Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z imieniem
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Imię dla dziecka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vera3

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 14:32    Temat postu: Problem z imieniem Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam serdecznie,jestem użytkownikiem od wczoraj,ale w ciąży znacznie dłużej, termin mam na 12.03.2010. Jak widac zostało niedużo czasu do rozwiązania a ja nadal nie mam imienia dla chłopca,nie możemy zgodzic się z mężem na jakieś fajne imię.Może poradzicie mi jakieś imiona dla chłopaczków,kiedy urodziłam córeczkę nie mieliśmy z tym żadnego problemu, no i tak jest Paulinka.Posiadam również książkę z imionami i przeglądałam w necie ale kiedy wymawiam niektóre imiona nie czuję tej magi,może to śmieszne ale chciałabym aby imię miało to COŚ. Uśmiechnięta
Pomóżcie
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vera a jakie imiona Ci wpadły w ucho?
Co się Twojemu mężowi podoba?
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 15:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy Ci pomożemy, bo imię to kwestia gustu, tradycji - chociaż ostatnio coraz mniej Puszcza oko .
Moje propozycje:
Gabriel, Oskar, Paweł, Mateusz, Michał, Krystian.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiele jest fajnych imion, ale może podaj kilka które wam przypadło najbardziej do gustu. Wtedy łatwiej będzie wybrać.
Może: Jakub, Hubert, Miłosz, Szymon?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

vera3

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się podoba Adrian,Nikodem,Seweryn,z kolei mojemu mężowi podobają się Mateusz,Marcin nie wiem naprawde co mam zrobic,może wypiszemy wszystkie imiona na kartke i każde z nas zacznie wykreślac imiona,aż pozostanie jedno,może to będzie najlepsze rozwiązanie.
Dziękuję za pomoc
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje propozycje :
Hubert
Mariusz
Filip
Oskar
Bartłomiej
Robert
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vera, myślę, że nie ma sensu, żebyśmy wypisywały swoje propozycje, bo każda z nas kieruje się swoimi upodobaniami, a to przecież Wasze dziecko i Wasza decyzja. Może poprzeglądajcie jakieś księgi imion, mnóstwo jest tego w internecie, ewentualnie kalendarze i metodą skreśleń wypracujecie jakiś kompromis?
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się z Mari. Najlepiej powypisywać sobie imiona, które Wam się podobają z jakiegoś spisu imion. Można też sprawdzić co dane imię oznacza. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasem dopiero jak dzieciaczek sie pojawi można zdecydować bo imię musi pasować do malucha Uśmiechnięta. Na pewno cos wybierzecie!

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 03-03-2010, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vera miałam identyczną sytuację - imię dla syna wybraliśmy po drodze do szpitala Puszcza oko.
Ale najpierw każde z nas wypisało na kartce 5 imion, które mu się podobały. Jak się któreś powtórzy to macie "problem" z głowy. A jak nie to ktoś z Was musi ustąpić - przynajmniej tak było u nas.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 03-03-2010, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest tez szansa, ze jak zobaczycie synka to od razu bedziecie wiedziec jakie imie jest dla niego idealne. Uśmiechnięta

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Mika2010

PostWysłany: Sro 03-03-2010, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko napisała:
Wiele jest fajnych imion, ale może podaj kilka które wam przypadło najbardziej do gustu. Wtedy łatwiej będzie wybrać.
Może: Jakub, Hubert, Miłosz, Szymon?

Miłosz - piękne. Mój facet w życiu by się na to nie zgodził niestety. Jak dla mnie synej Jaś, Antek, albo Franek Uśmiechnięta Takie starocie ale cieplutkie dla ucha. Ponadto do Paulinki chyba pasuje imię Kubuś Uśmiechnięta Pozdrawiam i życzę udanego rozwiązania!

Mika
Powrót do góry

vera3

PostWysłany: Sob 06-03-2010, 8:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo uśmiechnięta
Udało się ,mamy już imię, nawet nie myślałam o tym imieniu,będzie Wojtuś.
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Sob 06-03-2010, 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

vera3 napisała:
Bardzo uśmiechnięta
Udało się ,mamy już imię, nawet nie myślałam o tym imieniu,będzie Wojtuś.

Bardzo ładne imię Cool
Nie jest takie oklepane jak np. Kubuś, Antoś i Franuś Puszcza oko i ładnie brzmi w formie "dorosłej" Wojciech Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sob 06-03-2010, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Vera3 najważniejsze, że Wam się podoba to imię. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Imię dla dziecka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: