Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem ze zrzucaniem wagi
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
serenaa

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 19-04-2015, 12:47    Temat postu: Problem ze zrzucaniem wagi Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam pewien problem, a mianowicie próbuje walczyć ze swoja wagą.
Jakie diety, treningi stosowałyście by ważyć mniej?

Z góry dziekuje za wszystkie propozycje suplementów diety, jakiś cud lekarstw itd.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

serenaa

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 19-04-2015, 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Całkiem ciekawy pomysł.
Masz na ten temat jeszcze jakieś inne materiały bo pierwszy raz o tym słyszę...
Powrót do góry

makarenna

PostWysłany: Czw 23-04-2015, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam słynne MŻ - skuteczność 100% Uśmiechnięta
Powrót do góry

lusia28

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 28-04-2015, 6:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja wyłącznie bieganie i siłownia
Powrót do góry

sweetorange

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 15-07-2015, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaczynałam od głodówek ale po nich zawsze mialam efekt jojo. Schudłam dopiero w momencie gdy udałam się do poradni COiO i skorzystałam z pomocy. Sama nie potrafiłam dać sobie rady, może Twoja motywacja okaze się na tyle silna ze podołasz, albo szukaj pomocy. pozdrawiam
Powrót do góry

draconem

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 20-07-2015, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczerze polecam treningi typu INSANITY lub FOCUS T25. Ćwicząc regularnie wcale nie trzeba robić jakiejś specjalnej diety, aby sylwetka się poprawiła Uśmiechnięta
Powrót do góry

Fitna+

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 10-08-2015, 10:07    Temat postu: Re Problem ze zrzucaniem wagi Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

serenaa napisała:
Mam pewien problem, a mianowicie próbuje walczyć ze swoja wagą.
Jakie diety, treningi stosowałyście by ważyć mniej?

Z góry dziekuje za wszystkie propozycje suplementów diety, jakiś cud lekarstw itd.

Cześć, napisz coś więcej. Jeżeli nie chcesz, to proszę o wiadomość prywatną, pomogę.
Powrót do góry

Gocha26

PostWysłany: Pon 24-08-2015, 9:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Każda z nas zmaga się z tym problemem. Szkoda , że nie wymyślili diety cud, ale takiej prawdziwej cud... Ogólnie jeśli chcesz schudnąć musisz sama ćwiczyć i zdrowo się odżywiać...
Powrót do góry

Gocha26

PostWysłany: Sro 02-12-2015, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciężko jest komuś ustalić dietę, bo każdy jest inny. Z tego co się interesuje tym tematem, a trochę czytam i oglądam, bo też staram się racjonalnie odżywiać, ćwiczyć to każdy powinien sam zadbać o swój tryb życia ,na pewno ważna jest zbilansowana dieta,ale także ruch np. bieganie uświadomił mi to artykuł na /LINK/ na temat biegania. Musimy zadbać o nasz organizm póki się da.A jak wiecie bieganie jest teraz w modzie , prawda?

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

ilonaaa

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 04-12-2015, 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że najważniejsze to ruch i racjonalne odżywianie. Nie musisz liczyć kalorii, a po prostu odstaw kaloryczne produkty, zrezygnuj z napojów gazowanych i fast foodów. Jedz powoli i mniej. Pij dużo wody i herbaty. A przede wszystkim ćwicz. Jeśli ciężko Ci się zmotywować w domu do ćwiczeń to zapisz się na fitness. Wiedząc, że wydałaś pieniądze na karnet łatwiej Ci będzie zmotywować się i iść na zajęcia. Traktuj ćwiczenia jako coś przyjemnego, coś co sprawia Ci radość, a nie jako przymus. Dobrym pomysłem będzie też znalezienie towarzyszki, z którą wzajemnie będziecie się motywowały.
Powodzenia!
Powrót do góry

Oli-wia79

PostWysłany: Pią 11-12-2015, 15:22    Temat postu: Dieta pudełkowa Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Macie jakieś spostrzeżenia na temat takiej diety. Ja od 3 tygodni korzystam z posiłków przygotowywanych przez /nazwa usunięta/. O wiele łatwiej mi kontrolować swoje odżywianie kiedy mam posiłki przygotowane, nie sięgam po przekąski a jestem najedzona. Waga drgnęła Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa mam nadzieję wytrwać dla mnie dieta bez pudłaUśmiechnięta
Powrót do góry

Oli-wia79

PostWysłany: Sro 13-04-2016, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od początku stosowania diety schudłam 10 kilo tadam!!! jestem z siebie bardzo dumna wytrwałam. miałam małe przerwy świąteczne. a tak to jadłam to co miałam w pudełkach.mogę polecić z własnego doświadczenia:) taką dietę.
Powrót do góry

kieka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 28-06-2016, 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dieta białkowa głównie, ale jadałam co chciałam raz w tygodniu, do tego /nazwa usunięta/ wspomagający odchudzanie i wiadomo trochę ruchu musi być, jak nie lubisz uprawiać sportu to leć na te siłownie na placach zabaw są delikatne i łatwe, polubisz.
Powrót do góry

Justysiowelove

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Nie 10-07-2016, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Regularne posiłki!!, zamiast przysłowiowych "trzech posiłków do syta" warto jeść 5-6 razy dziennie. Unikać kolacji jak ognia. Cukier i alkohol wyeliminować do zera. Gwarantuję mocno zauważalny efekt. Dla niecierpliwych - dorzucić bieganie (nie naczczo!), kawę rozpuszczalną (liofilizowaną - patrz opakowanie) przed wysiłkiem dla lepszej wydajności Uśmiechnięta

ogólnie unikać żywności wysoko przetworzonej np. koncentrat pomidorowy. W prosty sposób eliminujesz cukier, sól, tłuszcz, konserwanty, wzmacniacze smaku i zapachu, barwniki, emulgatory, przeciwutleniacze i inne.
Zamiast koncentratu wrzuć kilka świeżych pomidorów do garnka z odrobiną wody i gotuj na wolnym ogniu aż uzyskasz naturalny koncentrat. (to tylko przykład - czy wiecie jakim złem jest np. kostka rosołowa?)

Dieta cud?

Stare powiedzenie głosi: „ Jesteś tym, co jesz”

ps. najważniejsze - koszt diety = 0 zł
Powrót do góry

saratant

Zodiak chiński: Szczur
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 24-08-2016, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo Ci polecam zaznajomić się z tą stroną /link/. Jest tu wiele porad, technik które pomogą Ci w walce z kilogramami.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Diety Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: