Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Przerwa w braniu tabletek
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kate29

PostWysłany: Sro 05-11-2014, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Grisalle u każdej kobiety będzie innaczej, u mnie pojawił się po 1,5 miesiąca Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 06-11-2014, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiście że tak, pisałam przecież. Dziś jest wszystko ok. Wróciliśmy do prezerwatyw. Jak mój status życia się nie poprawi to chyba nie będę mieć dzieci wcale Smutna bo już dawno jestem po trzydziestce Smutna w zasadzie rok na dziecko mi został. Masakra jakaś.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 06-11-2014, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

grisalle napisała:
Jak mój status życia się nie poprawi to chyba nie będę mieć dzieci wcale Smutna bo już dawno jestem po trzydziestce Smutna w zasadzie rok na dziecko mi został.

A to parcie na szkło czemu ma służyć? To jakieś wyścigi i trzeba przed 30 rokiem życia urodzić dziecko? Przewraca oczami Po trzydziestce też się rodzą zdrowe dzieci, a matki nie umierają i nie są publicznie linczowane. Nie daj sobie wmówić, że jesteś za stara na dziecko, że Ci zegar biologiczny tyka i innych pierdół w tym stylu!

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pią 07-11-2014, 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

grisalle napisała:
Jak mój status życia się nie poprawi to chyba nie będę mieć dzieci wcale Smutna bo już dawno jestem po trzydziestce Smutna w zasadzie rok na dziecko mi został. Masakra jakaś.

Czemu tylko rok ?? Co najwyżej cieżej może być zajść ale nie jest to niemożliwe.
Powrót do góry

grisalle

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 03-02-2015, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj pojawiło się u mnie bardzo lekkie plamienie. Wpierw myślałam, że to okres, na który czekam a tu nic. Termin miałam 3-4, (czyli dziś) i strasznie się denerwuję. Z jednej strony fajnie byłoby mieć dzidziusia - bo wiek, ale z drugiej jestem bez pracy, której intensywnie szukam Smutna Czekam na Małpa z utęsknieniem. Jestem straszenie zdenerwowana. Ciążę raczej wykluczam, gdyż używamy zawsze prezerwatyw i ani razu nam nie pękła Smutna jak nie dostanę do końca tygodnia to w niedzielę robię test. Może skończył się wpływ odstawionych tabletek? W sumie to mój 5 miesiąc odkąd nie biorę tabletek. Ostatnio mam sporo nerwów.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: