Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezent na chrzciny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Chrzciny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
IdKa

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 13-03-2017, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jakies ładne kolczyki?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

fifka0123

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 24-02-2018, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja idac na chrzciny do 9 miesiecznego chlopca (syna kolezanki) kupilam na necie /reklama/ balony ledowe i zwykle foliowe by dziecko mialo ucieche a do koperty pieniadze
Powrót do góry

ciekawska88

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sob 26-05-2018, 7:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sklep https://www.otozegarki.pl/ ma co roku przygotowane specjalne oferty na chrzciny, na walentynki, gwiazdkę itp. Teraz jeszcze nadal mają promocję przygotowaną z myślą o I Komunii Świętej. Według mnie na chrzciny powinno się dawać albo pieniążki albo jakąś złotą, pamiątkową biżuterię. Wydaje mi się, że lepsza byłaby mimo wszystko koperta, pamiętam jaki my mieliśmy szok finansowy po pojawieniu się pierwszego maluszka.

Wszelkie inne prezenty są zbędne, fakt fajnie wygląda jakaś wystrzałowa zabawka czy dekoracja ale tak małe dziecko i tak ani nie wie co to jest, ani nie będzie o tym pamiętało. Dlatego, jak już pisałam, lepiej odciążyć trochę rodziców. Szczęśliwi rodzice to i szczęśliwe dzieci. Śmiejąca się
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Chrzciny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16
Strona 16 z 16

Skocz do: