Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

QLAIRA- nowe tabletki anty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nieaktywna1

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 20-05-2011, 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam takie pytanie do was, czy jak juz lykam hormony - odpowiednik letroxa w UK raz 100 a raz 75, to do tego chyba juz brac takich tabletek natykoncepcyjnych nie musze jakbym chciala rozpoczac wspolzycie?

Chce sie duzo dowiedziec wedzowo za nim zachce wspolzyc Bardzo szczęśliwa z gory dziekuje!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ranking produktów, najtaniej, ranking, jaki kupić, jaki wybrać
Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 20-05-2011, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zapytaj lekarza. Puszcza oko
Jesli już zażywasz tabletki antykoncepcyjne to rzeczywiście nic więcej nie musisz, popytaj lekarza albo przeczytaj ulotkę.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pią 20-05-2011, 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Letrox to tabletki hormonalne na niedoczyność tarczycy, a nie antykoncepcyjne.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

nieaktywna1

PostWysłany: Pią 20-05-2011, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiec sie pytam, bo to rowniez hormony, a o antykoncepcji nic w ogóle niewiem... Chcialabym sie troche doksztalcic, aby potem w przyszlosci nie miec problemow z tym. Wiec jesli lykam odpowiednik Letrox'a w UK to mimo to np. bede musiala lykac dodatkowe tabletki antykoncepcyjne? ~Czy Letrox ktory ma w sobie hormony wystarczy?
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 20-05-2011, 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tu nie chodzi o jakiekolwiek hormony, bo jak zapewne wiesz ze szkoły, człowiek ma ich kilka. Złośliwa
Jeśli to są tabletki na tarczycę, to regulują tylko hormony tarczycy, więc musisz iść do ginekologa bo antykoncepcyjne. No i nie wiem, czy bez wskazań powinnaś w tak młodym wieku przyjmować takie tabletki, mając dodatkowo problemy z innymi hormonami.

Musisz popytać lekarza.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

nieaktywna1

PostWysłany: Pią 20-05-2011, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Spokojnie, nie czuje sie na to gotowa Bardzo szczęśliwa. Ale powoli sie zaczynam tym interesowac, mam powazny problem z tarczyca, wiec chcialabym wiedziec czy to ginekolog musi mi przepisac takie tabletki? Chociaz se troche boje isc do ginekologa bo jestem jeszcze dziewica - i chce zostac jak najdluzej - i nie chce aby ktokolwiek mi tam zagladal... Sadze, ze to chyba musialby mi moj lekarz przepisac takie tabletki? Mieszkam aktualnie w UK, i chce sie tym zaczac interesowac. Zaczynam prowadzic swoj zeszycik z okresem, ale odkąd biore Letrox to okresu nie raz nie mam nawet 2 miesiace... A potem takie bole, ze masakra! Antykoncepcyjne tabletki pomagaja tez wyrownac okres?

Uwagi  Proszę zwracaj uwagę na pisownię- duże litery, kropki na końcu zdań (emotka jej nie zastępuje!.
monika2222.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5
Strona 5 z 5

Skocz do: