Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent na 70 urodziny
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kate29

PostWysłany: Pon 28-11-2016, 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wiola_bacz napisała:
Weź babcię do SPA <3

Raczej moj budzet jak pisalam 50-100zl na to nie starczy Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Dancia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie już po urodzinach...ale będą następne Bardzo uśmiechnięta

Moja propozycja to zamówić w wydawnictwie życzenia w formie książki. Kilka fotek - na początku portret Babci, jakiś wierszyk lub kilka, lub opisane ciekawe zdarzenie. Tak na 10 kartek np. Ja zrobiłam takie coś na ślub męża siostrzeńca, ale trochę bardziej wypasione, w sztywnej okładce i z moimi wierszami Śmiejąca się zapłaciłam 100zł.

Druga propozycja to z ładnej fotki, (niekoniecznie z osobami, może być własny ogródek, balkon czy pokój) dać zrobić obrazek. W zakładzie poligraficznym zrobią anty-ramę z płótna. Mam takie coś, ale wieeelkie. Myślę, że małe to ok 50-70 zł
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gaga

PostWysłany: Wto 10-01-2017, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Babcia namiętnie produkuje decoupage, to książkę o tym i Biovital z żelazem i głogiem (bo babcia "sercowa" jak to ona mówi).
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 10-01-2017, 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupilam w koncu babci komplet srebrnej bizuterii z perla Uśmiechnięta. Babci sie spodobalo Puszcza oko.

Dancia fajny pomysl Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ance

PostWysłany: Nie 22-01-2017, 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gaga napisała:
Babcia namiętnie produkuje decoupage, to książkę o tym i Biovital z żelazem i głogiem (bo babcia "sercowa" jak to ona mówi).

Pomysł na decoupage super - można książkę jakąś wziąć, albo jakieś elementy, które babcia wykorzysta Uśmiechnięta

Śmiałam się z Biovitalu, jak go zobaczyłam, bo ja swojej w opakowanie od Biovitalu spakowałam prezent życia Puszcza oko Marzyła od zawsze o tym, żeby zobaczyć Rzym, więc na 70 urodziny dostała wspomniany Biovital, ale obok butelki były bilety lotnicze i plan wyjazdu Uśmiechnięta Mam bardzo dobrych znajomych w Rzymie, więc zakwaterowanie nie było problemem. Pamiętam, że babcia się cieszyła, że dostała coś na serce, bo inaczej by nie poradziła sobie z emocjami Uśmiechnięta

Kate29 - biżuteria - rewelacja! Dla mnie i mojej mamy byłaby idealna, babcia niestety poza zegarkiem nie uznaje biżuterii.
Powrót do góry

Gaga

PostWysłany: Wto 24-01-2017, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to ten Biovital w Rzymie akurat Uśmiechnięta a na poważnie, to my pijemy go w domu wszystkie. tzn, ja babci i mama.
Powrót do góry

IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 12-04-2017, 6:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mojemu dziadkowi na 70 urodziny kupiłam coś nietypowego: /link usunięty/ Pamiętam jak mówił mi o tym, że marzy o ładnym szalu, takim eleganckim. Prosta rzecz, a cieszy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: