Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

QLAIRA- nowe tabletki anty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
żyrafka

PostWysłany: Pią 09-04-2010, 7:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam

Zacznę od tego że wczoraj się pożegnałam z tabl. Milvane ponieważ po nich spadło zupełnie odczucie przyjemności co w moim przypadku bardzo mnie zmartwiło Niezdecydowana
Lekarz mi przepisał Qlaira muszę podzwonić po aptekach i popytać gdzie najtaniej bo widzę że ta tabletka ma kosmiczną cenę zobaczymy jak dostępna w ogóle ...jedno co mnie uprzedził że mogę mieć bardzo bardzo skąpe miesiączki i krótkie i to normalne ...
W zasadzie lekarz mi nie powiedział jak ją brać a z przeczytanych na forum inf. wynika że trzeba ją zażyć po tabletkach dopiero co skończonych ( poprzedniej stosowanej antykoncepcji ) wiem że w niektórych przypadkach lekarz kazał zażyć w pierwszym dniu okresu więc jak w rzeczywistości jest ....doradźcie cosik bo dzisiaj te tableteczki kupuję
- wczoraj przerwałam na 12 tabl. Milvane bo miło by było znów coś poczuć Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Blondynka

PostWysłany: Pią 09-04-2010, 7:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Żyrafka teraz nie możesz od środka cyklu zacząć stosować nowych tabletek. Poczekaj do Małpa i wtedy. Puszcza oko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 09-04-2010, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zyrafka ja nie wiem, czy tak w polowie cyklu można wziąć nowe. Wiem, że ja po skonczonych poprzednich tabsach ( Cerazette ) robiłam 7 dni przerwy i po tych 7 dniach pierwsza tabletkę Qlairy. I tak tez o ile dobrze pamietam jest na opakowaniu napisane. Bedziesz musiala dobrze poczytać ulotkę, na pewno jest tam info jak brać w takiej sytuacji.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

żyrafka

PostWysłany: Pią 09-04-2010, 8:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

bardzo dziękuję za szybciuchną odpowiedź SUPER !!!!

To tak robimy przerwę na Małpa i wtedy tableteczkę ..
podzwoniłam po aptekach i cena jest od 47-52 łosz dziady Złośliwa zarabiają ...

a tak na marginesie mam nadzieję że Małpa będzie po ostatnich moich przejściach ....
dam info co i jak ..

jeszcze raz dziękuję Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

żyrafka

PostWysłany: Sob 10-04-2010, 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

uf pojawił się Małpa i dzisiaj przyjęłam wg instrukcji tabletkę ....mam nadzieję że mi będzie służyć
Obserwację oczywiście zamieszczę Bardzo szczęśliwa

pozdrowionka dla Wszystkich Pa pa...

Podpis "Przyjaciel - to prezent, jaki robisz sobie samemu"
Powrót do góry

cyganeczka202

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 23-04-2010, 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej dziewczyny jak wam mija życie wraz z naszymi tabsami??? Ja mam nie mały problem, nie wiem czy maci to samo, więc poradźcie. Jak wcześniej pisałam miałam problemy z okresem, jak już go dostałam to trwał chwilę, dosłownie.... A teraz mam już 3 raz w ciagu jednego cyklu- moja gina wzięła niespodziewanie urlop (cholera jedna noo) i nie wiem co i jak. Do tego mam dziwne bóle w podbrzuszu i pieczenia wiecie gdzie.... Po takim 3 dniowym seansie pojawia się krwawienie i to już się powtarza 3 rAz jak pisałam wcześniej(dolegliwości mijają wraz z plamieniem)? Macie podobnie???

Podpis pierwszy i każdy kolejny uśmiech dziecka jest wynagrodzeniem za całe zło tego świata....
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 03-08-2010, 9:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i ja dzis zaczynam z tabletkami Qlaira - zobaczymy jak bedzie Puszcza oko kiedys bralam yasminelle - zle sie czulam tzn mialam straszne hustawki nastroju, ogolnie meczylam sie...pozniej bralam Jeanine - bylo juz lepiej, ale w sumie nie pamietam czy bylo idealnie...teraz czekam jak bedzie po tych nowych Puszcza oko
moze potraficie mi wytlumaczyc - o co chodzi z tymi roznymi kolorami tabletek tzn dlaczego 2 sa placebo etc ? jakie one maja dzialanie ?;p

Ostatnio zmieniony przez Namiastka dnia Wto 03-08-2010, 16:17, w całości zmieniany 1 raz

Uwagi  Pisownia. http://www.forum.kobiet.pl/wazne-styl-i-ortografia-t33896.html
Więc.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 03-08-2010, 9:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Placebo są po to zeby nie zrobic przerwy w braniu tabsów. A jednak zeby organizm odpoczywal od nich.

Rózne kolory tabletek to różna faza cyklu w jakich je bierzesz i inna zawartosc hormonow o ile dobrze pamietam. Wszystko wyjasnia ulotka.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Sro 04-08-2010, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczynki dzis lyknelam 2...powiedzcie mi po jakim czasie najwczesniej moga pojawic sie ewentualne objawy ?
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 04-08-2010, 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Namiastka tak jak w przypadku każdych innych tabletek. Pisałaś że już nie jedne brałaś więc powinnaś wiedzieć. U każdej kobiety jest inaczej.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Sro 04-08-2010, 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No tak, bralam, ale to juz bylo dawno temu i nie pamietam, dlatego chcialam podpytac Puszcza oko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 04-08-2010, 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sie do tabletek przyzwyczajalam 3 miesiące. Dopiero przy czwartym opakowaniu wróciło mi wszystko do normy.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Czw 05-08-2010, 8:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell jesli mozesz, to napisz do dzialo sie w przeciagu tych 3 miesiecy, byloby fajnie Puszcza oko
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 05-08-2010, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez pierwszy miesiąc pobolewał mnie dół brzucha, przez trzy miesiące nie miałam Małpa, teraz mam znikomą która trwa max 3 dni. Ale to normalne przy tych tabletkach. Co jeszcze? Przez trzy pierwsze opakowania, w zależności od fazy cyklu puchły mi ręce i nogi, w sensie ze woda się zatrzymywała i wyglądały na większe. Więcej nie pamietam. Teraz już jest dobrze. Przy trzecim opakowaniu miałam już rezygnować, bo już miałam dość, a jeszcze dostawałam migren, ale to niekoniecznie przez tabletki. No i dałam szanse jeszcze czwartemu opakowaniu, bo przy koncowce trzeciego zaczeło być lepiej i wszystko wrocilo do normy.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Namiastka

PostWysłany: Pią 06-08-2010, 9:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to super Puszcza oko
Ja lyknelam juz 3, narazie nic sie nie dzieje, a troszke sie boje, bo kiedys mialam problemy z innymi anty...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5

Skocz do: