Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Przezent dla noworodka\ mamy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Dzieci małe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cytrus

PostWysłany: Czw 17-07-2008, 10:56    Temat postu: Przezent dla noworodka\ mamy Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chciałam się poradzić doświadczonych w tym temacie pań .Koleżanka urodziła właśnie maleństwo, co dać na prezent przy odwiedzinach?
Myślałam o takich maleńkich skarpetkach. Co się przyda świeżo upieczonej mamie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Gonia14

PostWysłany: Czw 17-07-2008, 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla dzieciątka wszystko możesz kupić : buciki, zabaweczkę , śpioszki , kaftanik ...itd.
A dla mamy ??? czy ja wiem ? Ja koleżance dałam taki albumik , w którym wkleja się zdjęcia maluszka i wpisuje postępy w rozwoju. Super książeczka -pamiętnik
Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kimi

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 17-07-2008, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ostatnio w odwiedzinach dałam serie kosmetyków dla maluszka Bardzo uśmiechnięta

Podpis Żona od 4.09.2004
Mama od 15.03.2006
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 17-07-2008, 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My kupilismy kwiatki,a malej ubranka.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 17-07-2008, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My kupiliśmy maleństwu pampersy na zdecydowane życzenie rodziców, bo wszelkiego rodzaju ubranek mieli full. Do tego tylko takiego rewelacyjnego pluszaka-przytulaka.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

martii

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 17-07-2008, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Może zapytaj co by chciała dla maluszka?

Młode mamy maja pewnych rzeczy bardzo dużo, może akurat potrzebuje czegoś konkretnego. Dla młodej mamy taki albumik to bardzo fajny pomysł.
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Czw 17-07-2008, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
My kupiliśmy maleństwu pampersy na zdecydowane życzenie rodziców,
Moja siostra również przejawiała chęć otrzymywania pieluszek..nigdy za mało.
Ja kupiłam małej wypasioną grzechotę Uśmiechnięta
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Czw 17-07-2008, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My dostawaliśmy zabawki które dopiero niedawno zaczęliśmy używać. Więc na poczatek się nie przyadły. Ale warto pomysleć nad np. pozytywką.

Ubranka owszem ale po konsultacji. Bo np. dostałam pewniem komplet - okropny - niepraktyczny i jakiś nie fajny materiał.

Myślę, że mile będa widziane pampersy lub jakas fajna butelka.

Dla młodej mamy...hmm... chyba własnie albumik w którym bedzie wpisywac wszystko co z dzieckiem związane. Dostałam dwa ale warto uważnie je przejżeć bo niekiedy takie bzdury tam są, że szok.
Powrót do góry

cytrus

PostWysłany: Czw 24-07-2008, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

DziękowaćUśmiechnięta
Jutro pobuszuję po sklepach i jak nic nie porzuci mnie na kolana to będą pieluszki-w końcu ,jak napisałyście, zawsze się przyda.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 24-07-2008, 16:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pieluszki świetny pomysł. Ja bym się bardzo z takiego prezentu ucieszyła.
Sama raz kupowałam Bardzo szczęśliwa
Spotkałam się jednak z opinią, że to najgorszy z możliwych prezentów, to tak jakby kobiecie kupić podpaski, bo zawsze się przydadzą. Puszcza oko
Radziłabym więc zapytać koleżanki czy chce taki prezent, no chyba, że ją dobrze znasz i wiesz, że się z pieluch ucieszy. Cool

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 25-07-2008, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tymi pieluszkami jako prezent moze byc roznie. Ja od znajomych dostalam cala paczke, ale to byly te najmniejsze (newborn) i musialam je szybko zuzyc bo by byly za male. Od kolezanki dostalam caly zestaw kosmetykow Johnson (lacznie z pudrem). W ogole tego nie uzywalam bo mala miala problemy skorne.
Ogolnie najlepiej zapytac co rodzice potrzebuja dla malenstwa. W miare trafione prezenty to ubranka i zabawki.

Podpis Zona od 13.09.2003
Mama Mayi od 7.06.2006
Mama Filipa od 18.06.2010
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Sob 26-07-2008, 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak zabawki to wszelkiego rodzaju pozytywki.
Powrót do góry

sylla

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 29-10-2008, 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bardzo cieszyłam sie gdy moi znajomi przynosili mi w prezencie pampersy.To znaczy mojemu dziecku.Cieszą mnie praktyczne podarki.
Różnego rodzaju kosmetyki też wchodzą w grę.Tak naprawdę utrzymanie dziecka ciągnie za sobą ogromne koszty.A takie prezenty bardzo się przydają.Jestem również za tym ,żeby kupować ubranka:śpioszki, skarpetki,czapeczki... Tego nigdy za wiele.
Jestem absolutną przeciwniczką pluszaków.Takie zabawki są bardzo miłym gestem ,ale w ogóle nie zdają egzaminu.Niemowlakowi się nie przydadzą.A tylko leżą i zbierają w sobie kurz.Nie wiem ,czy warto je w takim przypadku brać pod uwagę .
Dla mam nie mam zbyt wielu pomysłów.Myśle ,że byłby to jakiś kosmetyk.

Podpis Przeciwności losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera.
Powrót do góry

Jasylwia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 29-10-2008, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja przeważnie kupowałam jakieś ciuszki- śpioszki, body- coś praktycznego a nie wielkie komplety, bo wiem - że to co podoba się mi niekoniecznie musi każdemu.
Komplet ładnych i z dobrego materiału bod- przyda się każdej mamie. Do tego jakieś skarpeteczki. Z rzeczy takich dla niemowlaka jeszcze to - butelki, komplety do jedzenia. Dobrą zabawką dla niemowlaka jest pozytywka, wszelkim pluszakom w tym momencie mówię- nie. dokładnie nie przydają sie, a zanim się przydadzą - tylko kurzą. Wszelkie grzechotki, to dobra zabawka na ten moment, na pluszaki będzie jeszcze okazja.
Dla mamy - dobrą książkę, album, torbę na wszystkie potrzebne rzeczy na wyjścia- jeśli wózek jej nie oferuje.
Jeśli to dobra znajoma- to bym po prostu zapytała co najbardziej potrzebuje, czasami można kupić kocyk, pościel- mase jest tego dla dzieci. To zalezy na ile się znamy z mama.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 29-10-2008, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też jestem zdania, że najlepiej zapytać rodziców, co by dla dzidzi chcieli.

Niedawno moja koleżanka urodziła i zaniosłam dla małej, śpioszki i matę edukacyjną. Mata przyda się dopiero za jakiś czas, ale myślę, że to dosyć fajny prezent.

Mamie wręczyłam kwiatki a Tacie cygaro. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Dzieci małe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: