Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z pełnym wzwodem u partnera.
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marysia_86

PostWysłany: Pią 19-08-2016, 18:35    Temat postu: Problem z pełnym wzwodem u partnera. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie,

Nie wiem co mam zrobić w mojej sytuacji. Mąż ma problem od pewnego czasu problem z pełnym wzwodem. Czasami też musi dokończyć "sam". Widzę, że go to stresuje i czuje się niekomfortowo, a ja również nie osiągam przez to pełnej satysfakcji. Ma 36 lat, wiadomo, stresu w życiu jak każdy ale uprawia dość regularnie sport, biega. Między nami zawsze dobrze się układało i nie chce żebyśmy to stracili. Czy macie podobne doświadczenia? Czy jesteście mi w stanie coś podpowiedzieć?

pozdrawiam, Marysia Smutna
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Marysia_86

PostWysłany: Sob 08-10-2016, 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Puszcza oko

Co prawda odpowiem sobie sama, ale może któreś z Was pomogę. Mąż poszedł do lekarza, a ten zlecił badania krwi i zmianę diety. Zobaczymy jakie przyjdą wyniki i czy będzie trzeba wprowadzić jakieś dodatkowe leczenie, bo przyznam, że nie chciałabym faszerować męża żadnymi lekami, bo to sama chemia, która w mniejszym lub większym stopni uszkadza wątrobę i nerki, a na starość co...wszystko do wyrzucenia Puszcza oko Jak nie będzie innego wyjścia to poszukamy jakiegoś dobrego preparatu z naturalnymi wyciągami.

Będę Was informowała jak postępy w terapii Uśmiechnięta
Powrót do góry

Daria4411

PostWysłany: Nie 09-10-2016, 10:34    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No uważam, że takie zwyczajne preparaty mogą dużo dać niż kombinowanie z jakimiś lekami itp.
Powrót do góry

Werona

PostWysłany: Czw 13-10-2016, 8:10    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze naturalne preparaty są zdrowsze ale nie dają takiego efektu jak leki. Leki są skuteczniejsze moim zdaniem.
Powrót do góry

Maja2

PostWysłany: Pon 17-10-2016, 9:57    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Leki oczywiście że skuteczniejsze ale nie są zdrowsze, więc wole naturalne preparaty.
Powrót do góry

Marysia_86

PostWysłany: Pią 25-11-2016, 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej dziewczyny,

badania wyszły praktycznie wszystkie w normie. Bo i morfologia i biochemia, hormony sobie też zrobił dodatkowo, wszystko ok. Jedynie lekkko podwyższony cholesterol. Mąż zmienił trochę dietę i zaczął chodzić na basen, z czego się bardzo cieszę Uśmiechnięta
Lekarz stiwerdził, że jeżeli chcemy to możemy wybrać preparat na potencję ale żeby nie sugerować się reklamami w telewizji i radio, tylko żeby samemu poszukać w aptece i porównać składy. A, że ja uwielbiam szperać i szukać różnych danych (tak od dziecka Bardzo szczęśliwa) to porównałam dużą ilość preparatów i jeden poleciłam mężowi(jak się sprawdzi to napiszę). Bierze go od tygodnia, zobaczymy jak to wyjdzie razem z dietą i sportem Uśmiechnięta

Trzymajcie kciuki!
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 27-11-2016, 9:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trzymamy kciuki.

Dieta + sport mogą przynieść super efekty.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

Kolorowa1993

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 06-12-2016, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie tylko dwa razy była taka sytuacja, że partner nie mógł. Raz potrzebował wiele by w pełni się podniecić. Uznał wtedy, że wina stresu. Araz opadł z sił w trakcie. Jednak w żaden sposób tego nie badał ani nie szukał porady. Jego zdaniem to były kiepskie dni, Ale nigdy nie zdarzyło się tak, że miał tak od pewnego czasu ciągle. Jest też w podobnym wieku jak twój mąż.

Podpis "Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne."
"Jedni przez grzech się wznoszą, inni przez cnotę upadają."
Powrót do góry

Laura09

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 07-12-2016, 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Całkiem niedawno miałam z mężem podobny problem. Był kłopoty z utrzymaniem erekcji i ogólnie spadła u niego sprawność seksualna. Sytuacja była niekomfortowa dla nas obojga. Miałam wrażenie, że mąż się stresuje przez co i ja odczuwałam nieprzyjemne napięcie. Zainteresowaliśmy się w końcu tabletkami na potencje i trafiliśmy na Maxon active. O wyborze zadecydował między innymi bezpieczny skład. Myślę, że warto przyłożyć do tego uwage i nie niszczyć sobie zdrowia. Teraz mój facet ma pełnym wzwód i jest to zdecydowana korzyść zarówno dla niego jak i dla mnie.
Powrót do góry

Marysia_86

PostWysłany: Pią 13-01-2017, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem dziewczyny, że leki mają swoich zwolenników i to szanuje ale ja należę do tych, które siegają po nie w naprawdę cieżkich przypadkach dlatego tu nie było o tym raczej mowy Puszcza oko Mąż za 2 tygodnie kończy terapię swoim preparatem i mam nadzieję, że będziemy do świętować wystrzałem korka od szampana ale i innym też Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Do tego zrzucił już 4 kilogramy. Zapomniałam, że z niego taki przystojniak Zszokowana
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pon 23-01-2017, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kochane a czy środki z L argininą mogą być tak samo skuteczne jak te na receptę? Pytam sie ponieaz mój mąz ma spore problemy z erekcja i powiedział,ze za nic nie pójdzie do lekarza. Że się wstydzi i po prostu jest to wykluczone .........

Tak wiec zastanawiam się czy nie podsunąć mu właśnie takich środkow bez recepty. Pytanie tylko jak. I czy jest to skuteczne.
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Wto 24-01-2017, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Isia napisała:
Kochane a czy środki z L argininą mogą być tak samo skuteczne jak te na receptę? Pytam sie ponieaz mój mąz ma spore problemy z erekcja i powiedział,ze za nic nie pójdzie do lekarza. Że się wstydzi i po prostu jest to wykluczone .........

Tak wiec zastanawiam się czy nie podsunąć mu właśnie takich środkow bez recepty. Pytanie tylko jak. I czy jest to skuteczne.

Nie są na receptę Uśmiechnięta MOżesz zamówić bez recepty. Zobacz ile się ich reklamuje w tv czy radio. Oczywiście nie namawiam do tych najbardziej reklamowanych bo jeśli coś jest reklamowane to nie znaczy,że jest skuteczne. Najlepiej byłoby jakbyście poczytali sobie opiie na temat suplementów w sieci i dopiero zdecydowali co wybrac. Mój zamawia swój suplement bez recepty przez internet.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Wto 24-01-2017, 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki za podpowiedź. Zamówione.
Mam nadzieję, że zadziała Uśmiechnięta
Myślę że w ciągu dwóch dni dojdzie, więc na weekend spróbujemy.

Dam znak jeszcze w przyszłym tyg. pewnie.
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Pią 03-02-2017, 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Isia napisała:
Dzięki za podpowiedź. Zamówione.
Mam nadzieję, że zadziała Uśmiechnięta
Myślę że w ciągu dwóch dni dojdzie, więc na weekend spróbujemy.

Dam znak jeszcze w przyszłym tyg. pewnie.

Dotarło i działa!!

Piękne dzięki! Uśmiechnięta Podchodziłam sceptycznie - a jest lepiej niż było wcześniej Uśmiechnięta
Powrót do góry

Marysia_86

PostWysłany: Wto 21-03-2017, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

@luska23 to dobrze, że kupiłaś meżowi i że zadziałało.
U nas też cała terapia i zmiany w życiu męża pomogły. Już mija 6 mieięcy od naszych problemów i teraz wydają się takie odległe. Mąż zmienił dietę, ograniczył ilość dodatkowych zlecenia, znalazł trochę czasu na sport i to okazało się dobrym pomysłem. Dodatkowo kupiłam mu preparat Ereko(tak jak mówicie, szukałam wśród tych niereklamowanych, bo nie będę za ręklamę przepłacać, a i te reklamowane skład mają naprawdę tragiczny). Brał 3 miesiące i myślę, że na ten moment wystarczy Bardzo szczęśliwa
Także dziewczyny do dzieła! Nawet jeśli wydaje się Wam, że to jest nie do przejścia, a mąż nie chce sobie pomóc, to bierzcie sprawy w swoje ręce, bo warto!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: