Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Przewijak
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 09-01-2009, 15:41    Temat postu: Przewijak Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny jaki przewijak jest waszym zdaniem najlepszy?
Znalazłam taki wolno stojący który jest na wysokość dobrany z łóżeczkiem.
Znalazłam też taki nakładany na górę łóżka

Co u was się sprawdziło?
Niestety nie mam zbyt wiele miejsca w domu i jakoś muszę to dobrze rozplanować. Smutna

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 09-01-2009, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może zabrzmi to dziwnie ale ja nie używałam przewijaka i nie zamierzam Puszcza oko
Powrót do góry

alanml

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 09-01-2009, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam przewijak nakładany na łóżeczko. Na poczatku ciągle tam leżał potem jak Kuba kopał w niego nóżkami musiałam go zdjąć. Dzis stoi w kuchni i używam go tylko po kapieli. W kazdej chwili można go nałozyc, położyć gdzies. Teraz gdy Kuba się tak wierci kładę przewijak na podłogę do zmiany pieluszki. Daleko mi nie spadnie jak coś.

Wolnostojące przewijaki moim zdaniem zajmują miejsce niepotrzebnie i nie wiadomo jakie obciążenie ma ich stelaż.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 09-01-2009, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam zwykły przewijak nakładany na łóżeczko. Już się rozsypuje, ale nadal go używam. Puszcza oko Po prostu najwygodniej jest mi po kąpieli położyć małego na niego. Z łóżka pewnie zaraz by mi uciekł. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 09-01-2009, 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja teraz juz przewiajaka nie uzywam. Mialam taki ceratowy materacyk, ktory lezal na komodzie:
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41D9mrMFV6L._SS500_.jpg
I tak bylo mi najwygodniej.
Na osobny, wolnostojacy przewijak nie mialam miejsca. Zas taki na lozeczko akurat do naszego nie bylo w komplecie.

Podpis Zona od 13.09.2003
Mama Mayi od 7.06.2006
Mama Filipa od 18.06.2010
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Pią 09-01-2009, 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też nie miałam w komplecie do łózeczka. Taki jak pokazałaś ze sztywnym spodem kładę na łóżeczko.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 09-01-2009, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja do Oli miałam przewijak, ale był on robiony w zakłądzie stolarskim. Duży, masywny, pod nim była normalna szafka z półkami na ubranka. Z trzech stron był wyższy. Trudno mi opisać bo robiony był na zamówienie mojego męża szefa, bo od niego dostaliśmy go w prezencie.
Uważam, ze to świetna rzecz ale musi być stabilny by dziecko nie wypadło. Teraz do małej nie będę mieć bo nie mam miejsca, a nie wydaje mi się by byłą to rzecz bez któej nie można się obyć.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Tulipanek

PostWysłany: Pią 09-01-2009, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam przewijak wolnostojący. Mamy z Ikea.
Na dole ma półkę, więc można tam trzymać ciuchy
czy inne rzeczy. Fajne są też pojemniki do zawieszenia.
Tzrymam w nich pieluchy, kremy itp.

Podpis Szczęśliwa Żonka - 29 kwiecień 2006
Szczęśliwi rodzice - 15 czerwiec 2008
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 09-01-2009, 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My tez nie uzywalismy przewijaka. Malego przebieralam na lozku i tak bylo mi najwygodniej.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 09-01-2009, 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No własnie. Mój kolega stwierdził ze bardziej funkcjonalna jest taka wolnostojąca, bo można dokupić pojemniki na pieluchy i kosmetyki które mozna zawiesic na przewijaku no i półeczki pod spodem. Ale z drugiej strony to przy małym mieszkanku to kolejny mebel sama nie wiem na co się zdecydować. Niezdecydowana
Tulipanek a jakich rozmiarów jest ten przewijak z IKEI? Wiem tylko ze jest na wysokosc łóżeczka, a co z szerokością i długością?

I pytanie do dziewczyn które mają te nakładane na łóżeczka - czy one są stabilne? Te kołeczki dobrze trzymają?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Tulipanek

PostWysłany: Sob 10-01-2009, 8:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My mamy taki

Rozmiary po złożeniu
Długość: 72 cm
Szerokość: 53 cm
Wysokość: 87 cm
Do tego dwa komplety takich pojemnikow

S super.

Ale teraz jest cos takiego, skladany z ma pojemniki. No i ten design Bardzo szczęśliwa

Podpis Szczęśliwa Żonka - 29 kwiecień 2006
Szczęśliwi rodzice - 15 czerwiec 2008
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 10-01-2009, 8:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zastanawiałam sie właśnie nad tym pierwszym. Nawet mam go dopisanego do wstępnej wyprawki. Ale chyba nie będę miała jednak miejsca, to będzie jak drugie łóżeczko. Skonsternowana

Ten drugi nie wygląda mi na bezpieczny. Jak dziecko już będzie troche ważyć, włożysz do przewijaka, ten ugnie sie pod ciężarem i nóżki się wykręcą, jak w leżaku. Heheheh Tak przynajmniej mi to wygląda.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sob 10-01-2009, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nakładany przewijak mam bez zabezpieczeń, nie ma kołeczków nic. Tylko taka decha na spodzie. Ale nigdy nie miałam z tym problemu, pomimo to jest stabilny. Przecież dziecka i tak samego się nie zostawia na przewijaku więc jest wystarcajaco stabilny.

Wolnostojace mi raczej nie odpowiadaja ale taka jakby komoda z blatem o której pisze Oczko jest OK. Posłuży jako mebel nawet jak przewijak nie bedzie potrzebny.
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Sob 10-01-2009, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja miałam przewijak taki nakładany na łóżeczko. Jednak wydało mi się to mało bezpieczne dla mojego dziecka.
Miałam w domu biurko starego typu. Mąż nawiercił w jego blacie otwory na kołki przewijaka . Tak żeby się nie ześlizgiwał. W miejscu na wsunwanie krzesła A zrobił półeczki. Miałam miejsce na zasypkę , oliwkę i takie tam różne rzeczy do toalety codziennej dziecka.
W ten sposób tanim kosztem stworzyliśmy pomysłowy koncik do toalety codziennej naszej córeczki.

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 10-01-2009, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam przewijak nakładany na łóżeczko. Korzystałam z niego w zasadzie tylko na początku. Teraz przewijam Szymka głównie na naszym łózku. Przewijak własnie dzisiaj został zdjęcy z łózeczka i wyląduje w piwnicy.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: