Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Przyjęcie uchodźców
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miciaicia

PostWysłany: Pią 23-10-2015, 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Co nie zmienia faktu, że mogli odejść do krajów obok z tym samym jezykiem z tymi samymi wyznaniami a jednak woleli przemirzyć pół swiata...

Ja mam nadzieje ze dzieki temu co ostatnio sie dzieje w koncu PO-PSL-SLD-PIS straci w koncu i dostana sie do sejmu godne partie jak Korwin i Kukiz choć bardziej zalezy mi na Korwinie Uśmiechnięta Kukiz tylko papuguje po Korwinie plus jest taki ze kto nie lubi Korwina zaglosuje na Kukiza.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

madziala

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 06-11-2015, 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem przeciwna, aby pomagać innym podczas gdy my (polacy) potrzebujemy pomocy.
Powrót do góry

Cery

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 05-12-2015, 22:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko kiedy my, Polacy potrzebujemy pomocy, też szukamy jej zazwyczaj za granicą. To nie jest tak, żeby tylko wyciągać rękę, a od siebie nie dać nic, to raz.
A dwa, mając na uwadze historię, Polacy też kiedyś szukali azylu poza granicami kraju, uciekając przed wojną.
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Nie 06-12-2015, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie przerażają dwie rzeczy. Po pierwsze to, że każdy uchodźca ma prawo sprowadzić swoją rodzinę, co oznacza na każdego przyjętego uchodźcę około 10 osób więcej. I to, że w kraju jest masa ludzi bezrobotnych, żyjących w skrajnej biedzie, mam kilka koleżanek - matek dzieci niepełnosprawnych z naprawdę śmiesznymi zasiłkami i smutno mi, jak słyszę, że pomoc finansowa dla uchodźców będzie często i gęsto wysokość tego dodatku przewyższać.
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 20-02-2016, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sytuacja troszkę się zmieniła od ostatniego posta. Ja uważam, że nie należy przyjmować w ogóle żadnych obcych. Porządnie zainwestować w swoich obywateli i pomóc im jak tylko można. Imigrantom zasiłki, a w polskich szkołach za obiady dzieciaki muszą płacić. To jakaś kiepska komedia.
Powrót do góry

Kiti

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pią 24-08-2018, 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem przeciwko temu by przyjmować uchodźców... Sądzę, że tak jak jest teraz to nawet to jest trochę przesadzone
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: