Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy z erekcją
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaja30

PostWysłany: Czw 05-06-2014, 10:29    Temat postu: Problemy z erekcją Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie trafiłam na taki wątek więc zakładam nowy. Mój mąż ma ostatnio problemy z erekcją. Nie wiem co mam robić. Obawiam się, że to przeze mnie, że już na niego nie działam bo trochę mi się ostatnio przybrało na wadze. Nie jakoś dużo, ale myślę, że on to widzi. Co robić?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

mary3939

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 14:12    Temat postu: Re Problemy z erekcją Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kaja30 napisała:
Nie trafiłam na taki wątek więc zakładam nowy. Mój mąż ma ostatnio problemy z erekcją. Nie wiem co mam robić. Obawiam się, że to przeze mnie, że już na niego nie działam bo trochę mi się ostatnio przybrało na wadze. Nie jakoś dużo, ale myślę, że on to widzi. Co robić?

Pewnie trochę przesadzasz i na pewno nadal działasz na swojego faceta. Może po prostu z nim porozmawiaj, co? Rozmowa to zazwyczaj najprostsza droga do rozwiązania wielu problemów. Nie ma co się na nią zamykać. Moja koleżanka miała ze swoim mężem podobny problem i jakoś świetnie dali sobie radę.
Powrót do góry

kaja30

PostWysłany: Pią 06-06-2014, 21:36    Temat postu: Re Problemy z erekcją Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mary3939 napisała:
Pewnie trochę przesadzasz i na pewno nadal działasz na swojego faceta. Może po prostu z nim porozmawiaj, co? Rozmowa to zazwyczaj najprostsza droga do rozwiązania wielu problemów. Nie ma co się na nią zamykać. Moja koleżanka miała ze swoim mężem podobny problem i jakoś świetnie dali sobie radę.

No tak, łatwo powiedzieć „porozmawiaj”. Próbowałaś kiedyś rozmawiać z facetem o takim problemie? Już widzę jak mój mąż mi się zwierza i otwarcie mówi, że mu nie staje tak jak powinien. Ale ok, w pewnym sensie masz rację. A co zrobiła Twoja koleżanka?
Powrót do góry

mary3939

PostWysłany: Sob 07-06-2014, 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ona podsunęła mężowi jakiś suplement – na ten moment nie powiem Ci jaki, bo kompletnie nie pamiętam. Ale jak jesteś zainteresowana – zawsze mogę zapytać.
Powrót do góry

kaja30

PostWysłany: Sob 07-06-2014, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mary3939 napisała:
Ona podsunęła mężowi jakiś suplement – na ten moment nie powiem Ci jaki, bo kompletnie nie pamiętam. Ale jak jesteś zainteresowana – zawsze mogę zapytać.

Jasne, zapytaj. Ale nie uwierzę, że zlikwidowali problem samym suplementem. Trudno mi jakoś uwierzyć, że takie środki mogą aż tak pomóc.
Powrót do góry

Śpiący

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 07-06-2014, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pewnie zaraz się dowiemy jaki to cudowny suplement. Bardzo szczęśliwa
Z jednego IP nadajecie czy neostrada?

A jeśli by się okazało że się mylę to - cyt"No tak, łatwo powiedzieć „porozmawiaj”. Próbowałaś kiedyś rozmawiać z facetem o takim problemie?"
Z mężem to jakiś problem ? Nie jesteś jedyną mężatką na świecie i zawsze jest jedna zasada - rozmowa.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

kaja30

PostWysłany: Nie 08-06-2014, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Śpiący napisała:
Pewnie zaraz się dowiemy jaki to cudowny suplement. Bardzo szczęśliwa
Z jednego IP nadajecie czy neostrada?

A jeśli by się okazało że się mylę to - cyt"No tak, łatwo powiedzieć „porozmawiaj”. Próbowałaś kiedyś rozmawiać z facetem o takim problemie?"
Z mężem to jakiś problem ? Nie jesteś jedyną mężatką na świecie i zawsze jest jedna zasada - rozmowa.

Nie rozumiem dlaczego jak ktoś próbuje się czegoś radzić na forum to zaraz padają takie komentarze. A co do rozmowy z mężem to jakoś tak się składa, żę dla facetów są pewne trudne tematy, może Ty jesteś wyjątkiem, ale mój mąż nie chce opowiadać o problemach tej natury. A skoro to taki problem rozmawiać na TYM forum to tego rodzaju problemach to mogę poszukać miejsca bardziej przyjaznego kobietom.
Powrót do góry

mary3939

PostWysłany: Nie 08-06-2014, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kaja30 napisała:
Nie rozumiem dlaczego jak ktoś próbuje się czegoś radzić na forum to zaraz padają takie komentarze. A co do rozmowy z mężem to jakoś tak się składa, żę dla facetów są pewne trudne tematy, może Ty jesteś wyjątkiem, ale mój mąż nie chce opowiadać o problemach tej natury. A skoro to taki problem rozmawiać na TYM forum to tego rodzaju problemach to mogę poszukać miejsca bardziej przyjaznego kobietom.

No jasne, że nie tylko suplementem. Wzięła się za swojego męża naprawdę ostro – działała na kilku frontach naraz i dzięki temu osiągnęła upragnione efekty a co do tego komentarza to się nie przejmuj - zawsze trafi się ktoś "mądry" kto wie swoje. Co byś nie napisała to i tak będzie uważał, że to jakaś reklama itp. Niektórzy tak właśnie leczą swoje kompleksy
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 08-06-2014, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mary3939 napisała:
Niektórzy tak właśnie leczą swoje kompleksy

Suplementem? Podejrzliwa

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

kaja30

PostWysłany: Nie 08-06-2014, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mary3939 napisała:
No jasne, że nie tylko suplementem. Wzięła się za swojego męża naprawdę ostro – działała na kilku frontach naraz i dzięki temu osiągnęła upragnione efekty a co do tego komentarza to się nie przejmuj - zawsze trafi się ktoś "mądry" kto wie swoje. Co byś nie napisała to i tak będzie uważał, że to jakaś reklama itp. Niektórzy tak właśnie leczą swoje kompleksy

Pewnie masz rację, tylko, że nie po to wchodzę na anonimowe fora, nie po to pytam i opowiadam o takich problemach żeby mi ktoś zarzucał takie rzeczy. A wracając do naszej rozmowy co zrobiła dokładnie Twoja koleżanka? Ja jestem naprawdę zdesperowana. Nie dość, że brakuje mi seksu to jeszcze widzę jak mój facet się z tym męczy i jak źle to na niego działa.
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 08-06-2014, 20:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kaja ludzie radzą ci rozmowę, bo problem z erekcją może mieć nie tylko podłoże fizyczne, które da się uleczyć suplementem ( chociaż szczere powątpiewam ) ale także psychiczne. Mąż mojej koleżanki miał taki problem z erekcją, kiedy zaczęły mu się problemy w pracy. Ona uważała, że już mu się nie podoba i wyrzucała sobie, że to jej wina bo za gruba, bo nieatrakcyjna, bo ma kochankę i takie tam inne bzdury. Po rozmowie z mężem okazało się, że on zyje po prostu w dużym stresie ale nie chciał jej mówić o tym bo się by tylko niepotrzebnie martwiła. Problem się skończył, gdy rozluźniło się trochę w pracy. Także nie denerwuj się jak ktoś radzi ci rozmowę, bo to czasami pomaga.
Rozumiem, że maż nie chce o tym gadać ale jakie masz wyjście? Zaciągniesz go na siłę do lekarza? Nie, bo nie chce o tym gadać nawet z tobą, a co dopiero z lekarzem. Porozmawiasz z nim? Nie, bo on nie chce rozmawiać. Poszukasz problemu w sobie i będziesz starała się o siebie zadbać? Brawo, być może to jest źródło, zadbać o siebie nigdy nie zaszkodzi, choćby dla własnego zdrowia psychicznego, ale co wtedy kiedy i to nie zadziała?
Podsumowując, problem nie zniknie od pstryknięcia palcami. Nie można go traktować jako tabu bo on wpływa na życie was obydwu. Skoro nie wstydzi się uprawiać z tobą seksu to nie powinien wstydzić się o tym z tobą rozmawiać. Może się okazać, że jego problem ma podłoże psychiczne, co jest bardzo częste u mężczyzn, a nie dowiesz się tego dopóki nie porozmawiacie.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

mary3939

PostWysłany: Nie 08-06-2014, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

kaja30 napisała:
Pewnie masz rację, tylko, że nie po to wchodzę na anonimowe fora, nie po to pytam i opowiadam o takich problemach żeby mi ktoś zarzucał takie rzeczy. A wracając do naszej rozmowy co zrobiła dokładnie Twoja koleżanka? Ja jestem naprawdę zdesperowana. Nie dość, że brakuje mi seksu to jeszcze widzę jak mój facet się z tym męczy i jak źle to na niego działa.

Z tego co mi wiadomo to przede wszystkim wysłała go na basen. Facet zaczął się więcej rusząć i od razu poczuł się nieco lepiej. A że miał lekką nadwagę to wyszło mu to naprawdę na zdrowie. Udało mu się zrzucić kilka kilogramów. Coś tam kombinowała też z dietą. Podobno nadmiar tłuszczu w diecie nie wpływa korzystnie na męskie sprzęty.
Powrót do góry

kaja30

PostWysłany: Nie 08-06-2014, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mary3939 napisała:
Z tego co mi wiadomo to przede wszystkim wysłała go na basen. Facet zaczął się więcej rusząć i od razu poczuł się nieco lepiej. A że miał lekką nadwagę to wyszło mu to naprawdę na zdrowie. Udało mu się zrzucić kilka kilogramów. Coś tam kombinowała też z dietą. Podobno nadmiar tłuszczu w diecie nie wpływa korzystnie na męskie sprzęty.

No w przypadku mojego faceta basen odpada – nie wiem jak on się uchował, ale pływać nie umie:d Ale to chyba nie będzie miało znaczenia czy będzie pływał czy jeździł na rowerze,nie? A zmiana odzywiania też by mu się nieco przydała bo raczej lepiej nie wygląda:d Młody facet a widzę, że jakoś mu się oponeczka na brzuszku jakby tworzyła:d

Dołączone po 54 sekundach:

ZieloneOczko napisała:
Kaja ludzie radzą ci rozmowę, bo problem z erekcją może mieć nie tylko podłoże fizyczne, które da się uleczyć suplementem ( chociaż szczere powątpiewam ) ale także psychiczne. Mąż mojej koleżanki miał taki problem z erekcją, kiedy zaczęły mu się problemy w pracy. Ona uważała, że już mu się nie podoba i wyrzucała sobie, że to jej wina bo za gruba, bo nieatrakcyjna, bo ma kochankę i takie tam inne bzdury. Po rozmowie z mężem okazało się, że on zyje po prostu w dużym stresie ale nie chciał jej mówić o tym bo się by tylko niepotrzebnie martwiła. Problem się skończył, gdy rozluźniło się trochę w pracy. Także nie denerwuj się jak ktoś radzi ci rozmowę, bo to czasami pomaga.
Rozumiem, że maż nie chce o tym gadać ale jakie masz wyjście? Zaciągniesz go na siłę do lekarza? Nie, bo nie chce o tym gadać nawet z tobą, a co dopiero z lekarzem. Porozmawiasz z nim? Nie, bo on nie chce rozmawiać. Poszukasz problemu w sobie i będziesz starała się o siebie zadbać? Brawo, być może to jest źródło, zadbać o siebie nigdy nie zaszkodzi, choćby dla własnego zdrowia psychicznego, ale co wtedy kiedy i to nie zadziała?
Podsumowując, problem nie zniknie od pstryknięcia palcami. Nie można go traktować jako tabu bo on wpływa na życie was obydwu. Skoro nie wstydzi się uprawiać z tobą seksu to nie powinien wstydzić się o tym z tobą rozmawiać. Może się okazać, że jego problem ma podłoże psychiczne, co jest bardzo częste u mężczyzn, a nie dowiesz się tego dopóki nie porozmawiacie.

Dzięki za rady:) Przynajmniej długa, wyczerpująca wiadomość a nie sugerowanie nie wiadomo czego:) Faktycznie może to stres, przemęczenie
Powrót do góry

mary3939

PostWysłany: Nie 08-06-2014, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No jasne, kochana – byle się ruszał. A czy to będzie basen, rower czy siłownia – nie ma znaczenia. A ruch i zmiana dietki każdemu panu wyjdzie na zdrowie bo takich co dbają o to na co dzień i bez nakazu kobiet jest mało. Doskonale wiem to po swoim mężu – jak się za niego nie wezmę to folguje sobie jak tylko może.
Powrót do góry

kaja30

PostWysłany: Nie 08-06-2014, 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mary3939 napisała:
No jasne, kochana – byle się ruszał. A czy to będzie basen, rower czy siłownia – nie ma znaczenia. A ruch i zmiana dietki każdemu panu wyjdzie na zdrowie bo takich co dbają o to na co dzień i bez nakazu kobiet jest mało. Doskonale wiem to po swoim mężu – jak się za niego nie wezmę to folguje sobie jak tylko może.

To nie ma przeproś – zaczyna się ruszać. I inaczej odżywiać. Gdzieś kiedyś obiło mi się o uszy, że lepiej też nie pić przed seksem alkoholu, nawet jeśli to ma być tylko lampka wina.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: