Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Przekłuwanie uszu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Dzieci małe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 23-03-2016, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi rodzice nie przeklowali uszu, sama to sobie zrobilam w gimnazjum. Na lekcji religii. Bardzo szczęśliwa kolezanka mi przebila igłą. Mama jak to zobaczyla to wyslala mnie do kosmetyczki ktora poprawila.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Czw 24-03-2016, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja gdybym miała córkę też bym przebiła jej uszy gdyby tego chciała.

Pamiętam jak miałam 6 lat i poszłam z mamą do kosmetyczki na przekucie uszu, ale sie cieszyłam Bardzo uśmiechnięta .

Dołączone po 40 sekundach:

ZieloneOczko napisała:
Mi rodzice nie przeklowali uszu, sama to sobie zrobilam w gimnazjum. Na lekcji religii. Bardzo szczęśliwa kolezanka mi przebila igłą. Mama jak to zobaczyla to wyslala mnie do kosmetyczki ktora poprawila.

Haha dobre Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 25-03-2016, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko odważna jesteś! Ja nie jestem fanką przekłuwania uszu dla maluchów- trochę mnie dziwią niemowlaki z kolczykami... Dla mnie jakoś tak dosyć optymalnym wiekiem jest czas komunii Puszcza oko. Na szczęście nie będę miała tego problemu Śmiejąca się.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 25-03-2016, 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

E tam odważna, wtedy to za wiele nie myslalam. Uśmiechnięta

Ja swojemu dziecku tez nie będę przebijać za wcześnie, niech samo zdecyduje.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 25-03-2016, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie to się w ogóle nie podobają niemowlaki czy malutkie dzieci z kolczykami. chyba_nie Dla mnie to wygląda nieładnie i dziwię się ludziom, no ale o gustach się nei dyskutuje. Zdziwiony
Uważam, że dobry jest wiek, kiedy dziewczynka sama decyduje, że chce kolczyki.
Powrót do góry

88Maja

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Wto 19-09-2017, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja corcia miala ponad 4 latka jak przebilysmy uszy, sama bardzo chciala miec kolczyki ale dwa razy kiedy weszlysmy do salonu po prostu z niego wyszlysmy-przestraszyla sie. Udalo sie dopiero za trzecim razem.
Powrót do góry

martakurek0

PostWysłany: Nie 16-09-2018, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do mnie nie bardzo przemawia przekuwanie takim maluchom. Raz- kto wie, czy dzieciak potem nie będzie nam wyrzucał że po co mu to zrobiliśmy? Przecież taki roczniak się nie wypowie czy chce czy nie? Dwa, po co takiemu bąblowi krzywdę robić, kiedy tak naprawdę potrzeby nie ma, bo bez kolczyków da się żyć. To tylko nasza, dorosłych fanaberia, że dziewczyneczce będzie ładnie. A ile stresu ma dzieciak, to nikt nie myśli. U mnie wszyscy się dziwili, że nie zakładamy kolczyków na roczek! serio! A ja powtarzam od lat - jak będzie chciała, za kilka lat i sama o tym zdecyduje, to pójdziemy gdzie trzeba i przekujemy. Ale dopiero jak sama będzie tego chciała.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Sro 26-09-2018, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie najskuteczniejszy argument to fakt że dziecko nie raz o coś zahaczy.. Nawet my nie raz coś mu sciągając możemy zahaczyć, szarpnąć.. o nieszczęście nietrudno....
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Dzieci małe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: