Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Promocje i wyprzedaże
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anny

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 21-06-2010, 17:22    Temat postu: Promocje i wyprzedaże Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam dobre promocje, pewnie jak każda kobietka Bardzo uśmiechnięta abyśmy wszystkie skorzystały to tutaj się informujmy gdzie można aktualnie kupić za kilka % taniej Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 21-06-2010, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Teraz to już wszędzie są wyprzedaże Puszcza oko
Powrót do góry

Anny

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 22-06-2010, 6:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiadomo, że jest dużo różnych wyprzedaży, ale niektóre tylko się tak nazywają a nawet nie widać różnicy w cenie...mi chodzi o prawdziwe okazje Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Wto 22-06-2010, 6:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anny np. w Cropp Town kupiłam górę od stroju kąpielowego za 9,90zł a wcześniej kosztowała 39,90zł. Majtki też mieli, ale już same duże i taka sama przecena.
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 22-06-2010, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anny to ludzie wymyślają te "brak" różnic w cenie Puszcza oko
wyprzedaże ruszyły już pełną parą, teraz jest I stopień dokładnie.
Powrót do góry

floo

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 24-06-2010, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

powiem szczerze że mało chodzę po sklepach UśmiechniętaUśmiechnięta

można znajsc fajne wyprzedaże ale niektóre z nich są fikcyjne Złośliwa
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 14-09-2010, 7:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety wyprzedaże się kończą powoli, ale ja już odkładam kasę na styczniowo - lutowe wyprzedaże. U mnie w mieście robią nawet tzw. "noce meksykańskie" Gdzie dodatkowo wykładaja cuchy z magazynów i jeszcze obniżają ceny o kilkanaście procent, ale do tego trzeba zdobyc karte rabatową do wszystkich sklepów w mieście

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ABCbielizny

PostWysłany: Sro 17-11-2010, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To prawda,w styczniu i lutym można trafic na końcówkę zimowych kolekcji i kupic je o wiele taniej. Ale czujnym należy byc również w grudniu,ponieważ jak wiadomo przed świętami są w sklepach bardzo fajne promocje,zarówno w stacjonarnych jak i internetowych.
Pomijam supermarkety jak Biedronka czy Lidl,gdzie praktycznie cały czas sa jakieś okazje cenowe,nie tylko jeśli chodzi o ubrania,w zasadzie to na większosc artykułów.
Powrót do góry

raptor

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 17-11-2010, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem wyjątkowo uczulony na słowa: wyprzedaż, promocja i rabat. Po pierwsze kojarzy mi się to dzikim i spoconym tłumem, a po drugie jakoś tak zwyczajnie mi wstyd, gmerać w jakiś koszach czy obłapiać obłapiane już przez setki łowców okazji artykuły...Śmieszą mnie też argumenty, że tak się robi na całym świecie, że targowanie się (ostatnio zastąpione przez szumnie brzmiące "negocjacje Złośliwa ") jest normalne itp.
No więc ja jestem jakiś inny chyba, bo przez gardło nie przeszłoby mi żebranie o jakikolwiek upust. Płacę po prostu i już. A jeśli cena mi nie odpowiada, to nie kupuję - proste. He he...zdaję sobie sprawę, że dla większości może się to wydać nienormalne, ale tak już mam. No....to powodzenia w "łowach" Złośliwa

Podpis Chrzanić podpis
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 17-11-2010, 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak milion lat na wyprzedaże chodzę tak nigdy się nie spotkałam z odzieżą w koszach. Ew. dodatki.
A nie, sorry raz w outlecie, ale chyba to taki urok outletu.

Mówi się, że jeśli jest wyprzedaż, to wtedy płacimy cenę - faktyczną wartość towaru.

Ja tam wyprzedaże lubię. Za niewielkie pieniądze można kupić parę fajnych ciuchów. Moje mistrzostwo to płaszcz h&m za 40zł Puszcza oko

Aktualnie wyprzedaży nie ma. Tylko kilka wieszaków w New Yorkerze i ew. w sklepach przeceny typu z 599 na 589.

Choć moim zdaniem największy szał jest na przełomie czerwca i lipca.

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 17-11-2010, 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w zeszłym roku zaraz po Świętach pojechałam na wyprzedaże i naprawdę były i można było kupić dużo fajnych rzeczy. A po Nowym Roku to na wieszakach zostały już resztki i nie było nawet czego oglądać. Niezdecydowana

Macabre moje mistrzostwa to płaszcz z Orsaya też za 39zł i sukienka bombka, z tego samego sklepu, za 29zł. Bardzo szczęśliwa

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 18-11-2010, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio kupiłm spodnie z C&A przecena z 199zł na 37zł i koszulkę przecena z 59zł na 9 zł. a mój hit to Koronkowy gorsecik z reserved przecena z 119zł na 14zł Uśmiechnięta w Orsay udało mi się jedynie wyrwać bolerko za 19 zł.

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry

macabre

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 18-11-2010, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia oddaję tytuł mistrza. Z tym płaszczem przebiłaś mnie o 1zł Puszcza oko

Chociaż bluzę za 3,95 znalazłam koleżance niczego sobie.

Czasem myślę, czy nie wziąć kilku rzeczy i nie sprzedać na allegro, bo patrząc na śmieszne ceny to zarobek byłby spory.

Ostatnio zerknęłam na metkę kamizelki, którą wyrwałam za 4 dychy. 115zł. Dla mnie to już jest przesada za kawałek jeansu.

A właśnie się nie orientuję jak to jest po świętach, mówicie przed nowym rokiem obniżą ceny?

Wspominałam gdzieś kiedyś o Outlecie Terranovej: jak jest tu jakaś pani z Warszawy to na Mokotowie, przystanek Dworkowa.
W sierpniu złapałam spodenki i dwie bluzki po dyszce. Nastałam się swoje, no ale było warto Uśmiechnięta

Podpis 'I'm gonna live anyhow. Untill I die'
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 18-11-2010, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wyprzedaże zimowe zaczynają się po Świętach już. Po Nowym roku w niektórych sklepach jest już niewiele.
W tym roku liczę na wyprzedaże w Hiszpanii. Puszcza oko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 18-11-2010, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

macabre napisała:
gieniusia oddaję tytuł mistrza. Z tym płaszczem przebiłaś mnie o 1zł Puszcza oko

Tytuł chyba trzeba oddać Tynce. Bije nas na głowę. Bardzo szczęśliwa

Macabre ja byłam w zeszłym roku z Mamą dokładnie 27 grudnia i w praktycznie każdym sklepie były przeceny i to spore. W styczniu też są, ale chyba trzeba bardziej się nachodzić żeby coś upolować.
W C&A są często i nieregularnie. Jakieś parę tygodni temu upolowałam spodenki za 29zł, oryginalnie 89. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: