógłbym się Was doradzić w pewnej kwestii? Jestem zobowiązany wkrótce wyszukać jakieś unikatowe i zarazem wypróbowane podarunki. Frapuję się w tym momencie, czy macie może w tej kwestii jakieś sprawdzone rady? Przejrzałem trochę w Sieci i odkryłem na przykład /reklama/. Wskazane jest to nabyć na upominek?

Podpis Od czasu do czasu na naszej drodze pojawia się w najwłaściwszym momencie ktoś, kto mówi coś, co budzi nasze wspomnienia i uśpione możliwości.
Powrót do góry

patrycjuszka

PostWysłany: Sro 15-08-2018, 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moi dziadkowie mieli okazałą rocznicę slubu bo 50 lat po ślubie,a że z tej okazji chcieli zrobić przyjęcie w lokalu i wybrali Kameliowy Zakątek w Bielsku białej.Piekne miejsce,piękne sale no i obsługa bardzo miła. Skoro juz zrobili taka imprezę to my zafundowaliśmy im w ramach prezentu wyjazd nad morze.
Powrót do góry

kobitka77

PostWysłany: Czw 16-08-2018, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

może warto pomyśleć o jakimś fajnym pierścionku, albo bransoletce, zegarek też super ? Ostatnio natknęłam się w sieci na super sklep z biżuterią https://wkruk.pl/ gdzie po prostu mnóstwo fajnych rzeczy na imieniny, urodziny, i to w jakich cenach w kruku nadal trwają przeceny, nieprzerwanie od czerwca ! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Postzunia

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 18-11-2018, 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dla dziadka znalazlam bardzo ciekawą ofertę zegarków męskich dobrej klasy https://protime24.pl/aar_m_Zegarki-Bering_Zegarki-meskie-Bering-2899.html Bardzo znana marka i ceniona na naszym rynku. Ale dla dziadka chyba będzie najlepszy klasyczny wzór zegarka z paskiem ze skórki. Oczywiście z czytelna jasną tarczą. Gorzej z babcią, bo zegarek dostała od moich rodziców, coś muszę wymyśleć.
Powrót do góry

dandir

PostWysłany: Wto 20-11-2018, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kosz podarunkowy to bardzo bezpieczny i praktyczny prezent...
Kiedy nie mam pomyslu co podarowac to zamawiam i po problemie Puszcza oko
Powrót do góry

yaomi

PostWysłany: Pią 23-11-2018, 19:23    Temat postu: Kwiatty Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kwiaty to zawsze udany pomysl na prezent, w dodatku bardzo bezpieczny Uśmiechnięta Ostatnio zamawialem bukiet przez internet bo nie mogłem osobiście wręczyć i muszę przyznać, że poczta kwiatowa zaskoczyła mnie bardzo na plus, wszystko na czas, a kwiaty naprawde piekne...
Na rocznice idealne będą Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ślub i Wesele Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: