Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Reklamy w internecie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eowale

PostWysłany: Wto 29-05-2018, 13:29    Temat postu: Reklamy w internecie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej. Mieliscie może tak ze po wejściu na jakakolwiek stronke bez przerwy wyskakiwaly wam rozne reklamy. Jest to dosyc uciążliwe, ponieważ część pracy wykonuje na laptopie, a te reklamy tylko marnują mój czas. Znawcą komputerów zbytnio nie jestem, ale liczę na to, że może Wy mi coś podpowiecie? Pomógłby na to jakiś antywirus czy pozostaje tylko formatowanie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Eowale

PostWysłany: Nie 03-06-2018, 15:19    Temat postu: Re Reklamy w internecie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej. Od pewnego czasu zastanawiam się nad zareklamowaniem swojej firmy w Internecie, zależy mi na tym by stała się dosyć szybko popularna, a także informacje o niej dotarły do wielu osób. Myślałem nad pozycjonowaniem i tematyką SEO, ale nie wiem właśnie z jakiej skorzystać usługi. Niedawno ktoś mi polecił
https://afterweb.pl/pozycjonowanie-stron/ co myslicie o tej firmie? pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: