Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

QLAIRA- nowe tabletki anty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell kupuj a aptekach ZiKo, jeśli u Ciebie w mieście są, a powinny być. Tam mają nawet do 5zł taniej niż w innych. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

cyganeczka202

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nas to jeszcze długo nie będzie obowiązywac, a szkoda Smutna Nie wiem dlaczego Polska musi byc tak trudnym krajem dla kobiet i nie chodzi tu tylko o antykoncepcje, ale i o warunki pracy, a przede wszystkim o wynagrodzenie dla kobiet, które zostają w domu, by wychowywac dzieci- w niektórych krajach kobiety dostają za to normalną pensję a u nas????? Smutna Nigdy czegoś takiego nie będzie Niezdecydowana

Dołączone po 1 minucie 45 sekundach:

[quoteW mojej aptece są za ponad 50 zł. Dokladnie nie pamietam bo mąż kupował. Normalnie krew mnie boli jak sobie pomysle, ze w cywilizowanych krajach antykoncepcja jest za darmo. [/quote]

Podpis pierwszy i każdy kolejny uśmiech dziecka jest wynagrodzeniem za całe zło tego świata....
Powrót do góry

cyganeczka202

PostWysłany: Sob 27-02-2010, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I mija kolejny dzień brania tabsów- wiecie co, żadnych skutków ubocznych Bardzo szczęśliwa Nic mnie nie boli: ani brzuch , ani głowa, nie mam nudności ani nic w tym stylu... Uśmiechnięta Polecam je szczerze cena odstrasza, ale są jej warte. Puszcza oko

Podpis pierwszy i każdy kolejny uśmiech dziecka jest wynagrodzeniem za całe zło tego świata....
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sob 27-02-2010, 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jestem po 3 tabletce i tez nic nie zauważyłam. Póki co apetytu nie ma wzmożonego, wczoraj tylko troche mnie bolał dół brzucha, ale oprócz tego w porzadku. Ale to jeszcze troche za wcześnie choc mam nadzieje ze tak zostanie. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

cyganeczka202

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I lecą kolejne tabletki i jedno co zauważyłam to biust... Jeden rozmiar do góry Bardzo szczęśliwa

Z tego efektu ubocznego jestem akurat zadowolona Zakłopotana

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 02-03-2010, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Żeby za biustem nie poszły ręce nogi itd.
U mnie juz 6 tabletek i żadnych widocznych zmian. Nawet chyba lepiej się czuję niż po Cerazette, bo obniżyło mi się łaknienie. Własciwie to mam brak apetytu. Ale nie narzekam z tego powodu.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

cyganeczka202

PostWysłany: Czw 25-03-2010, 10:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Już kolejne opakowanie, mam większy apetyt Bardzo uśmiechnięta ale to dodrze bo ważę 49kg jak przytyję to nic się nie stanie. A tak poza to nic mnie nie boli i jest fajnie. Tylko miesiączka coś się spóźnia, zawsze miałam w 7-dniowej przerwie, a teraz sie pogubiłam Smutna

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 25-03-2010, 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No własnie u mnie to samo. Na ulotce pisze ze powinna się pojawić w 26 dniu a tu cisza. Niezdecydowana Dzisiaj ide do gina więc się zapytam czy mam robić test, czy moze to normalne, bo wyczytalam tez ze jakis procent kobiet przez pierwsze pare opakowań nie miesiączkuje,no ale... Przewraca oczami

Co do apetytu to u mnie nie ma zmian. Jest taki jak zawsze, z ta róznica ze chce mi się slodkiego, ale to nie koniecznie przez tabletki. Złośliwa

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

cyganeczka202

PostWysłany: Czw 25-03-2010, 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To jak wrócisz od gina to daj znac czy to normalne....

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 25-03-2010, 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wróciłam. Odpowiedź - normalne. Taki efekt ma Qlaira. Nawet czasami się ją stosuje u kobiet które mają zbyt długie miesiączki celem ich skrócenia. Więc nie trzeba się przejmować. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

cyganeczka202

PostWysłany: Czw 25-03-2010, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i super bo już zaczęłam się trochę martwic i wyklinac producenta tych tabsów Śmiejąca się uffff kamień z serca Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

cyganeczka202

PostWysłany: Sro 31-03-2010, 9:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell i co dostałaś miesiączkę???? Bo ja niby tak , ale taka jakaś dziwna bardziej plamienie niż krwawienie do tego tylko 3 dni.... Nie wiem czy to normalne?

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 31-03-2010, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie dostałam wcale. Za to miałam wszystkie objawy łącznie z potwornym bólem brzucha. Skonsternowana Tez mi sie to dziwne wydaje no ale chyba taki urok tych tabletek. Smutna

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

bambucza

PostWysłany: Sro 07-04-2010, 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

cyganeczka202 napisała:
U mnie jedno opakowanie 28 tab. kosztuje 49 złotych czyli nie jest wcale tak tanio Przewraca oczami

U mnie tabletki są dużo taniej. Warto popytać po kilku aptekach żeby znaleźć tańsze. Ja mogę polecić aptekę dbam o zdrowie na kabatach, na bronikowskiego w warszawie.
może wpisujcie tu gdzie u was są tańsze tabletki?
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 07-04-2010, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy was też pobolewa brzuch? Kurcze, za tydzien bede u ginki to sie zapytam, ale odkąd miałam mieć Małpa niemal codziennie boli mnie dół brzucha i to dość mocne skurcze. Na szczęście nie trwają długo, ale jest to uciążliwe.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

Skocz do: