Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Pudry do twarzy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kosmetyki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 07-11-2012, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Ja mam dwa, bo nie lubię przywiązywać się do jednego, lubię mieć wybór Puszcza oko.
Mam i w kamieniu (matujący), i sypki (półtransparentny matujący):

U mnie oba zdają egzamin Uśmiechnięta.

Też używam tego z Rimmela już od jakiegoś czasu Uśmiechnięta . W miarę zadowolona jestem.

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 11-01-2013, 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od dłuższego czasu też jestem wierna Rimmel, dokładnie ten puder:

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 11-01-2013, 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od dwóch miesięcy używam podkładu Yves Rocher:

Dobrze się wchłania oraz długo się utrzymuje, tak więc polecam Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Kammilia

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 12-01-2013, 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio kupiłam puder ryżowy Paese. Nie jest kryjący, a jego zadaniem jest tylko pochłanianie nadmiaru sebum. Dość wydajny, ale najlepiej używać go ze swoim pędzelkiem.
Na początku ma na skórze biały kolor, ale po pewnym czasie dopasowuje się do koloru skóry. Polecam osobom, które mają problemy z tłustą cerą.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sob 12-01-2013, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie najlepszym pudrem, z wielu już wypróbowanych, jest MaxFactor Facefinity. Bardzo dobrze matuje, kryje i jest baaardzo wydajny. Puszcza oko

Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sob 12-01-2013, 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzastek napisała:
Dla mnie najlepszym pudrem, z wielu już wypróbowanych, jest MaxFactor Facefinity. Bardzo dobrze matuje, kryje i jest baaardzo wydajny. Puszcza oko

Również polecam. Swojego czasu tylko tego używałam i byłam zadowolona.

Dołączone po 44 sekundach:

sunflower napisała:
Od dwóch miesięcy używam podkładu Yves Rocher:

Dobrze się wchłania oraz długo się utrzymuje, tak więc polecam Uśmiechnięta.

To temat o pudrach, nie podkładach. Puszcza oko
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sob 12-01-2013, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dudi napisała:
To temat o pudrach, nie podkładach. Puszcza oko
A co to za różnica Puszcza oko to i to maskuje twarz Bardzo szczęśliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Sob 20-08-2016, 16:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, a może możecie polecić coś z nowości? Chciałabym dobry, rozświetlający puder, najlepiej z lusterkiem, do jasnej karnacji, w przyzwoitej cenie....
Powrót do góry

korneliap

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Wto 30-08-2016, 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A może loreal true match Highlight Uśmiechnięta Sama kupiłam go ostatnio w rossmannie. Cera jest naturalnie rozświetlona puder nie wysusza jej. Ma w sobie 3 odcienie, które blendują się przy nabieraniu produktu na pędzel. Makijaż jest dzięki temu idealnie wykończony. Tak wygląda można kupić do jasnej i ciemnej karnacji: /link/

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 31-08-2016, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciekawa rzecz ten rozświetlacz od Loreal. Kornelia kupiłaś już, więc będziesz wiedziała. Dobrze się utrzymuje? Miałaś okazję już przetestować przy pełnym, codziennym makijażu?
Powrót do góry

Melizza

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kupiłam w zeszłym tygodniu, bo stary puder mi "wyszedł". Powiem jedno: naprawdę warto. Rzeczywiście nie wysusza, nadaje skórze ładny promienny wygląd, nie osypuje się. Podobno jest świetny do strobingu, ale ja nie umiem go jeszcze robić, muszę postudiować filmiki na youtubie....
Powrót do góry

Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 30-09-2016, 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Filmików jest mnóstwo, więc bez problemu jakiś znajdziesz. Sama też dałam się skusić reklamie. Uśmiechnięta Kupiłam i pierwsze testy mam już za sobą. To wcale nie jest takie trudne. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Pon 08-04-2019, 7:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A doradzicie jakis dobry rozświetlacz do twarzy?
Powrót do góry

różyczka

Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 08-04-2019, 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio odkryłam rozświetlacze mineralne tej marki:
https://ikor.pl/26-rozswietlacze-mineralne
Dzięki filmikowi na youtube i wprost się w nich zakochałam.

+przyjemny zapach
+kosmetyk miły dla oka
+ładnie rozświetla, bardzo naturalny efekt
+dopasowuje się do cery, nie można sobie nim zrobić krzywdy, nie daje chamskiego połysku ale piękna naturalną poświatę
+bardzo ładny, ciepły odcień jaki posiadam ( w sklepie jest ich wiele tak więc można sobie dopasować do potrzeb)
+no i dobra cena w stosunku do pojemności
Powrót do góry

malusia88

PostWysłany: Pon 15-04-2019, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No, ja nie stosuje pudru, ponieważ kupuję podkład matujący od https://pl.oriflame.com/makeup/face-makeup/foundation i moja cera ładnie po jego zastosowaniu wygląda. Nie mam żadnych tzw. świecących placów na twarzy. No i wszystko ładnie, naturalnie jest pokryte. Także nie mogę napisać złego słowa. Teraz planuje sobie zamówić kolejny podkład matujący, tylko teraz nieco inny. Tak na próbę.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kosmetyki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: