Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent na 70 urodziny
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kate29

PostWysłany: Wto 16-08-2016, 20:22    Temat postu: Prezent na 70 urodziny Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Potrzebuje pomysłu na prezent dla Babci na 70 urodziny. Niby wiem co kupić, ale może ktoś wpadnie na coś lepszego Uśmiechnięta. Myślałam o biżuterii, ale Babcia nosi złoto, a na to nie za bardzo mam fundusze Puszcza oko. Budżet tak 50-100zł Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 17-08-2016, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sama mozesz zrobic album z waszymi zdjeciami + ładna filiżanka / kubek i kwiaty Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 17-08-2016, 7:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój dziadek dostał zegarek z grawerem.

A chcesz coś praktycznego czy bardziej pamiątkę?

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 17-08-2016, 7:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
Mój dziadek dostał zegarek z grawerem.

A chcesz coś praktycznego czy bardziej pamiątkę?

Chyba bardziej pamiatke, zegarek z grawerem fajny pomysl.

Sun, Babcia naszych zdjec ma duzo a filizanka jakos srednio mi sie widzi Puszcza oko, ale dzieki za pomysl Uśmiechnięta.
Powrót do góry

muenta

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Szczur
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 24-08-2016, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może Ci to wyglądać na lekkie przegięcie, ale ja ostatnio swojemu dziadkowi kupiłam przejażdżkę Lamborghini po Katowicach. Mój dziadek jest w dobrej kondycji, wszystko widzi, ma dobry słuch, ma prawko i za kólkiem samochodu czuł się świetnie. Zobacz z resztą sama, może tez się zdecydujesz: /reklama/
Powrót do góry

kasiasobol

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 07-10-2016, 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Według mnie prezent powinien być ładny i praktyczny. Ja ostatnio kuiplam mojej babci na /link usunięty/ bardzo elegancką laskę. Pomysł do rozważenia wg mnie.
Powrót do góry

Lingea

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 31-10-2016, 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O kurcze. Ja mojej na 65 uro dalam zegarek i sie teraz wszystkim chwali Uśmiechnięta
Powrót do góry

Merry77

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 25-11-2016, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm... to zależy jakie prezenty lubi babcia. Jeśli praktyczne to polecam wycieraczkę domową lub nakładkę na schody. W końcu bezpieczeństwo jest bardzo ważne, a przy okazji mniej się brudu do domu dostaje, dzięki czemu jest mniej sprzątania. Jeśli szukasz dobrej firmy, która ma takie rzeczy to polecam Polmar Naprawdę warto do nich zajrzeć Uśmiechnięta
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Pią 25-11-2016, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja pierwsza myśl to jakieś fajne porcelanowe filiżanki, ale jak mowisz że odpada to może hmm... Biżuteria, jakaś apaszka (moja babcia ma ich pełno bo do kościoła zawsze zakłada inną Bardzo szczęśliwa). Może jakiś duży zegar taki stojący?
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 25-11-2016, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maju tak myslalam i myslalam i kupie cos z bizuterii. Mysle o broszce/kolczykach Uśmiechnięta.

Merry chcialabys dostac wycieraczke na urodziny? Śmiech do łez
Sorry, ale troche to smieszne Puszcza oko. Tym bardziej na 70 tke Puszcza oko.
Powrót do góry

Laura09

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Pią 25-11-2016, 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgodzę się kolczyki lub brożka będzie eleganckim prezentem jeżeli babcia nosi biżuterię. Oprócz tego pomyślałam o jakimś ładnym albumie ze zdjęciami - taka sentymentalna pamiątka ; )
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 25-11-2016, 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Laura09 napisała:
Zgodzę się kolczyki lub brożka będzie eleganckim prezentem jeżeli babcia nosi biżuterię. Oprócz tego pomyślałam o jakimś ładnym albumie ze zdjęciami - taka sentymentalna pamiątka ; )

Ciagle mysle, moze jednak zrobie jakis mini album.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 25-11-2016, 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Merry chcialabys dostac wycieraczke na urodziny? Śmiech do łez
Sorry, ale troche to smieszne Puszcza oko. Tym bardziej na 70 tke Puszcza oko.

Hehe Śmiech do łez. Nie wiem jakbym zareagowała gdyby ktoś mi tai prezent dał Śmiech do łez.
Ale mi by do głowy nigdy nie przyszło, żeby kogoś wycieraczką obdarować Bardzo szczęśliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 25-11-2016, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wycieraczke bym chciała na parapetówkę Bardzo szczęśliwa. Ale taką z jajem Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

wiola_bacz

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Pon 28-11-2016, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Weź babcię do SPA <3
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: