Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z grzybem na ścianach
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 05-04-2013, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wyczyścić te miejsca gdzie jest grzyb, wietrzyć mieszkanie i wyprowadzić się. Możliwe, że nie wy pierwsi macie z tym problem i dlatego mieszkanie takie wyremontowane.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Miya

PostWysłany: Pią 05-04-2013, 18:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz odsunęłam szafę. To co zobaczyłam mnie przeraziło... w rogu za szafą kałuża wody i od spodu pleśń i grzyb. Oczywioście meble już tez się chyciły i dywan też... Mieszkanie jest zawsze wietrzone ale non stop jest w nim zimno../. nie da się wysiedzieć ciągnie po nogach Niezdecydowana Mówisz domestosem? Chcieliśmy niebawem malować ściany żeby odświeżyć. Ale mamy już do wymiany meble i dywan więc ... Mam domestos ale cytrynmowy Bardzo szczęśliwa wolę się upewnić czy można?
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 05-04-2013, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czyscilam zwykłym domestosem za radą wujka budowlańca. Ale myśle ze cytrynowy też sie nadaje. Tylko uważaj co czyscisz, żeby domestos nie zmienił koloru...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Miya

PostWysłany: Pon 08-04-2013, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej, kupiłam spryskiwacz SAVO i spryskałam te miejsca gdzie jest pleśń i grzyb. Po pół godzinie wszystko wyczyściło. Śmierdzi co prawda chlorem ale będę to obserwowała i oczywiście teraz ciepło się zrobiło więc będzie maksymalne wietrzenie mieszkania. Ktoś używał tego produktu? Ja po pierwszym użyciu nie mogę na arzie narzekać prócz tego smrodku chlorowego. JEst on też wybielający.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: