Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ps. Kocham Cię
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 02-05-2008, 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja właśnie jestem na świeżo. Film bardzo mi się podobał i wzruszył bardzo. Przez pół filmu płakałam wtulona w K. Bardzo fajna historia, piękna miłość. Fajnie, że mężczyzna może wymyślić coś takiego Bardzo szczęśliwa I historia z mamą Holly Uśmiechnięta
Polecam wszystkim!

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aneta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 11-05-2008, 0:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Właśnie skończyłam oglądac...

Jeszcze mi się nie zdarzyło abym na jakimś filmie od początku do końca płakała. Płakało, co ja pisze - ja szlochałam i wyłam przez cały film, podłoga koło łózka jest biała od chusteczek...

Cudowny film, ale jak dla mnie to żadna komedia romantyczna... nie wiem jak to nazwać, ale to określenie mi tu nie pasuje.

Dalej chlipie, nie potrafię się opanować - cudowna miłość...
Powrót do góry

JimBeam

Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 28-05-2008, 8:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szczerze mowiac spodziewalam sie czegos lepszego. Gdybym wczesniej nie przeczytala ksiazki to moze by mi sie podobal, ale musze stweirdzic ze ksiazka jest o niebo lepsza!!! Sa momenty gdzie mozna plakac ale sa momenty gdzie mozna turlac sie ze smiechu Uśmiechnięta Szkoda ze film z ksiazka ma wspolne ze soba tylko nazwy postaci i ewentualnie pomysl scenriusza.

Jesli wiec podobal wam sie film to na pewno ksiazka was powali Uśmiechnięta czyta sie ja baaaaardzo szybko:) Polecam!
Powrót do góry

Artifficial_Minds

PostWysłany: Sro 04-06-2008, 9:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też myślałam, że będzie lepszy..poważniejszy.. Ale obejrzałam i mimo wszystko mi się podobał..chwilę nawet się zastanowiłam, przez chwilkę wzruszyłam Uśmiechnięta
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 20-08-2008, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Filmik oglądałam w zaciszu domowym z Ukochanym. Mnie chwycił za serce, ale Luby przysnął... Puszcza oko
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Pon 27-10-2008, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również niedawno oglądałam ten film. Bardzo mi się podobał, łezka w oku pojawiła się niejednokrotnie. Naprawdę super film.
Powrót do góry

Olazik

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 28-10-2008, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niesamowity, poruszający i daje do myślenia!
Powrót do góry

Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sob 01-11-2008, 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obejrzalam, poryczalam sie oczywiscie, teraz chce przeczytac ksiazke.

Podpis Zona od 13.09.2003
Mama Mayi od 7.06.2006
Mama Filipa od 18.06.2010
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 02-01-2009, 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ładny film. Bardzo mi się podobał...taki ciekawy i świetny na zimowy wieczór.

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 02-01-2009, 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja na Walentynki w zeszłym roku dostałam od mojego T. książę, rewelacyjna, płakałam, śmiałam się i bardzo szybko ją przeczytałam. Do filmu jakoś nie dotarłam, choć bardzo chciałam. Czytając Wasze recenzje widzę, że warto go obejrzeć, a więc zaczynam poszukiwania, choć pewnie i tak Skarbuś to załatwi Bardzo szczęśliwa

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 26-02-2009, 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wzruszający. Widziałam kilka razy, za każdym podobał mi się jeszcze bardziej. Świetna kreacja Swank, do której nigdy nie mogłam się przekonać. Aż do czasu PS. Kocham CięUśmiechnięta
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 26-02-2009, 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bardzo podobał mi się ten film. Mimo, że podobnie jak marie_cruz nie byłam przekonana do Swank to akurat w tym filmie podoabała mi się. Polecam.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 05-04-2009, 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Film porusza serce i duszę, a jak widzę - niektórym i ciało Bardzo szczęśliwa
Bardzo mi się podobał.
Polecam!

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 25-09-2011, 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie oglądałam tego filmu, ale nic straconego, bo 22 października leci w tvn. Uśmiechnięta

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Nie 25-09-2011, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja najpierw przeczytałam książkę, a potem film- znaczy się jego kawałek. Od samego początku mnie denerwował, odbiegał od książki, a jak się przeczyta książkę to ma się swoje wyobrażenie na tą historię. Wizja reżysera w ogóle mi się nie podobała. Po 30 min wyłączyłam. Książka tak. Film nie.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: