Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przeklinacie czy nie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antoinette

PostWysłany: Czw 17-09-2015, 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasem mi się zdarzy przeklnąć, bo wiadome, że jest to wyładowanie w jakiś sposób emocji. Niestety nie mam innego pomysłu na wyrażenie swoich uczyć, a bić nikogo nie chcę więc.. Wydaje mi się, że przeklinanie jest na porządku dziennym i trzeba się do tego przyzwyczaić bo nie oduczymy całego społeczeństwa mówić brzydkich słów. Na szczęście mi się to zdarza rzadko, bo druga połówka mnie hamuje, za co jestem mu bardzo wdzięczna.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

bamba

PostWysłany: Sob 19-09-2015, 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja staram się nie przeklinać i tego samego wymagam od partnera. Co prawda pojedyncze przekleństwa mnie nie rażą, ale kiedy ktoś używa ich jako przecinków, nie bardzo mam ochotę na interakcję. Tak że wszystko z umiarem.
Powrót do góry

anniela

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 22-09-2015, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nie używam wulgaryzmów, uwążam, że można wyrażać emocje inaczej.Udało mi się, dzięki konsekwencji, odzwyczaić bliskich.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety, zdarza mi się zaklnąć. Ale akurat słowa "zajeb..." tak mnie drazni, że dostaje skrętu kiszek jak je słyszę.
Powrót do góry

sweetheart

PostWysłany: Nie 15-05-2016, 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi jedynie w pracy się czasem zdarzy. Złośliwa
Powrót do góry

alunia82

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 19-05-2016, 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jej ja strasznie przeklinam, aż mi czasem wstyd! Zszokowana
Powrót do góry

kajakowata

PostWysłany: Czw 19-05-2016, 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja nie. Bardzo mi się nie podoba jak kobiety przeklinają
Powrót do góry

Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 16-06-2016, 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdarza mi się niestety, ale tylko jak się wścieknę...
Powrót do góry

Magda___Lena

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 17-06-2016, 2:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To zależy, czasami tak, ale ogólnie jestem przeciwna i gdy co drugie słowo jest bluzgiem to mi to bardzo się nie podoba. Zdarza mi się powiedzieć coś wulgarniej, czy przekląć, ale nie notorycznie i nie jest to codziennością.
Powrót do góry

avelina

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 17-06-2016, 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przeklinam w pracy:/. Ale mamy taki system, że każde przekleństwo kosztuje 2zł i wrzucamy do kubeczka;). Więc trochę staram się ograniczyć to.

Podpis 25.11.2010 r. - uklęknąłPuszcza oko
08.09.2012 r. - nasz ślub:*
22.02.2014 r. - Zuzia:)
04.06.2017 r. - Zosia:)
Powrót do góry

Mery30

PostWysłany: Wto 21-06-2016, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czasem przeklinam, ale staram się ograniczać. Czasem się po prostu nie da bez Puszcza oko
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Czw 07-07-2016, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ehh... ostatnio to klnę jak szewc. Niezdecydowana
Powrót do góry

MariiK

PostWysłany: Sro 13-07-2016, 8:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja sobie lubię poprzeklinać, jakoś mnie to odstresowuje Uśmiechnięta Poza tym mój facet lubi jak tak delikatnie jestem wulgarna wiecie kiedy Puszcza oko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 27-07-2016, 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przeklinam i to stanowczo za duzo Złośliwa. Musze przestac bo przy dziecku to wstyd Zakłopotana .
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gocha80

PostWysłany: Wto 14-02-2017, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niestety ale klnę za często. Cały czas chce to jakoś ograniczyć i nie wychodzi Niezdecydowana
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 21, 22, 23  Następny
Strona 22 z 23

Skocz do: