Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

QLAIRA- nowe tabletki anty
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
cyganeczka202

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 20:09    Temat postu: QLAIRA- nowe tabletki anty Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam dziewczyny dostałam nowe tabsy "antypoślizgowe" Qlaira czy macie jakieś doświadczenie z nimi? Czego mogę się spodziewac???? Jakieś skutki uboczne występują po nich...????

Podpis pierwszy i każdy kolejny uśmiech dziecka jest wynagrodzeniem za całe zło tego świata....
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dziś bede brać pierwszą tabletkę więc też jestem ciekawa i pelna nadziei ze nie bedzie skutków ubocznych. Ale niestety tak jak z każdymi tabsami na każdego działają inaczej. Przewraca oczami

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie słyszałam dotąd o tych tabletkach. Efrell napisz jak twój organizm na nie zareagował. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Napisze. Uśmiechnięta Dzis poszła pierwsza. To są tabletki tej "nowej generacji" gdzie nie robi się przerw bo pare z nich to placebo.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

cyganeczka202

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell napisała:
Napisze. Uśmiechnięta Dzis poszła pierwsza. To są tabletki tej "nowej generacji" gdzie nie robi się przerw bo pare z nich to placebo.

nie robi się przerwy???? Czyli jak przez cały miesiąc trzeba brac???? Napisz, bo ja nigdy tego typu nie brałam, zawsze miałam 7 dniową przerwę. Przeczytałabym ulotke ale wyrzuciłam, wiem, że to nie mądre ale moja gin nie wspomniała nic o tym, że różnią się one od poprzednich w sposobie brania..... Wiem tylko, że są w przeciwieństwie do wszystkich, na bazie naturalnych hormonów....

Ja jestem już po 3 tej tabletce i na razie nie ma żadnych skutków ubocznych, a pytałam was, czy macie doświadczenie z nimi bo u mnie to przeważnie po tygodniu brania pojawiaja się bóle brzucha, nudności, osłabienie itp.... Wypróbowałam już chyba z 5 rodzai tabsów anty.... I każde z nich wywoływały u mnie ww skutki, masakra....

Podpis pierwszy i każdy kolejny uśmiech dziecka jest wynagrodzeniem za całe zło tego świata....
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 8:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak, nie robi się przerw.
Cytat:
Opakowanie leku Qlaira® zawiera 26 kolorowych tabletek aktywnych oraz 2 białe, nieaktywne (niezawierające hormonów) tabletki. Okres przerwy w stosowaniu hormonów został skrócony do 2 dni. Każde opakowanie pigułek zawiera 28 tabletek na 28 dni, dzięki czemu ich regularne przyjmowanie staje się łatwiejsze.

Jedyny minus ( póki co ) dla mnie to cena. Strasznie są drogie w porównaniu do innych tabsów. Smutna

Cyganeczka
nawet na tym opakowaniu ( "listku " ) z którego wyciągasz tabletki jest napisane:
"Każdego dnia przyjąć jedną tabletkę leku Qlaira®, w razie potrzeby popijając wodą. Tabletkę można przyjmować niezależnie od posiłków.Ważne jest, aby tabletki przyjmować każdego dnia mniej więcej o tej samej porze. Należy kierować się kierunkiem wskazanym przez strzałki wydrukowane na blistrze, aż wszystkie 28tabletek zostanie zużytych. Następne opakowanie należy rozpocząć następnego dnia po zastosowaniu ostatniej tabletki z poprzedniego opakowania, nie robiąc przerwy."

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

cyganeczka202

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 8:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masz rację cena jest wysoka wcześniej brałam takie za 25 zł a te 49 u mnie kosztują Uśmiechnięta . Ale w moim przypadku to miesięczny koszt leków przeciwbólowych przy braniu tamtych anty razem z nimi był nawet wyższy Smutna
Od bólu brzucha, głowy, magnez itd.... Jeśli będę sie po nich normalnie czułą to cena nie będzie mi przeszkadzac Bardzo szczęśliwa

Dołączone po 4 minutach 38 sekundach:

Przeczytałam właśnie, kurcze nie wiem czy to dobre rozwiązanie z tymi 28 tabsami.... Ciężko będzie mi się przestawic, tyle lat brałam te z 7-dniową przerwą....

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 9:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Da się przyzwyczaić. Nawet wydaje mi się to łatwiejsze, bo się nie musisz przejmować kiedy wziąć nową pigułkę. Po prostu bierzesz cały czas. Ja się tak na Cerazette przyzwyczaiłam i mi to pasuje. Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

cyganeczka202

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 9:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zobaczę, może faktycznie masz rację Uśmiechnięta Jest jedna wada tych tabletek a mianowicie krwawienie międzmiesiączkowe.... Byłam nawet u lekarza bo się przestraszyłam(wcześniej miałam wypalankę i myślałam, że to z tego powodu)- jednak gin powiedziała, że to przez tabletki i tak może byc przez 3 miesiące ich brania- spowodowane jest to tym, że są na bazie naturalnych hormonów i jest ich więcej czy coś takiego.... dostałam leki przeciwkrwotokowe i musi przejśc....

Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 9:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Juz po 3 tabletce zaczelas krwawic?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

cyganeczka202

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po 2 i to bardzo mocno....

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, a ile te tabletki kosztują? Podejrzliwa Za mój Yasmin płacę 36zł i to już nie jest dla mnie za tanio. Niezdecydowana

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

cyganeczka202

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie jedno opakowanie 28 tab. kosztuje 49 złotych czyli nie jest wcale tak tanio Przewraca oczami

Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ano faktycznie. W podobnej cenie są plastry.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 25-02-2010, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W mojej aptece są za ponad 50 zł. Diablica lub Bardzo wściekła Dokladnie nie pamietam bo mąż kupował. Normalnie krew mnie boli jak sobie pomysle, ze w cywilizowanych krajach antykoncepcja jest za darmo. Przewraca oczami

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: