Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przewijak
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dagi13

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dostałam od znajomych przewijak nakładany na łóżeczko, sama z siebie bym nie kupiła.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 21-03-2013, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja do przewijania rzadko kiedy używam przewijaka. Małego przewijam na łóżku, a ja klęczę przed łóżkiem Puszcza oko. Ale zakup przewijaka to świetny zakup, bo nie miałabym co zrobić z dzieckiem po kąpieli- a tak Młody ląduje na przewijaku, a ja robię co należy Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 22-03-2013, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam zamiar kupić przewijak na łóżeczko.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 22-03-2013, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika i nie narzekasz na plecy przy takim przewijaniu?
Floo taki przewijak na komodzie będzie super, ja bym na Twoim miejscu zrobiła go.
U nas przewijak się sprawdza, na górze mamy ten, który wrzuciłam parę stron temu, a na dole mam taki jakby z ceraty, na stole w kuchni, stół mamy dłuugi więc mniej więcej połowa należy do Kornelci, jej przewijaka i wszystkiego co niezbędne do zmiany pieluszki.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 23-07-2013, 0:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tulipanek napisała:

Ale teraz jest cos takiego, skladany z ma pojemniki. No i ten design Bardzo szczęśliwa

W ostatni weekend kupiłam do dzidzi taki jak powyższy. Uśmiechnięta Mam nadzieję, że się sprawdzi.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: