Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rajstopy w spreyu.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nefja

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Czw 09-02-2017, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No to super. Uśmiechnięta Muszę poszukać tych rajstop. Pianka i rękawica? Jakieś też specjalne? I czy też dla "białasów" się nadają? Może by się opalić, tak bez opalania. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Lena87

PostWysłany: Nie 12-02-2017, 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nefja, spokojnie się nadadzą, ja mam jasną karnację i wyglądają ok.
Poza tym jeżeli się boisz, to z tej samej firmy jest specjalny samoopalacz którym "sterujesz" jaki ma być odcień, czy tam intensywność.
Powrót do góry

CookieMonster

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 19-02-2017, 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Polecam przed nałożeniem zrobić porządny peeling Uśmiechnięta I nawilżyć skórę. Bo to jest też ważnę. Na suchej nie będzie wyglądać bosko Złośliwa
Powrót do góry

Nefja

PostWysłany: Pią 24-02-2017, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Super! Dobre rady zapisuję. Puszcza oko A wiecie gdzie je kupić? Rozglądałam się w okolicy i nie znalazłam.
Powrót do góry

CookieMonster

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 26-02-2017, 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Albo możesz udać się do Douglasa, albo na ich stronie kupić. Często mają fajne promocje Uśmiechnięta Co do tego nawilżania, to ważne aby skóra nie była za tłusta czy coś. lepiej nawilżyć klika godzin przed nakładaniem.
Powrót do góry

Nefja

PostWysłany: Pon 27-02-2017, 9:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki, bo jak pytałam o st.moriz to czasem na mnie dziwnie ekspedientki patrzyły. Muszę zerknąć na ich stronę w takim razie. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Nie 05-03-2017, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cookie, ja robię tak, że wieczorem prysznic, peeling, z resztą mam go też od nich. Potem balsam. Wtedy na drugi dzień nakładam samoopalacz.
Przynajmniej wiem, że skóra jest dobrze przygotowana i efekt super
Powrót do góry

Kropka22

PostWysłany: Sro 26-07-2017, 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie ja od jakiegoś czasu zamawiam produkty St. Moriz tylko przez ich stronkę. Zawsze najniższe ceny, a i czasem jakieś fajne promocje się trafią.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Wto 22-08-2017, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kropka wiem że możesz popatrzeć za nimi w super-pharm i w sieci siłowni jatomi.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ubrania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: