Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z gwarancją

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady prawne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poralena

PostWysłany: Pią 17-06-2016, 14:51    Temat postu: Problem z gwarancją Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

niedawno kupiłem nowy aparat fotograficzny. Działał fajnie i sprawnie przez... 3 miesiące. Sklep, w którym kupiłem (z grzeczności na razie nie podaję nazwy) odmówił przyjęcia reklamacji twierdząc, ze uszkodzenia wynikają z nieprawidłowego użycia sprzętu. I zaczyna się moja walka. Ktoś mi osttanio doradził, ze prawnicy z D.A.S. zajmują się takimi sprawami. Chciałbym to oddać w dobre ręce, bo nie mam czasu ani sily (kilkukrotnie wysyłałeś pisma do firmy) się tym zajmować. Postawiłem sobie tę sprawę za punkt honoru. Ktoś coś poradzi?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anka2211

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 26-09-2016, 14:03    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uważam, że każdy dobry prawnik rozwiąże Twój problem. Często zdarzają się sytuację gdzie właśnie robią w konia ludzi z gwarancją. Najpierw mówią, że gwarancja obejmuję wszystko, a później wymyślają.
Powrót do góry

konka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro 31-05-2017, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

udaj się koniecznie do prawnika, jeśli wiesz, ze masz racje lub tego nie wiesz u specjalisty w danym zakresie się dowiesz. Jeśli nie masz czasu wybrać się do prawnika to idź do Zaufany Prawnik, tam doradzą Ci kwestie prawnicze, oraz jak widzą oni rozwiązanie problemu/
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady prawne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: