Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Przedpokój-ściany

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 15:18    Temat postu: Przedpokój-ściany Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie,
Może uda się Wam coś mi polecić.
Otóż mieszkam w bloku i muszę jakoś odświeżyć ściany w przedpokoju, no i utknęłam bo nie wiem co z nimi zrobić, by długo były ładne i czyste. Przedpokój jest wąski 2 m i długi 3,5m na jednej ścianie jest szafa komandora, która zwęża przedpokój do 1,5m. W przedpokoju tym poza zimą bardzo często stoi rower lub się przez niego z rowerem przechodzi. Dlatego zależy mi na czymś, na ścianie, co można łatwo zmyć, gdyby czasem się przez rower ubrudziła, jak równie też zależy mi na czymś trwałym co się łatwo rowerem nie obije.
Myślałam o natryskowych tapetach ale słyszałam, że nie są trwałe no i jak się obije to nie ta się tej części odtworzyć.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy dosyć fajne rozwiązanie. Z tego, co wiem, to zwykły tynk ale nie kładziony równo, tylko tak jakby kora drzewa(mi się to tak kojarzy), pomalowane farbą i jak była mokra przetarte szmatką(dzięki temu w szczelinach zostało ciemniejsze niż na reszcie) i zabejcowane. Wszyscy podziwiają jak przychodzą, nam się też to bardzo spodobało jak kupowaliśmy mieszkanie. I nie brudzi się, a nawet jeśli to można ścierką przetrzeć na mokro, bo bejca chroni.
Poszukam zdjęcia.

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może glazura? Jest najbardziej trwała i łatwa w utrzymaniu czystości. Trudno ją zarysować i zniszczyć. Puszcza oko
Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 15:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas to wygląda tak, trochę ciemniej, bo zdjęcie jakieś za jasne było.
[/quote]

Mamy psa w przedpokoju (to zdjęcie jeszcze jak poprzedni właściciele mieszkali) i prawa ściana pomalowana farbą już była brudna(wczoraj G. ją wymyłZłośliwa) a na tej nic nie widać.Uśmiechnięta

Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem akurat świeżo po remoncie mojego domu w PL i też miałam z przedpokojem nie lada problem. Zdecydowalismy się na gips scienny. Tak u mnie to wygląda. Tu jest dół, ale góra też cala jest nim wylozona

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko, pięknie macie!Uśmiechnięta

Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ooo dziękuję Wam za propozyje. Coś podobnego też chodziło mi głowie. Bardzo szczęśliwa
Glazura do przedpokoju jakoś do mnie nie przemawia, ale dziękuję za odpowiedź. Bardzo szczęśliwa

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Wyposażenie i dekoracja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: