Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Problemy ze snem
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Auroraa

PostWysłany: Sro 31-01-2018, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie pomagają czasem ziołowe herbatki uspakajające, a jak jest już stres intensywniej daje się we znaki to pomaga waleriana:) ale nie można jej za długo stosować.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

cukier puder

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 23-02-2018, 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdy ja nie mogę zasnąć to układam się w swojej ulubionej pozycji na brzuchu z ugiętą tą nogą w którą skierowaną mam twarz i myślę o swoim ciele. Myślę o tym, że opuszki palców są takie ciężkie i wbijają się w materac i jest mi tak wygodnie, potem myślę o całych palcach, potem o całej dłoni, o całej ręce i zazwyczaj tutaj już śpię! Bardzo szczęśliwa Jest to dość trudna technika żeby u samego siebie ją wypracować, ale DA SIE! Bardzo szczęśliwa

Wiadomo, ze człowiek nie może zasnąć bo myśli uciekają w nie tym kierunku co trzeba, więc gdy się rozpraszam i zamiast myśleć o swoim ciele myślę o problemach to zaczynam wszystko od nowa Puszcza oko Aż usnę ;D
Powrót do góry

Julianna123

PostWysłany: Pią 16-03-2018, 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Postaraj się wyciszyć i jakoś zrelaksować przed snem . Może kieliszek wina albo kubek melisy dodatkowo? Uśmiechnięta
Powrót do góry

Julianka

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 15-05-2018, 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Problemy ze snem mam od dawna - wiadomo, ten kto nie ma żadnych zmartwień,zasypia szybko. Ja od jakiegoś czasu - już po położeniu się ,czytam książkę, mija dobrych kilkanaście minut zanim zaczynają mi się kleić oczy.Zasypiam, budzę się sądząc,że to już rano,a okazuje się,że spałam - niestety - niecałe pół godziny i tak jest całą noc.Do lekarza szkoda chodzić,bo i kolejki i nie chcę się faszerować,ani przyzwyczajać organizmu do leków,których i tak biorę sporo na różne dolegliwoci. Dlatego noc dla mnie jest męczarnią.

Podpis życie jest piękne,tylko ludzie źli.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 23-05-2018, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A próbowalaś ziołowych leków? Może od takich zacznij, ja nie raz bralam nervomix, pomagał, po nim jestem mniej spięta, tak łatwo się nie denerwuję, mnie też z nerwów często bolała głowa i też mi to już przeszło
Powrót do góry

Danika

PostWysłany: Pią 25-05-2018, 9:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie dziala wycieszenie przed snem, zadnych komputerów, telefonów, dobra ksiązka, ciepla herbatka Uśmiechnięta
Powrót do góry

polly

PostWysłany: Nie 27-05-2018, 17:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mleko z miodem albo melisa mi pomagają zasnąć
Powrót do góry

Paniklara

PostWysłany: Pon 04-06-2018, 8:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie mleko nie dziala, nie wiem czy to nie jest mit jednak Uśmiechnięta_
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: