Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z pełnym wzwodem u partnera.
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia_86

PostWysłany: Czw 29-06-2017, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz ze spokojem mogę powiedzieć, że było warto zainwestować w Ereko. Mijają 3 miesiące od zakończenia terapii, a mąż jest nadal jak nowy Bardzo szczęśliwa Tak mu się chce, że nawet ja czasami już nie mam siły Puszcza oko Ale pamiętam czasy kiedy nie chciał wcale, także korzystam, bo życie ma się jedno!

Cool
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Marysia_86

PostWysłany: Pon 11-09-2017, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej,

Nie wiem czy to dobry wątek do tego ale mój brat od lata boryka się z problemami krążeniowymi, a że jesteśmy dla siebie zawsze szczerzy to powiedział mi, że ma też z tego powodu problemy ze wzwodem. Jak na moim facecie się sprawdziło, to w końcu sprezentowałam bratu Ereko i też mu kurcze pomogło. To naprawdę musi działać Podejrzliwa
Powrót do góry

Dominika_78

PostWysłany: Czw 12-10-2017, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej dziewczyny,

Szukam jakiegoś dobrego preparatu dla mojego męża, bo ma trochę problem z erekcją Płacze lub Bardzo smutna
Próbowaliśmy już różnych leków i faktycznie działają ale co z tego jak tylko doraźnie i trzeba je brać ciągle, a ja nie chce żeby cały czas się faszerował chemią Niezdecydowana Szukałam w internecie różnych preparatów i uznałam, że Ereko może być ok, bo skład ma na stronie i się w tv nie reklamuje, a to w dzisiejszych czasach dobry znak jak dla mnie Śmiejąca się
Powrót do góry

halinkaTuk

PostWysłany: Pon 13-11-2017, 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałoby się powiedzieć, że leki to jedyne wyjście. Ale to jest naprawdę mylące. Leki na problemy z potencją mają dużo skutków ubocznych, najczęściej bóle i zawroty głowy. i tylko maskują problem, nie leczą przyczyny problemów ze wzwodem i obniżonym libido. Naturalne preparaty mają za zadanie uzupełnić braki w mikro i makroelementach, które pojawiają się w organizmie mężczyzny w wyniku starzenia lub błędnej diety i niezdrowego stylu życia. Warto zwrócić na to uwagę. Po prostu ciała jamiste, z których zbudowany jest penis nie są należycie wypełniane krwią. Takie preparat jak Ereko może pomóc przy tego typu dolegliwościach.
Powrót do góry

Dominika_78

PostWysłany: Pon 08-01-2018, 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki Halinka.

Mąż już jest po miesiącu brania i widzi efekty. Co mnie bardzo cieszy, bo widzę, że psychicznie się lepiej nawet czuje Uśmiechnięta Zobaczymy co będzie po kolejnym miesiącu.
Powrót do góry

Marysia_86

PostWysłany: Nie 15-04-2018, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z racji wiosennej aury chciałam tylko powiedzieć, że to Ereko pomogło i bratu, więc jest szansą tez dla innych Uśmiechnięta Wiosennych uniesień dla Was Śmiejąca się
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: