Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Przyjęcia, spotkania rodzinne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> O rodzinie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 13:05    Temat postu: Przyjęcia, spotkania rodzinne Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak często organizujecie takie przyjęcia czy spotkania w gronie rodziny?
Tylko z okazji swiat, czy uroczystości np. urodzin czy częściej?
A może macie tradycję co niedzielnych obiadów rodzinnych zupełnie bez okazji?

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie organizuje bo nie mam gdzie. Rodzina M jest liczna a my w kawalerce. Może kiedys jak ta kawalerkę przerobimy zgodne z naszym zamierzeniem to na jakies ciasto czy czas zaprosimy ale oboje z M nie lubimy spędów. Wystarczy jak musimy do teściów jeździć. Puszcza oko

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas Święta to u rodziców, ale urodziny czy imieniny organizujemy. Poza tym, w weekend wpadnie siostra ze szwagrem czy rodzice, to jest jakiś obiad czy poczęstunek. Uśmiechnięta Latem pewnie będzie częściej, bo mamy gdzie.
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 29-03-2016, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My się często widujemy z moją rodziną. Tak średnio co 2 tygodnie Puszcza oko.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 01-04-2016, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z racji tego, że moja rodzina jest ponad 300 km ode mnie, to widujemy się raczej rzadko - mniej więcej raz na 1,5 miesiąca, zazwyczaj właśnie dopasowuję swoje wyjazdy do nich do jakichś okazji. Z rodziną mojego męża kiedyś spotykaliśmy się na niedzielnych obiadach i okazjach typu imieniny i urodziny właśnie. Ale obiadków już nie ma, a tylko świętowanie urodzin zostało.
Ze znajomymi raczej spotykamy się bez okazji, ale też nie za często, bo każdy ma swoje życie i czasem ciężko się zgrać. Ale już jesteśmy za starzy i nie włóczymy się po knajpach, tylko właśnie jakąś posiadówę przy zastawionym stole robimy ;P.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sob 02-04-2016, 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z moja rodziną widuję się raz na miesiąc, za to z rodziną J. codziennie, bo póki co mieszkamy z nimi. Złośliwa

Wspólne zasiadanie do stołu ma miejsce w święta, imieniny, urodziny i jak jest okazja do świętowania. Mój teść to amator rodzinnego biesiadowania i tylko szuka okazji do wspólnego obiadu czy kolacji. A ja za bardzo za tym nie przepadam. Złośliwa
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 16-05-2016, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U moich rodziców kiedyś obiad był co niedzielę. Tak jak wcześniej u babci. Teraz jesienią otworzyli Bistro i do soboty pracują, czasem w niedzielę jakieś chrzciny itp, więc w niedzielę odpoczywają i wpadamy raz na jakiś czas. A tak to na uroczystości. Do teściów jeździmy kiedy akurat mamy czas, ale raczej tylko na kawę. Spotkania z całą rodziną to tylko w święta. Gdybym miała duże mieszkanie to zapraszałabym wszystkich częściej.Puszcza oko

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

kokoszka

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 18-01-2018, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co jakiś czas w niedzielę lub w święta. Miło jest spotkać się we wspólnym gronie, porozmawiać- wtedy ten dzień jest jakiś inny,a nie ma zazwyczaj okazji, żeby widywać się codziennie.
Powrót do góry

serenaa

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 06-07-2018, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie to u nas tylko przy okazji świąt bądź imienin czy urodzin bądź jakiś innych uroczystości.
Powrót do góry

domi78

PostWysłany: Wto 24-07-2018, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Staram się raz na miesiąc organizować spotkanie rodzinne. Mieszkam w Warszawie i miejsc do tego typu spotkań jest dużo, lecz zawsze wybieram restaurację Akademia, która swoim wnętrzem zachęca do spędzenia tam czasu. Ponadto kucharz serwuje wyśmienite jedzenie w zaskakująco dobrej cenie. Chodzę tam także na lunch po pracy.
Powrót do góry

malusia88

PostWysłany: Sob 18-08-2018, 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z moją rodziną nie widujemy się za często, dzieli nas sporo kilometrów. Zazwyczaj spotykamy się na imprezach urodzinowych, a w ostatnim czasie na chrzcinach naszego synka. Z powodu małego mieszkania zorganizowaliśmy je w restauracji Bubbles w Warszawie. Co do menu, wybraliśmy z kucharzem takie dania, że każdy był zadowolony.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> O rodzinie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: