Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Robicie zakupy przez katalog Bon prix lub Quelle?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne mam nadzieję, że nie trafimy w związku z tym na jakąś czarną listę. Złośliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Diablica

PostWysłany: Wto 20-07-2010, 21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Możliwe, ze tak- zapewne jest taka za zbojkotowanie przesyłki Śmiejąca się
Powrót do góry

Sarah

PostWysłany: Sro 11-08-2010, 12:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Otto w innych krajach to to samo co Halens w Polsce Uśmiechnięta chyba Uśmiechnięta

Podpis Regulamin
Powrót do góry

Diablica

PostWysłany: Nie 15-08-2010, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Sarah napisała:
Otto w innych krajach to to samo co Halens w Polsce Uśmiechnięta chyba Uśmiechnięta

Nieee... Halens to dawne quelle a otto to konkurencyjny katalog wysyłkowy Zaskoczona
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 19-08-2010, 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja swego czasu zamawiałam w Bon Prixie, ale jest tak problem z rozmiarami, przesyłki idą bardzo długo, nie zawsze ubranie wygląda tak jak w katalogu, więc sobie odpuściłam. No i ceny nie powiem żeby były super korzystne.

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

Barbie26

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Już nie zamawiam bo nie ma tam mojego rozmiaru... Niezdecydowana
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 17:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Bon prixie mają wiele fajnych ciuchów i z chęcią bym tam zamawiała, ale zniechęca mnie cena za bycie w klubie. Podliczając wszystko się nie opłaca Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

milka napisała:
Ja swego czasu zamawiałam w Bon Prixie, ale jest tak problem z rozmiarami, przesyłki idą bardzo długo, nie zawsze ubranie wygląda tak jak w katalogu, więc sobie odpuściłam. No i ceny nie powiem żeby były super korzystne.

Dokładnie tak. Spodnie mało kiedy wyglądały jak na zdjęciach, różnica była kolosalna. Bardzo smutna
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
W Bon prixie mają wiele fajnych ciuchów i z chęcią bym tam zamawiała, ale zniechęca mnie cena za bycie w klubie. Podliczając wszystko się nie opłaca Złośliwa.

Monika ale w jakim klubie? Podejrzliwa Ja tam kiedyś zamawiałam i do żadnego klubu nie należałam...

Hallens ma super ciuchy dla dzieci z Next. Bardzo szczęśliwa O wiele taniej niż na allegro. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edziu koleżanka kiedyś zamawiała i do ceny przesyłki doliczyli jej jakieś członkostwo na pół roku za 30 czy 40 zł. Tego nie ma już?

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia pierwsze słyszę. Zszokowana Twoja koleżanka musiała wyrazić zgodę na przystapienie do klubu. Jak zamawiałam przez internet, to tam zaznaczałam, że nie jestem zainteresowana klubem i tyle. Z katalogiem też przysyłają mi ulotki "dołącz do klubu" itp., ale nawet ich nie czytam.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 08-03-2011, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nie wiem co ona pozaznaczała Niezdecydowana. Ja byłam przekonana, że zamawianie= przystąpienie do klubu.
Ale skoro tak jest, to pewnie się głębiej zastanowię, jak przyjdzie jakaś kasa to pewnie się skuszę Bardzo szczęśliwa.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 09-03-2011, 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Edziu koleżanka kiedyś zamawiała i do ceny przesyłki doliczyli jej jakieś członkostwo na pół roku za 30 czy 40 zł. Tego nie ma już?

Ja również byłam w tym klubie, miałam swój numer członkowski i miałam tam duże zniżki.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Senpo

PostWysłany: Pon 01-08-2011, 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama jest w tym klubie, często przysyłają jej katalogi, ale tak szczerze mówiąc to póki co nie zaciekawiło mnie tam.. Nic specjalnego co można by kupić. Uśmiechnięta
Powrót do góry

MaleństwO
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 17-08-2011, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sobie zamówiłam dwie sukienki właśnie dziś. No i nie straszcie że nie dostanę bo się załamię. Zszokowana
Ile tak idzie przesyłka z bon prix?

Podpis KIEDYŚ BĘDĘ OKROPNIE SZCZĘŚLIWA!!! Pełna marzeń i niezapomnianych wrażeń!!!

luty i wrzesień 2013!!!
styczeń 2016!!! taktak
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Skocz do: