Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem ze zrzucaniem wagi
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 29-08-2016, 2:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Powiem tak, temat ciekawy i ostatnio nawet mnie dotyczy, bo też postanowiłam trochę spaść z wagi. Niektórzy mają takie szczęście, że jedzą co chcą i nie tyją, szybki metabolizm mają, czy coś takiego i są szczęśliwi. Ja sama takiego szczęścia nie mam i po mnie szybko zaczyna być widać, gdy tracę kontrolę nad tym co jem i w jakich ilościach. dlatego ostatnio sobie postanowiłam, że wezmę się za siebie. Ogólnie w dzień, w którym to postanowiłam, to mój mąż przyniósł do domu trzy kilo frytek i z pięć kilo kiełbasy i zaoferował się, że zrobi kolację pod jakiś filmik dla wszystkich, więc moja dieta przesunęła się o jeden dzień i go uprzedziłam, by już takich niespodzianek mi nie robił, bo mi tylko niepotrzebnie utrudnia Uśmiechnięta
Ja jednak nie jestem fanką diet i to przyznaję od razu. Nie wyobrażam sobie się katować samymi gotowanymi warzywami i wodą bez smaku. No i też trzeba pamiętać, że organizm też się przyzwyczaja do naszego trybu życia, więc nagła głodówka i odbieranie wszystkiego nie jest czymś zdrowym.
Sama nie mam też tyle czasu, by jeść kilka posiłków dziennie i czasami jem jeden, więc osobie z moimi przyzwyczajeniami to jednak trudno jest zrzucić te zbędne kilogramy, ale ja nie chcę zrzucać wszystkich, starczy mi troszeczkę, bo nie chciałam nigdy mieć figury modelki.
Koleżanka poleciła mi więc kilka trików, czy się sprawdzą, to nie wiem, bo dopiero zaczęłam od przedwczoraj, a ćwiczyć zacznę od września. Ona powiedziała mi by oszukiwać oczy. Na wstępie więc jedz to co lubisz, jest w miarę zdrowe, ale nakładaj na mniejszy talerz, rozkładaj na nim, a nie rób np ze spaghetti kopca kreta. Usunęłam też z diety całkowicie biały cukier i przerzuciłam się na trzcinowy, ale nie wiem czy to znaczna różnica. Herbaty jednak nie słodzę już całkiem. Zamiast jeść pizzę czy kebaba to gotuję mięsko a na nim jakąś zupkę z warzywami. Oczywiście porcje mniejsze.
No i nie wiem z jaką partią ciała ty masz problem. Mnie ogólnie tak bardzo moja figura górna nie przeszkadza, ale jestem z tych co mają większy tyłek i uda i wiem, że przez szerokie biodra nigdy w pełni tego nie pokonam, ale jednak staram się np chodzić na piechotę do pracy szybkim spacerkiem, jeździć na rowerze gdy mam czas, a w domu mam orbitera. Do tego dołożę brzuszki albo szóstkę Wejdera (pewnie źle napisałam) i myślę, że jakoś to będzie.
Uprzedzono mnie jednak, bym się nie ważyła codziennie, a np co tydzień i sobie gdzieś zapisywała i nie przejmowała się początkowym wzrostem wagi czy staniem w miejscu, bo by schudnąć to trzeba wytrwałości, takiej stałości, a nie szybko i już. Ale ja jestem niecierpliwa, więc ten punkt pewnie będzie dla mnie najtrudniejszy do zniesienia Uśmiechnięta
Pozdrawiam i życzę powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Daria4411

PostWysłany: Nie 09-10-2016, 10:31    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie, ja też byłam u dietetyczki, która sama mi ułożyła dietę. Sama nigdy nic nie kombinuje żeby nie wyszło nic z tego niedobrego Puszcza oko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: