Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Reklamacja u fryzjera
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady prawne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mała_mi

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 10:08    Temat postu: Reklamacja u fryzjera Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej,
Mam pytanie, jak złożyć reklamacje u fryzjera.
Dosłownie wczoraj byłam pocieniować włosy ( sama jestem stylistą fryzjerem ale jeszcze bez wprawy co do cieniowania włosów samej sobie)

Mam a raczje miałam włosy długie do pasa, już przy myciu dziewczyna niesamowicie mi je splątała, ale udało się rozczesać, więc nie robiłam awantury.

W lokalu jest kiepskie oświetlenie, do tego tak mi ułożyła, że ja tego naprawdę nie zauważyłam. Ale przyszłam do domu i umyłam głowę. Doznałam po prostu szoku.

Problem polega na tym, że ona mi żadnego cieniowania nie zrobiła, tylko obcięła część włosów w połowie długośći - dosłownie na prosto. Całość wygląda tragicznie.

Chcę tam dzisiaj iść odzyskać pieniądze za usługę, ale nie zostawię tak sprawy zniszczenia moich włosów, czy macie jakieś namiary na jakiegoś rzeczoznawcę fryzjerstwa. Czy mam prawo zażądać dyplomu od fryzjera który mówi o jego umiejętnościach??

Podpis bo nikt nie wie gdzie się we mnie kończy anioł a zaczyna diabeł...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ranking produktów, najtaniej, ranking, jaki kupić, jaki wybrać
Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje mi sie,ze powinnas skontaktowac sie z wlascicielem zakladu po pierwsze. Przedstaw mu problem i zobacz co on Ci zaoferuje.Moze to byc zwrot kasy ale moze tez byc darmowe naprawienie szkody.
Rozumiem,ze jestes wsciekla i zycze powodzenia.
Powrót do góry

Mała_mi

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wolę, jednak, żeby nikt więcej w tym zakładzie mi się do włosów nie dotykał, pewnie gdybym nie byla na kursie fryzjerskim to bym się może nie zorientowała i uwierzyła, że tak ma być, włosy mają dwie długości, co wygląda kosmicznietak jakbyście nałożyły na dlugie włosy , drugą partię która sięga do łopatek. Ni popuszczę a sam zwrot kosztów strzyżenia za spierdzielenie całości jest po prostu śmieszny. Włosy które miałam do pasa , żeby wyglądały jakoś muszę obciąć przed łopatki.

Powrót do góry

Barbi

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To moze idz do innego fryzjera niech on oceni szkody i naprawi i wez rachunek.A potem sklasuj wlasciciela tego zakladu.
Moze z dlugosci da sie je uratowac nie podejmuj pochopnych decyzji.
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na Twoim miejscu poszłabym do tej fryzjerki i powiedziała co Ci "na sercu leży". Potem powiedziała, że nie wykonała swojej usługi dobrze, więc chcesz zwrot gotówki. Następnie udałabym się do innego fryzjera, który ma dobrą opinię i poprosiła , aby coś zrobił ze źle obciętymi włosami.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katii napisała:
Na Twoim miejscu poszłabym do tej fryzjerki i powiedziała co Ci "na sercu leży". Potem powiedziała, że nie wykonała swojej usługi dobrze, więc chcesz zwrot gotówki. Następnie udałabym się do innego fryzjera, który ma dobrą opinię i poprosiła , aby coś zrobił ze źle obciętymi włosami.

Ja też bym tak zrobiła. Nie wiem czy wogóle jest ktoś taki jak rzeczoznawca fryzjerstwa Zszokowana (choć mogę się mylić).

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 11-07-2009, 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A gdyby się udać do rzecznika konsumentów?

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powrót do góry

Mała_mi

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam w tym salonie, pieniądze mi zwrócili, powiedziałam , że skoro raz zostały mi włosy tak obcięte to drugi raz może być tylko gorzej.
Poszłam do drugiego fryzjera ( kobitka jest dobra w tym co robi, salon renomowany i ceny też ehh), włosów nie udało się uratować, tak zrobione było cięcie, dziury powycinane, z włosów długich mam teraz na krótko! na boba, gdzie tył jest w zasadzie " na chłopaka"
Jestem załamana, nie popuszczę, ta dziewczyna mnie oszpeciła.
Gdy poszłam po pieniądze, to nie było nawet szefowej, a umowa była, że ona będzie, ta zwyczajnie uciekła.
Rzeczoznawca w Rzemiośle Fryzjerskim- o ile się nie mylę w cechu można znaleźć taką osobę.

Powrót do góry

Barbi

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 9:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Masz racje,ze jestes zla. Spojrzyj na to z innej jednak strony masz okazje ponosic krotka fryzurke a sama bys sie na to nie zdecydowala! Sprobuj znalezc jakis pozytyw w tej sytuacji.

A co mowia znajomi na Twoj nowy image?
Powrót do góry

Mała_mi

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Barbie ja zapuszczałam włosy wiele lat, włosy do pasa to nie jest coś co rośnie w ciągu jednego roku, a skoro nie obcięłam ich przez tyle czasu to znaczy, że w takiej fryzurze czułam się dobrze, nie jestem zadowolona, również opinie na temat nowej fryzury pozytywne nie są. Prawda jest taka, że decyzji o nowej fryzurze (z włosów b.długich na krótkie) nie podejmuje się z musu...
Sprawę postaram się zgłosić do UOKiK jutro idę do cechu zobaczę, co tam mi powiedzą.

Powrót do góry

Barbi

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczywiscie,ze sobie zdaje sprawe z tego co napisalas.Mysle tylko,ze poza tym,ze to zglosisz to musisz sie pogodzic z tym co masz na glowie. I ja na prawde rozumiem jaka jestes wsciekla(sama bym byla) ale nic juz nie odwroci tego stanu rzeczy Niezdecydowana .
Powrót do góry

Mała_mi

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Peruka mi zostaje poważnie, wszystko wygląda źle mimo poprawy Smutna

Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mała Mi szczerze współczuję. Włosy odrosną, ale na to trzeba czasu - niestety. A na Twoim miejscu wyrobiłabym opinię tej fryzjerce. Żeby inni wiedzieli, że lepiej do niej nie iść.
Powrót do góry

Mała_mi

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katii ja wiem, że włosy nie cycki i odrosną, ale ile to czasu trzeba ;(
W życiu chyba już nie zapuszczę włosów o takiej długości jaką miałam.

Powrót do góry

reba

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Nie 12-07-2009, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na forum rzecznika praw konsumenta nie znajdziesz a u siebie w mieście na pewno. Proponuję telefon do takowego na pewno coś doradzi. Na moje oko koszt usługi powinien zostać zwrócony natomiast ewentualne odszkodowanie w zależności od tego czy zakład jest ubezpieczony lub do sądu ze sprawą cywilną. W tej ostaniej wersji proponuję już udokumentować szkodę.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Porady prawne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: