Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rajstopy w spreyu.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dziuba

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 1
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 24-08-2011, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O matko i córko! I kuzynko z dzieckiem.
Najbardziej mi się podoba nazwa. Rajstopy w sprayu. Dobre. haha
Postawię sobie obok wody w proszku.

Nie widzę sensu tego produktu.

Podpis You'll never know if you don't go,
You'll never shine if you don't glow!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 24-08-2011, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja Wam powiem że kupiłam dziś. I idę na wesele w tą sobotę także zdam Wam relacje. Powiem Wam, że pytając w drogerii i widziałam opakowanie to takie samo (co zdjęcie wkleiłam) kosztuje 55zł, a na allegro 20zł. Złośliwa Także zaryzykowałam i Wam zdam relację. Bardzo szczęśliwa Mi by się przydało, bo jak mam skórzane buty to mogę spokojnie na gołe nogi (nawet są te niewidoczne stopki, jakby co) a tu jest chłodniej a noga ładnie wygląda. Uśmiechnięta
Cały dzień chodziłam w próbce i powiem Wam że dopiero gdy siadłam i zaczęłam myć mydłem i gąbką zeszły rajstopy. Cool

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wstaw zdjęcie swoich nóg w tym wynalazku. Bardzo szczęśliwa Jestem bardzo ciekawa efektu. Uśmiechnięta
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O wow, ale czad. Nie słyszałam o tym cudzie, ale z miłą chęcią spróbowałabym tego Uśmiechnięta.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 25-08-2011, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja uważam, że to dosyć ciekawy wynalazek.
Nie trzeba używać samoopalacza, który niestety przy kostkach i na kolanach nie wygląda najlepiej. A poza tym czasami są upały, albo cieplejsze dni i nijak nie chce się zakładać rajstop. Pamiętam w dzień mojego wesela 40 stopni, żebym znała ten wynalazek, na pewno bym spróbowała. Nie farbuje, chyba, że od razu po smarowaniu zaczynamy się ocierać o pościel czy ubrania, trzeba dać wyschnąć.
I powiem, że noga w nich pięknie wygląda, nie ma pajączków, przebarwień, kolor jest jednolity, nie przesadzony, wystarczy dobrze dobrać Uśmiechnięta.
Na youtube jest wiele filmików o tych rajstopach i o efektach na nodze.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 27-08-2011, 9:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i mogę Wam powiedzieć. Bardzo szczęśliwa Rajstopy super się nałożyły, nogi wyglądają bosko, jakbym je świetnie opaliła. Puszcza oko
Jak jutro dorwę lapka to powiem Wam jak się trzymały. Puszcza oko

Chciałam foto strzelić ale to nie to samo będzie. Złośliwa Także dziewuszki do drogerii próbować a potem kupować taniej. Bardzo szczęśliwa

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sob 27-08-2011, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maleństwo Ciekawe ile Ci wytrzymają? Dzisiaj taki upał..
Powrót do góry

martta

PostWysłany: Sob 27-08-2011, 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś o tym słyszałam. Jestem ciekawa Twoich wrażeń.

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Alessa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 27-08-2011, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MaleństwO z niecierpliwością czekam na relacje. Puszcza oko

Nigdy nie słyszałam o takim czymś, ale jakoś powiem szczerze, nie jestem przekonana do tego wynalazku..
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 28-08-2011, 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i po weselu. Już zdaje relację jak się "rajtki" sprawdziły. Śmiejąca się

Nakładając je musiałam dobrze rozetrzeć, nie było załamań na kostkach, czy kolanach. Jakieś 15 minut dałam im, żeby sobie spokojnie wchłonęły w skórę. Powiem Wam że ze strachem troszkę wychodziłam z samochodu po tej podróży ale mile zaskoczenie było. Nic się nie rozmazało, miałam piękne nogi a teściowa do mnie: "Ty też rajstopy masz, bo ja muszę założyć. Nie ugotowałaś się w samochodzie?" No i te parę słów dodało mi skrzydeł! Bardzo szczęśliwa Nic mi nie spłynęło i aż do 6 rano wytrzymały. Także ja jestem za nimi, tylko odcień trzeba dobrać, ja użyłam "Medium Glow". Jak popryskałam to myślałam że takie pomarańczowe zostaną, ale po tych 15 minutach wyglądały jak opalone, albo w rajstopach. Radość
Udało się a do sandałów na pewno ich będę używać. Puszcza oko

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 28-08-2011, 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie takie coś nie przekonuję. Słyszałam, ze tak łatwo się właśnie nie zmywają itp.
Z tym, że jak jest ciepło to ja rajstop nie zakładam do niczego. Nie przeszkadza mi, ze mam np. blade nogi (nigdy nie używam samoopalaczy). Rajstopy zakładam wtedy kiedy jest chłodno, a wiadomo, że rajstopy w spreju mają tylko wyglądać. Puszcza oko
Ja nie potrzebuję takich wynalazków, więc uważam to za wyrzucenie pieniędzy w błoto. Uśmiechnięta
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 28-08-2011, 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zgadzam się z Gizmową, jak jest ciepło to po co mi rajstopy? Bez lepiej, wygodniej i nie zastanawiam się czy coś wytrzyma czy nie. Nie wiem po co to komuś, jak mam blade nogi to trudno, jak się komuś nie podoba to nie musi patrzeć. Puszcza oko Szkoda by mi było kasy na taki wynalazek.
Powrót do góry

martta

PostWysłany: Nie 28-08-2011, 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maleństwo bardzo fajnie, że się 'rajstopki' spisały! Szczerze to myślałam, że napiszesz, że się rozpuściły, a jednak nie Uśmiechnięta. Możliwe, że kiedyś tego wynalazku użyję, skoro tak zachwalasz Bardzo uśmiechnięta .

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 28-08-2011, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maleństwo dobrze, ze się nie rozpuściły i że jesteś zadowolona. Przynajmniej nie wyrzuciłaś pieniędzy w błoto. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 28-08-2011, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maleństwo fajnie, że jesteś zadowolona. Uśmiechnięta Ciekawe ile jeszcze będą się te "rajstopy" trzymać na nogach.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: