Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przyjaciele z korzyściami

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Leluś

PostWysłany: Pon 26-06-2017, 1:10    Temat postu: Przyjaciele z korzyściami Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej
Proszę o radę. Poznałam przyjaciela mojej siostry.
Jest on starszy ode mnie. Spotkaliśmy się sam na sam no i doszło do tego. Piszemy, piszemy i postanowiłam spytać w jakiej relacji jesteśmy.
Zaproponował przyjaciół z korzyściami.
Jak myślicie zgadzać się na to czy nie ?
Boje się że coś do niego poczuje.
I że będę cierpieć ale ciągnie mnie do niego.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 27-06-2017, 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jest z jego strony dość wygodny układ, nie ma co ukrywać. Puszcza oko Nie zobowiązuje się do niczego, a ma Cię kiedy zechce. Trochę egoistyczne. Jeśli nie jesteś tego pewna i boisz się, że coś poczujesz ( moim zdaniem to już się stało, dlatego właśnie się boisz) to ja bym w to nie szła. Szkoda Twojej psychiki. Myślę, że warto poczekać na kogoś, dla kogo to Ty będziesz najważniejsza.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sro 28-06-2017, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jego propozycja jest dość jasna i ja nie pchałabym się w coś takiego. Jeśli coś do niego czujesz będziesz cierpieć, bo przecież nigdy niczego nie obiecywał. A gdyby on coś czuł, nie zaproponowałby takiego układu. Tylko nie godząc się na taki układ sprawdzisz jakie są jego intencje. Jeśli dla niego to zabawa, odpuści i będzie się bawił gdzieś indziej. Jeśli zależy mu na Tobie (albo zacznie zależeć z czasem) będzie wiedział jak zdobyć Twoje serce w inny, właściwy sposób. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 21-07-2017, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym takiej opcji nawet pod uwagę nie wzięła, nie mówiąc już o jej rozważaniu.
Powrót do góry

Klauducha

PostWysłany: Wto 24-04-2018, 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyno nawet nie myśl o tym, szanujmy się ! Dla niego to wygodny układ, po korzysta sobie i nara .. a Ty zostaniesz ze złamanym sercem Złośliwa
Powrót do góry

koralowaa

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 24-04-2018, 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Już nie mowmy tu o szacunku, dziewczyna si eserio pyta...
Jesli masz obawy, ze cos do niego poczujesz albo jesli juz cos do niego czujesz, to lepiej nie pakuj sie w to. Nic dobrego z tego nie wyniknie.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: