Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Promocje i wyprzedaże
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ABCbielizny

PostWysłany: Pią 11-02-2011, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

królik napisała:
A ja chyba jeszcze nigdy nic nie upolowałam dla siebie na wyprzedaży. Po pierwsze, bo kolejki, w których zemdleć można. Po drugie, bo już "przebrane", a cała reszta mi się nie podoba. A po trzecie to przeceniają to co i tak mi się nie podobało. ;p

Faktycznie kolejki w sklepach podczas różnych wyprzedaży są naprawdę długie. Dlatego jeżeli już, to często wybieram te internetowe. Poza tym tylko styczeń jest takim miesiącem "nawału" w sklepach, potem robi się dużo luźniej. W C&A można wybrać już coś fajnego.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 11-02-2011, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Ostatnio w Orsay'u w weekend była fajna wyprzedaż - na rzeczy juz przecenione było jeszcze 20 % rabatu. Kupiłam spodnie za 24 zł Uśmiechnięta.

No nawet mnie nie denerwuj! Puszcza oko Ja tak kocham Orsay'a... Bardzo szczęśliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 11-02-2011, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
No nawet mnie nie denerwuj! Puszcza oko Ja tak kocham Orsay'a... Bardzo szczęśliwa

Ja ostatnimi czasy też lubię. W weekend muszę tam zajrzeć Puszcza oko.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 11-02-2011, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też byłam ostatnio w Orsay'u i kupiłam dwa golfy po 19.90. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

ametyst22

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 06-02-2016, 8:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sieciówka jeszcze nic się ciekawego nie dzieje ale szukałam fajnych wyprzedaży w necie, bo szukam okazji na wymianę garderoby. Znalazłam całkiem ciekawą w /reklama/ mają ciuszki od projektantów oraz różne marki. Kupiłam baleriny Melissy z kolekcji Vivienne Westwood i kurtkę z eko skórki MORGAN. :)))
Powrót do góry

ZlotaLinia

PostWysłany: Czw 18-02-2016, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A szukacie promocji i rabatów w sklepach internetowych? Bo moim zdaniem właśnie od tego powinniśmy zacząć, tutaj również można znaleźć bardzo fajne i zarazem tańsze rzeczy, także jeśli chodzi o odzież.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 18-02-2016, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze jak mam coś kupić większego to patrzę w necie. Czasami różnice między naszymi stacjonarnymi sklepami, a tymi internetowymi są kolosalne...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

matyldaaa16

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 08-09-2017, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na /reklama/ cały czas są jakieś promocje więc warto i tam zajrzeć
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: