Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przychodnia NFZ Łódź-poszukiwana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
grisalle

Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 07-09-2016, 18:13    Temat postu: Przychodnia NFZ Łódź-poszukiwana Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny poszukuję przychodni lekarskiej, bliżej siebie. Takiej w której miałabym lekarzy:

ogólny
ginekolog
dermatolog
okulista

Najlepiej na Polesiu. By poradnia ginekologiczna nie była na III piętrze bez windy.

Byłam na 1 maja - tam jest tylko lekarz ogólny i bardzo niemiłe panie na recepcji (mam porównanie z remedium).

Mam jedną sprawdzoną przez siebie przychodnię Remedium na dąbrowie, ale to ponad godzina jazdy tramwajem w jedną stronę. Nie wyobrażam sobie z brzuchem jeździć na wizyty - tym bardziej ze planowana ciąża może prowadzić się różnie. Szukam przychodni dalej. Pomożecie? Nie wiem gdzie chodzą do lekarza ludzie mieszkający na Polesiu w tym mieście, bo z tego co widzę w tym rejonie w ogóle nie ma przychodni z wypisanymi lekarzami. Czy jest tu ktoś z tego miasta i może mi pomóc zrozumieć, czemu inne dzielnice mają swoje przychodnie a moja akurat nie?.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 08-09-2016, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wiem czy znajdziesz tak wszystko w jednym. Puszcza oko Na NFZ to nie oszukujmy sie, nikt się o pacjenta nie martwi. Sprawdzałaś na stronie urzędu?

http://bip.uml.lodz.pl/index.php?str=232&id=695&PHPSESSID=084d89ce183c5b2277b895591

Może na Maratońskiej?
Powrót do góry

karmelowa77

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 23-07-2017, 15:13    Temat postu: Ginekolog Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z doświadczenia polecam /link/, profesjonalna i iła obsługa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: