Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Prezent

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lotdir

PostWysłany: Nie 14-10-2018, 17:40    Temat postu: Prezent Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć. Jestem dosyć zapracowanym człowiekiem i z racji tego, że niewiele mam czasu, a dosyć często wypadają jakieś uroczystości rodzinne, szukam jakiejś strony internetowej gdzie znajdę przeróżne rzeczy idealne na prezent. Polecicie mi coś?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kamipat

PostWysłany: Czw 18-10-2018, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest bardzo dużo takich rzeczy w internecie.
Powrót do góry

panna_zareczona

PostWysłany: Pią 19-10-2018, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio widziałam takie stoisko z nietuzinkowymi prezentami, np. jedzenie w ciemności czy spa. To by był fajny prezent!
Powrót do góry

szpileczka909

PostWysłany: Pon 26-11-2018, 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli chcesz podarować coś naprawdę wyjątkowego w te święta to może skorzystaj z takiej opcji jak https://www.listymikolaja.pl/ Każdy marzy żeby dostać list a jeśli będzie jeszcze dobrze dopasowany treścią z dużej listy do wyboru to zapadnie w pamięć. Warto się zapoznać i skorzystać jako uzupełnienie osobistego prezentu.
Powrót do góry

biabbas

PostWysłany: Wto 27-11-2018, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

cZesc xcxc
Powrót do góry

dandir

PostWysłany: Sro 05-12-2018, 18:40    Temat postu: Kosz podarunkowy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kosz podarunkowy to bezpieczny prezent. Oszczędzam czas bo nie jeżdzę po sklepach, a kosze są naprawde eleganckie i zawierają dobre produkty.
Powrót do góry

yaomi

PostWysłany: Pon 10-12-2018, 19:37    Temat postu: Kwiat Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

od siebie zaproponuje coś bardzo tradycyjnego Uśmiechnięta Kwiaty moi drodzy, jeszcze sie nie okazalo by Dama była niezadowolona kiedy wreczylem biekny bukiet Uśmiechnięta ostatnio bylem w delegacji podczas urodzin Narzeczonej i wysłałem przez kwiatowa przesyłka dorzucając do róż misia i rafaello. Kobieta byla zachwycona
Powrót do góry

marta12

PostWysłany: Sro 12-12-2018, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli masz pomysł na prezent to szukaj na allegro lub ceneo.
Powrót do góry

Epigramat

PostWysłany: Czw 13-12-2018, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A co dla dzieci? Od maluszków 2 latka, aż do starszaków 16? Ja się staram zawsze dać coś w miarę możliwości edukującego - książki, gry planszowe, bilety do teatru, niby fajnie, ale chciałabym coś innego. Pomyślałam, że oprócz książek fajnym pomysłem byłoby ogarnięcie koszulek z nadrukiem świątecznym. Coś, co nałożyłby na wigilię. Robiliście kiedyś koszulkę tutaj? Koszulkomat
Powrót do góry

szpileczka909

PostWysłany: Czw 13-12-2018, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli szukasz pomysłu na prezent to zapoznaj się z tą stroną https://itnes.pl/ gdzie znajdziesz sprzęt komputerowy najwyższej jakości. Oprócz sprzętu jest także w ofercie oprogramowanie oraz akcesoria. Warto poszukać tam pomysłu na prezent chociaż wydatek jest spory.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: